Вчера ЦСКА представи три нови попълнения. Андрей Йорданов, Лео Перейра и Исак Соле подписаха договори за 3 години и бяха обявени официално.
За Исак Соле ще бъдат платени на Славия впечатляващите 500 000 евро. Заплатата му при "червените" ще бъде 20 000 евро на месец, което е в пъти повече, отколкото той е взимал при "белите".
Иначе по неофициални данни ЦСКА ще плати общо 1 020 000 евро за последните си три нови попълнения.
Отделно в договора на Лео Перейра има вписани бонуси за представяне, които може да докарат още 300 000 евро на вече бившия му отбор. ЦСКА пък е платил клаузата за освобождаване на Андрей Йорданов, която по неофициални данни е била 120 000. Припомняме, че юношата на "армейците" беше много близо до завръщане при "червените" през лятото без пари, когато беше разтрогнал с Ботев, но тогавашният треньор на "армейците" Душан Керкез не направи нужното за това, съобщава "Мач Телеграф".
USD
CHF
GBP
ugliesttroll
на 07.01.2026 в 08:30:27 #7обсъжда се също и трансфер на треньора на Левски който бихме могли да ползваме за втория отбор
cvetomirmagnitski
на 07.01.2026 в 08:29:08 #6Мурейко е роден със синдром на Данчо94, не му се подигравайте.
XAN_lil
на 07.01.2026 в 08:22:47 #5Щом като жена се палиш и оправдаваш, може и да са прави, че си Мурава
elaizgrey
на 07.01.2026 в 07:45:04 #4Мурата ще спука гъзна вена. Да ми ядеш уя сопол, великия ЦСКА лети
the_shooter
на 07.01.2026 в 07:05:13 #3Някой го боли точката! Бе гледайте си там еуфорията! Имат пари хората - угаждат си! А ние правим тренировки на Делта Форс!
MM61
на 07.01.2026 в 06:46:45 #2Имат си парички-угаждат си!
emo-bace
на 07.01.2026 в 06:32:37 #1500 000 за Солен , дето чичо Венци каза ,че ще го изпуснат без пари и за това са принудени да го продадат