Време е за битка! Време е за поредния епизод от сблъсъка ЦСКА - Лудогорец. Победа за "червените" ще съкрати преднината на разградчани на върха на 3 точки.
В момента "орлите" заемат лидерската позиция с актив от 44 точки, докато Левски и ЦСКА са с по 38, но "сините" са с мач повече, след като вчера стигнаха само до 2:2 със Септември.
Разградчани влизат в този сблъсък като фаворит и с невероятна победна серия - 11 срещи, в които са се поздравили с успех. В първия мач помежду им в началото на сезона, българският шампион се наложи над своя съперник с минималното 1:0.
За домакините от ЦСКА под въпрос беше Кирил Десподов, който получи травма по време на мача със Славия, загубен с 0:1 след твърдото влизане на Сашо Александров в краката му. В крайна сметка преди мача стана ясно, че талантът ще започне сред титулярите.
Лудогорец също ще излезе с най-доброто, с което разполага, с оглед залога на срещата, както и факта, че разградчани нямат за къде да се пазят, след като се провалиха в групите на Лига Европа.
Преди срещата ситуацията бе нажежена заради скандалните съдийски отсъждания в последно време, от които най-облагодетелствани се оказаха лудогорци. Не е за подминаване фактът, че днешният сблъсък е поверен на Николай Йорданов, при който разградчани нямат загуба в 30 мача.
И така, време е за дерби! Началото е от 17,30 часа...
USD
CHF
GBP
Аlex
на 06.12.2018 в 16:31:48 #46Улаев, ако от мен зависи Чорбаджийски веднага го взимам в Ботев.Много грешно мнение сте си изградили за това момче.Няма безгрешни хора.
OrangeHog
на 06.12.2018 в 16:30:25 #45"Само погледни при гола. Чорбата се върти като пумпал. Буквално."
зле е момчето
има данни за централен, ама главата не го слуша много
помня, туньо правеше по някоя фатална грешка някога, но при него имаше непукизъм и хъс
тоя и чеп за зеле не става от него!
Аlex
на 06.12.2018 в 16:27:31 #44Голи па големи.Ама ние сме ЦСКА.Имате 45 минути да го докажете.Паднете ли първенството свършва.
.
SuperMario
на 06.12.2018 в 16:26:33 #43Вижда се, че Ел Клоуна е дал наставления да се накъсва и разбива играта на Лудогорец с много нарушения... Но тъпака не разбира, че така се накъсва и тяхната игра, защото такава тактика е валидна за отбори, които са много по слаби от Лудогорец и играят само защитно и за хикс, ама Тирето не са толкова зле, че да играят тая тъпа разбиващата играта тактика с много дребни нарушения! Тирето трябва да спрат с нарушенията за да си вържат играта, защото и те излизат от ритъм с честите нарушения!!
spas-spasov
на 06.12.2018 в 16:25:51 #42Tyler Двамата с peshata не гледате ли мачовете на Гонедоспор???
Свирката
на 06.12.2018 в 16:25:19 #41Ел ментестро да си сбира торбичката и ...да се отебава по англия.
spas-spasov
на 06.12.2018 в 16:23:58 #40Tyler Млъкни за малко, бре! Не ти ли писна да се излагаш???
staroto
на 06.12.2018 в 16:23:52 #39От това което видях, и Ел Маестро да им свири, не е сигурно,че ще бият.
CHUKCHA
на 06.12.2018 в 16:23:14 #38Ами нормално, две - три грешки в защита и един гол. В нападение нищо смислено, имам чувството че разчитат на случайноста. Ама толкова си можем. Айде ЦСКА!!! И наздраве на всички!
spas-spasov
на 06.12.2018 в 16:22:40 #37Не съм чел коментарите преди мен, но в името на идеята ЦСКА, ако не можем до бием на "армията" в мач в който съдиите не са главни действащи лица, значи не сме готови! Проблемът е вът(-реньорски)решен!
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:20:50 #36Бахти надмощието през първото полувреме.. доста жалки са тирето. Тия, ако не са съдиите и хванатите играчи, сега щяха да се борят с Етър и Черно Море за 6-та
09.09.16
на 06.12.2018 в 16:20:30 #35Анализатора в студиото: много голови положения въпреки, че статистиката няма да го покаже
09.09.16
на 06.12.2018 в 16:18:30 #34Диема си струва парите само за да слушаш анализа на полувремето- комеди голд
09.09.16
на 06.12.2018 в 16:14:19 #33Аз ако съм тренер на Литекс ще им кажа да сипат само високи топки в наказателното. Лудите всички са джуджета и са комици при високи в наказателното
SuperMario
на 06.12.2018 в 16:11:12 #32Тоя Мауридес пък е такъв смешник когато трябва да играе и води топката с крака.... Не мога да повярвам, че бразилски футболист не може да играе с крака и да финтира...
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:10:20 #31Тоя Чорбаджииски как се беше хвърлил на врата на защитника на Делиормана
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:04:17 #30Националния ни е на такова ниво вече 15 г понеже ей такива некадърници викат само... който плаща той играе.
09.09.16
на 06.12.2018 в 16:03:10 #29user avatar 26175 СЛЕДВАЙ Ulaev на 06.12.2018 100%
09.09.16
на 06.12.2018 в 16:01:35 #28Антон недодялков с асистенция
TylerDurden
на 06.12.2018 в 16:01:33 #27"Гледам Бодуров и Чорбаджийски и Белаид започва да ми изглежда железен защитник. " Хаха, много точно казано