ЦСКА приема Локомотив (София) в последната си контрола от зимната подготовка. Срещата на "Българска армия" започва в 14:00 часа.
Проверката срещу "железничарите" ще бъде официално представяне на "червените", които се подсилиха вчера с нападателя Жорди Кайседо, а дни по-рано с Федерико Варела. От тима си тръгнаха Юнус Санкаре, Жул Кейта, Тонислав Йорданов и Валентин Антов.
Новото попълнение Кайседо започва сред резервите и се очаква да влезе в игра през второто полувреме. Същото важи и за каращия проби ганаец Бисмарк Чарлс.
В срещата няма да участват и Мартин Смоленски и Александър Бучков, които днес се завръщат от лагер с националния тим до 19 години в Алания.
По време на подготовката си, ЦСКА записа два победи и едно равенство в Турция, а на родна земя победи Струмска слава с 4:0, завърши 0:0 с Пирин в Благоевград и надви Ботев (Враца) у дома с 3:1.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
В лагера на Локомотив (София) също правят генерална репетиция за първенството. Във Втора лига, "железничарите" са лидери и имат амбиции да спечелят директна промоция за елита.
Съставът на Иван Колев се подсили тази зима с Томислав Павлов от Миньор Перник, Георги Бабалиев от втория отбор на Лудогорец, Божидар Митрев, който за последно игра в Септември, Деян Иванов и Григор Долапчиев.
От "Надежда" пък си тръгнаха Наско Милев, Тодор Траянов, Павел Петков и Денислав Станчев.
USD
CHF
GBP
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:36:48 #43Аз чакам Кайседо да избухне а то Бисмарката полудя
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:35:39 #42Тоя Бисмарк с много прилични рейдове Бай Али може да търка пейката с Ахмед
nick-krastev
на 06.02.2021 в 13:34:38 #41Чарли дали се самоконтузи
bernal
на 06.02.2021 в 13:34:29 #40ЕЕЕХХХХХХ Направи най трудното и накрая на лесното сбърка
Rafata
на 06.02.2021 в 13:34:24 #39Бисмарк да го купуват след мача!
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:34:19 #38Вижда се, че като решат да се затичат в нетренировъчно темпо, и нещата почват да се случват и да им се получават като хората... Което е добре, значиии - можело!
Иначе е факт, че Пенята прави и глупости, но тях Бруно ще му ги обясни и забрани... Хубавото обаче е, че показва хем хъс, хем все пак и поглед, и техника... Колкото и скептичен да съм към него от самото начало...
А фон Чарлс абсолютно ме потвърждава - едно към едно с Али Соу засега. И като тип, и като поведение, и като стил на игра...
nick-krastev
на 06.02.2021 в 13:31:35 #37Айде да го видим тоя дали може да корми
mottorrhead
на 06.02.2021 в 13:29:11 #36Не съм гледа отдавма толкова странен футбол това е ента контрола, едно и също всеки мач, в момента, който ЦСКА изглежда, че не е на терена дига темпото от раз и прави некви атаки по учебник
nick-krastev
на 06.02.2021 в 13:28:21 #35Аз съм доволен от дългата скамейка. Не помня от кога не сме имали толкова равностойни на титулярите .
ChernotoVlechugo
на 06.02.2021 в 13:28:05 #34Бисмарк за 10 Мин. направи колкото Пебярандата за цял
mottorrhead
на 06.02.2021 в 13:25:38 #33Пак изнесохме лекция....... Гооооллл
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:25:20 #32Хм... Ото фон Чарлс ще вземе да се окаже някакво нелошо попадение! На прима виста абсолютно копие на Али Соу като тип играч. Предстои да видим....
bernal
на 06.02.2021 в 13:24:33 #31Има доста качества в този Бисмарк ,поне според мене трябва да му предложат договор.
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:24:26 #30Браво на Бисмарк добър слалом
nick-krastev
на 06.02.2021 в 13:23:28 #29ChernotoVlechugo на 06.02.2021 в 15:17:33 #48 Пебярандата не ме кефи, преебава много атаки ☆☆☆ И аз мисля така, вместо да опростява нещата той ги усложнява и това води до забавяне или губене на топката.
ChernotoVlechugo
на 06.02.2021 в 13:17:33 #28Пебярандата не ме кефи, преебава много атаки
djingibi1914
на 06.02.2021 в 13:16:54 #27Бисмарк Соу и Кайседо точат пищови за гъзерите на Леца и Тунчо
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:13:23 #26Пенята обаче явно твърдо е решил да се пребори за титулярно място... Обаче на моменти даже се увлича прекалено и изпуска момента за пас и по-добро развитие на атаката...
ChernotoVlechugo
на 06.02.2021 в 13:11:42 #25Едното животно влезна
red_phoenix
на 06.02.2021 в 13:08:30 #24Рафа, с толкова офанзивни играчи ще го играем с философията на Бразилия отпреди години - може да ни вкарат 100, ама ние ще вкараме 101.
Само дето не ги виждам головете днес...