ЦСКА публикува информация за билетите за гостуването на Локомотив в Пловдив.
Ето какво написаха от клуба:
"Информация за билетите за гостуването на Локомотив Пловдив
Билетите за предстоящото гостуване на ЦСКА на Локомотив Пловдив ще бъдат пуснати в продажба в деня на двубоя, който ще се играе в събота (2 август) от 19:00 ч. на ст. "Локомотив" в Пловдив.
Пропуски за нашите фенове ще се продават физически от 17:00 ч. на касата пред сектора за гости.
Цената на билета е 20 лв., като пропуски за двубоя НЯМА да се продават онлайн.
Организаторите на мача са предвидили 1300 билета за "червените" фенове."
USD
CHF
GBP
Слaва
на 31.07.2025 в 12:09:31 #22лотърбой, кaпут спукан, потапяй се обратно в лaйната от където изплува. Сeра връз теб!
Esox
на 31.07.2025 в 06:09:38 #21напоследък гледам масовия припс много се страхува от броенето. ГоУЕм страх да не ги преброи някой и да им се смеят, че ходят по 200-300 души на мач. Истината боли, нали припси?!?
Esox
на 31.07.2025 в 06:07:23 #20#22, ами и ти си гледай ловешкия тимец и не се занимавай с отбори в челото на класирането е, панелен таласъм. Марш на Централна гара за билетче за ПлоФдиФ...
slayer
на 31.07.2025 в 05:55:55 #19Чиба, е, канадски малоум. Тръгнал да брои колко ще отидат на мача ни в Пловдив. Гледай си подуенската кочина и нас не ни мисли.
tundzhaka
на 30.07.2025 в 22:20:38 #18Левски има публика на всеки мач . С най-висока следна посещаемост. Поне 3-4 пъти повече от тази на ребрандираните. При нас няма мач с по -малко от 5-6 000 публика. При ребранда е ясно.
Esox
на 30.07.2025 в 20:08:23 #17баси първобитните припсове. Стискат палци за Брага, щото не им остана нищо друго, ни ЕТ, ни победа в ефбемтиилигата, нищо, само оранджава смрад и селяния.. . Отрепки, врътнете си по едно ми-ми и олабете напрежението!
pala4a
на 30.07.2025 в 18:33:16 #16Тоя бастун Еокс ли е къв е , епм нещастник ще *** в миризливия емигрант говедо нефъгаво
Слaва
на 30.07.2025 в 18:03:27 #15#9 Путкo наcрана, доко ултрас с подкрепление от моцква ядоха армейскиЯт хOй. Путкo наcрана, всякаква телешки измeт яде армейскиЯт хOй, винаги по всяко време. Путкo наcрана наслади се двете минути слава и си eби путкaта майчина!!!
n-a-chx8TkqA
на 30.07.2025 в 17:33:31 #14Не знам, ама септемврийчетата изкараха едни 100к от Левски от билети
n-a-chx8TkqA
на 30.07.2025 в 17:31:33 #13Не че са ви надценили, просто стадиона им е разделен на сектори, в момента има 3, единия за хАрмейците
XAN_lil
на 30.07.2025 в 17:28:20 #12Коя мисирка им се върти из глЪвата, ПАРЧЕТО
С тоя акъл, май скоро няма да я огрее
Ataspor
на 30.07.2025 в 16:51:17 #11Esox на 30.07.2025 в 19:01:34#4 #4, туй ли ви остана едничка утеха ------------- Някъде, някой да е писал нещо за утеха, радост, сбъднати мечти или нещо такова
Ти питаш колко ентусиасти ще има в Пловдив, аз те питам колко ще има на домакинството ви след мача със Славия.
Присъщо на телетата е, когато нещо не им извася да насочват разговора в друга посока.
Ма да ти кажа под секрет, на теб не ти се получава. Разбирам колко ти е трудно да съществуваш с две мозъчни гънки, но това, че постоянно го показваш, няма да направи живота ти по-лек
armeec51
на 30.07.2025 в 16:26:34 #10Виждам , че с голямо Въодушевление и Ентусиазъм, бЪрчедите от края на града, таят надежди , за отстраняване на " Брага ". Нека преди да са седнали връз магарето и да му рекът - ЧУШ , да си спомнят как през всичките години назад, са тръгвали като Аслани и са се връщали като .....ани. Тихи, смирени , като че ли са ходили до Ерусалим, да почетат БОГА наш . Тъй че , добре би било, да се приготвят за Панихида . То и друго, няма как да се случи.
jekkovv
на 30.07.2025 в 16:21:19 #9Еsox Гърчав пияница ,Брага с колко ще ви клатят
Esox
на 30.07.2025 в 16:20:03 #8#6, ау, че ме стресна, ще взема си разлея питието. Анонимник, ходи си купи билетче за 20 левас и марш на трена за Филибе. Столипиновските отрепки само теб чакат, да ти направят кухата хралупа на камбана...
armeec51
на 30.07.2025 в 16:15:08 #7Струва ми се, че Майничките доста са ни надценили . В интерес на истината и реалните резултати, които виждаме до сега, повече от 30 запалянковци не са нужни. Дори са множко . От повече от 2 год. призовавам, да не се ходи на мачове на отбора ни . Вместо да си хабим нервите, с пошлите схеми на Томаш и магарешкият инат на неговият наследник Керкенез , да копира състава му. Вместо да нахлуваме на терена и раздаваме Справедливост и Съвети, което носи само негативи на Клуба, най Демократичният израз на Недоволството ни , трябва да бъде изразено с ЯРКО НЕПРИСЪСТВИЕ на СТАДИОНА. Било като гост, или домакин . Нека го сторим на ДЕЛО, за следващите 3 мача . Ако " ДОБРАТА " им игра, продължи да ни радва, на следващият мач ще се заредим с по 3 картона яйца, добре отлежали на слънце . Убеден съм, че както РАКОВОдството, така и играчите, ще оценят този мил ЖЕСТ и ще се опитат да попроменят нещичко . СТИГА МИЛОСТ и ТЪРПЕНИЕ !!!
jekkovv
на 30.07.2025 в 16:14:12 #6Брага Ще клатушка евроидиотите и менте Динамо
Esox
на 30.07.2025 в 16:03:42 #5Добре, че има други тимове, да ви донесат малко радост, че ловешката Цеца ви развинти нервната система...
Esox
на 30.07.2025 в 16:01:34 #4#4, туй ли ви остана едничка утеха? Да шумолите в храсталака и да чакате Левски да загуби, за да пускате фойерверки? Колко ниско... много ниско!
Ataspor
на 30.07.2025 в 15:55:17 #3Esox на 30.07.2025 в 17:44:05#1 излишна информация, колко ли ентусиасти са останали, дето искат да пътуват за гостуванията?!? ------------------- Като ви пишат много добър 5 Брага и след това трупата на Венци, че сте им абонати и ще те питам колко ентусиаста ще има на следващото ви домакинство
Както бързо навирихте рогите, така бързо ще се изпокриете пак съвсем скоро