Френският бранител Тибо Вион вече не е футболист на ЦСКА, съобщиха от клуба. Двете страни се разделят по взаимно съгласие.
"Тибо Вион обличаше фланелката на "армейците" от есента на 2020 г. За този период защитникът записа 177 двубоя за тима, в които отбеляза 7 попадения.
ЦСКА благодари на Тибо Вион и му желае здраве и успех в професионалната кариера", гласи още съобщението на "армейците" в социалните мрежи.
Футболистът е продукт на школите на френския Метц и португалския Порто. Професионалната му кариера преминава през втория отбор на Порто, Метц, белгийския Серен и френския Ниор, за да стане част от ЦСКА на 18 септември 2020 г.
USD
CHF
GBP
duneraaa
на 21.08.2025 в 10:43:10 #18Е нали искахте чиска. Ся верно Томанов ще докара 10 нови е другата година ще изгоним 7 от тях....Томанов ще ни оправи тотално...
XAN_lil
на 21.08.2025 в 10:22:10 #17Тук някой трябва да даде обяснение и да поеме отговорност и напусне клуба
Защо Керкез проведе подготовката с всички тия и съсипва старта на новия сезон, той ли ги пожела или няма думата, съгласил сее на всичко, само и сами да е треньор на ЦСКА, ако е така заедно с тя да се маха
baloteli
на 21.08.2025 в 10:17:06 #16Благодаря ти Вион за финала за купата. Завинаги един от нас. Незабравимо преживявава беше как 35к прасета се изнизаха за 5 минути от стадиона
XAN_lil
на 21.08.2025 в 10:16:20 #15До къде га докараха, нашите аматьори или може би подлоги .... да ни занимават в разгара на селекцията с освобождаване и гонене на мърди, вместо да входираме нови качествени попълнения
Защо още края на май и началото на юни преди подготовката не бяха освободени повечето заплатаджии, та чак сега
tundzhaka
на 21.08.2025 в 10:14:47 #14И че е педepac не е шега. Много лесно може да се покаже.
tundzhaka
на 21.08.2025 в 10:14:15 #13не, аз за тоя бoклyк не се шегувам.
MM61
на 21.08.2025 в 10:11:19 #12Каквото можа́ и колкото можеше-даде го Виона.Друг е въпросът,че можеше до края на първенството да е алтернатива той,не Ваню́шката!Ама той дедо Мето си знае работата-ще докара некой за 1млн евро,дето догодина ще го прашаме във Б отбора....Тибо,успех в живота и благодаря!!
Ataspor
на 21.08.2025 в 10:10:03 #11Абсолютната дебилна политика на ръководството и скаутите продължава с пълна сила. Вион може да играе дори като вратар най-вероятно. Сигурно не е и с кой знае каква заплата, но освобождават него, вместо от другите неможачи.
tundzhaka
на 21.08.2025 в 09:57:21 #10*да катастрофираш. личния ги ебач ли те разказва наляво надясно?
tundzhaka
на 21.08.2025 в 09:56:46 #9пожелавам ти да катастрофира и да те намерят вунящ и разложен.
machkai-kobra-2
на 21.08.2025 в 09:37:47 #8Не вярвах че и вион е от бунтарите Иначе защо ще си ходи ей така без нищо Добър играе еза мене и можехме да му вземем добри пари Трябва да купим 10гима нови сега
Доктора
на 21.08.2025 в 09:36:25 #7Нашите българчета тактически са тотал щета... ...а играта им без топка е трагедия
Само с желание не става, ма пък и без желание - хептен...
...а бе к'вото - такова
Мик Джагър
на 21.08.2025 в 09:33:30 #6Лошото е, че алтернативата на Пастор остава Туриц. Мартин Стойчев не получи никакъв шанс след тежката травма и то при доста треньори. Аз лично разчитах на него.
Доктора
на 21.08.2025 в 09:32:09 #5...
баси куче макята, ми сеги ...
...тя маймуната не се пуска от клона, до като не се е хванала за друг, ние
Поживем - увидим
Мик Джагър
на 21.08.2025 в 09:31:31 #4Много в слаб в последно време, но вече притеснително оставаме без играчи. Лично Вион независимо, че е дървеняк ме кефят желанието и борбеността му. Проблем беше липсата на футболен интелект и слабата техника.
daviebamaikata
на 21.08.2025 в 09:31:18 #3Голямо дърво
bernal
на 21.08.2025 в 09:31:01 #2Видин= Вион
bernal
на 21.08.2025 в 09:30:28 #1Трябваше да си остане в отбора като алтернатива на Пастор поне до края на сезона , а да се търси начин за раздяла с Турицов , за мене лично Видин е по добър и може да покрие повече позиции на терена , но новия спортен директор си каза че иска Българи и явно ще държим такива в отбора независимо от качествата им. Иначе на Вион ще кажа едно голямо благодаря имаше хубави моменти и лоши , но за съжаление ще бъде запомнен само с грешния час от финала но така е във футбола, късмет му желая и да е здрав.