Грузинският национал Георгий Цитаишвили, който бе искан от ЦСКА през зимната пауза, няма да напуска испанския втородивизионен Гранада, където играе под наем от Динамо (Киев), написаха медиите в Грузия.
Според информацията ЦСКА е бил готов да плати 1,5 милиона евро за правата на крилото, което игра на Евро 2024, на украинския гранд. Точно толкова дава да футболиста и Гранада, който иска да го откупи, но от Динамо засега не смятат да се разделят с него.
Желанието на самия Цитаишвили е било да играе в някои от водещите първенства на Европа и затова няма интерес към трансфер в българския шампионат. Гранада е на седмо място в Сегунда дивисион и има шанс да се бори за промоция в Ла Лига, ако се нареди между първите шест отбора. 24-годишното крило има 17 мача и един гол за андалуския тим от началото на сезона.
USD
CHF
GBP
gychopopov
на 04.01.2025 в 07:13:54 #3A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА 4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Esox
на 03.01.2025 в 22:07:28 #2Как да няма интерес играчът, нали преди ден писАхте, че щял да дойде при едно условие?!? Вие сте едни долни лъжци, нямащи никакви допирни точки с журналистиката. Продадохте Петков поне на два-три отбора, лъжете за други трансфери (като този например), назначихте поне двама треньори на Левски - общо взето си измисляте новини и сами си ги опровергаете. Вие сте банда долнопробни пияни шизофреници!!!
Мик Джагър
на 03.01.2025 в 15:24:25 #1Да си седи у Сегунда щ, крила имаме достатъчно
Да се вземат бекове и дефанзивен халф, другото просто трябва да се обиграе