ЦСКА излиза във втората си контрола от подготвителния лагер в Словения срещу украинския елитен Кривбас (Кривой рог). Двубоят стартира в 19:00 ч. (18:00 ч. местно време).
Това е втори мач на Душан Керкез, начело на тима от Борисовата градина.
Източник: startphoto.bg
ЦСКА излиза във втората си контрола от подготвителния лагер в Словения срещу украинския елитен Кривбас (Кривой рог). Двубоят стартира в 19:00 ч. (18:00 ч. местно време).
Това е втори мач на Душан Керкез, начело на тима от Борисовата градина.
Добави приложението и следи новините директно от началния си екран.
Доктора
на 28.06.2025 в 21:50:37 #44EVENK, одобрявям
EVENK
на 28.06.2025 в 18:00:59 #43Докторе, за Гъчката никакъв сополив!!!
Само сух, сух с морски пясък и баластра!
УмеренЦСКА
на 28.06.2025 в 17:59:19 #42...Голяма работа не стана, пореден равен мач в контрола... Ама наистина, както се изказа доста рязко колегата "непреклонен армеец" дърдорните, че трябвало било непременно, безусловно да се "налагат българи" вече много години се сблъскват с жестоката реалност! Не ги бива, не умеят, тия техни недостатъци не могат да се компенсират с "административни" мерки.
EVENK
на 28.06.2025 в 17:58:11 #41Умерен, какъв по - голям повод от това, че играем с Кривой рог. Аз само като го чуя и първата ми асоциация е eбънтa на Левски.
Доктора
на 28.06.2025 в 17:56:16 #40Благодарско за линковете
...изгледах го...
от младите - много желание и... много брак но, желанието беше повече
...да беха Пената или Паро с 20 години по млади...
Според мен ше направим отбор
щом младите дишат във врата на титулярите,
ше се разиграят 'сички
П.П. Гъчката да го бара сополив, и без т'ва нема к'во друго да пра'и
УмеренЦСКА
на 28.06.2025 в 17:53:00 #39ЕВЕНК, лично аз се въздържам да се изказвам прекомерно често на тема "история", особено когато няма конкретен повод, т.е. публикация по такава тема. В нашия форум има ГМЕЖ от "историци", особено сини такива! Я им кажеш нещо не по тяхната "история", моментално гръмва тяхната "тежка артилерия".
nepreklonen-armeets
на 28.06.2025 в 17:51:35 #38Голям зор - да играят българи! Е, като играха българи, та кво стана?!? Безразборно кюскане напред-назад и тичане като мухи без глави по терена!! Баси нещастниците!!!
Ataspor
на 28.06.2025 в 17:49:43 #37С тия неможачи и тая година ще гравитираме около 5-6 място, а Керкез , ако изкара до края на септември ще е чудо
Това , разбира се, ако не вземем другата седмица Гьокереш и още един двама на неговото ниво
УмеренЦСКА
на 28.06.2025 в 17:48:26 #36"На ниво вратари сме шампиони." Абе нека да започнат мачовете от шампионата, та ще видим кой ще е кум и кой ще е сват! За сега просто нищо не може да се каже със сигурност! Много е ясно, че ЦСКА не разполага с отбор, който е способен да "мачка наред". Ама да видим дали има въобще друг такъв, който още от първите мачове ще си "заплюнчи" класирането.
seal
на 28.06.2025 в 17:47:48 #35EVENK, дузпата я изпусна Емо Спасов, ако я беше вкарал, нищо чудно, да бяха стигнали финала, а там каквото Господ реши (по мислите и думите на Емо) иначе да не му е уроки лопухов е добър играч.
grizzlybear1948
на 28.06.2025 в 17:44:00 #34На ниво вратари сме шампиони.
УмеренЦСКА
на 28.06.2025 в 17:43:18 #33Всеки трябва да вижда, че след масовите смени мачът просто се доиграва.
EVENK
на 28.06.2025 в 17:42:23 #32Умерения явно няма да се яви и да ви отвори на фолклора от миналия век. За разликата между Левски и Катя Паскалева става въпрос. През далечната 1984 година Левски елиминира Щутгард за КЕШ и се пада да играе с Днепропетровск. Първия мач в София говедата бият с 3 : 1 и смятат гостуването за протоколно. Мача се играе в Кривой рог, защото по това време Днепропетровск беше затворен град. Сираков изтърва дузпа иии..... чао Гергино. И разликата е, че Катя я eбaли в "Козия рог", а Левски го eбaли в Кривой рог.
УмеренЦСКА
на 28.06.2025 в 17:37:32 #31...Ако не друго, ЦСКА разполага с двама сравнително стабилни вратари...
seal
на 28.06.2025 в 17:34:38 #30ужас, жалки са като качества и класа
gychopopov
на 28.06.2025 в 17:28:53 #29Долу рАцете от Порносузов!
УмеренЦСКА
на 28.06.2025 в 17:28:34 #28От тия контроли никакви изводи не могат да се правят. Миналата година ЦСКА спечели всичките си контроли, но направо се провали когато започнаха мачовете от първенството. Какво ще стане сега ще видим. Най- важното е да не се допуснат трайни контузии! И дано да няма престараване във физическата подготовка в това горещо време...
grizzlybear1948
на 28.06.2025 в 17:26:17 #27Номер 91 да му прекратяват договора.
seal
на 28.06.2025 в 17:24:28 #26Борносузов трябва да бъде оставен до край да изиграе мача, а после да го връщат в дубъла
Ragnar2
на 28.06.2025 в 17:24:13 #25Ок, да не се мъчат момчетата, дайте директно дузпи- който пръв успее да не уцели вратаря или гредата- печели!