Собственикът на ЦСКА Гриша Ганчев впечатли и респектира медиите в Швейцария. Както е известно, "червените" отстраниха местния гранд Базел, а в групите на Лига Европа ще срещнат още един швейцарски отбор - Йънг Бойс.
Ето какво пише за бизнесмена журналистът Юго Кюрти от изданието "Le Matin":
"Гриша Ганчев е силният човек в ЦСКА. Той е бивш спортист - борец. Може да го определим като ексцентричен и мистериозен. Въпреки че има двама партньори, а синът му Данаил също се показва често публично, всички знаят, че той дърпа конците в клуба.
Източник: LAP.bg
Той е светлокос мъж. С лице, сякаш изсечено с брадва. Цигара често е залепнала в ъгъла на устата му.
На 57 години, направи своето състояние в началото на 90-те години, печелейки от падането на комунистическия блок. Нефт, хотели, плодови сокове, захар, водноелектрическа енергия, автомобили, той е активен в много области. Състоянието му се оценява на 480 милиона долара, което го прави пети най-богат човек в страната.
Голям любител е на конете, известен с покровителството си и в света на изкуството".
USD
CHF
GBP
sly
на 09.10.2020 в 22:05:59 #97zhelyo-zhikov С малко грамотност сърфирай и веднага излиза! Какъв осми брой, бе! September 26, 1989?????????????????????????
zhelyo-zhikov
на 09.10.2020 в 22:00:38 #96Ти казваш че го пише,а мен питаш в кой брой
. Л'Екип
.
zhelyo-zhikov
на 09.10.2020 в 21:55:52 #95Този брой за който ти и Атанасов никога не сте виждали (не съществува),а пишете за него всеки ден.
zhelyo-zhikov
на 09.10.2020 в 21:50:26 #94Холмар го е предлагал на такива като теб,ама не ви стиска(а глупости и откровенни лъжи пишете постоянно).
sly
на 09.10.2020 в 21:46:43 #93zhelyo-zhikov Тц! Давай втори път!
zhelyo-zhikov
на 09.10.2020 в 21:45:26 #92Осми
.
sly
на 09.10.2020 в 21:42:24 #91zhelyo-zhikov И кой е този брой?
zhelyo-zhikov
на 09.10.2020 в 21:39:53 #90Левски е създаден преди великата (за вас октомврийска революция),надживял е СССР,СИВ,ЧССР,ЮГОСЛАВИЯ, БКП,Тато,ЦСКА,СДС,КПСС,Мултигруп, ще надживее и ГЕРБ. Да не забравя и Литекс-Етрополе-Луковит-София.
zhelyo-zhikov
на 09.10.2020 в 21:31:37 #89slY,един съфорумец има точно този брой на вестника и слага бас на 500евро че лъжете,ако ти стиска залагай
sly
на 09.10.2020 в 21:28:04 #88zhelyo-zhikov, освен като евроидиоти, синчеците са известни и с хитлеристкия поздрав! Не само хрантутници на БКП! И преди тях!
zhelyo-zhikov
на 09.10.2020 в 21:25:24 #87За Левски разбрахме,а ЦСКА-София си е Литекс . Между другото Левски при нито една власт не е хегемон (Царство България, социализъм или демокрация). За справка урода на БКП е "спечелил " 26 титли за 42години(48-90),а Левски става "агентурен тумор"само 55години след създаването си (1914-1969).
sly
на 09.10.2020 в 21:23:26 #86L'Équipe
stoyan-kiryakov
на 09.10.2020 в 21:20:33 #85Вестника френски ли беше
sly
на 09.10.2020 в 21:18:46 #84Намерих и вестника. Голям резил! И вместо да мълчат, Галка зинала.
sly
на 09.10.2020 в 21:17:18 #83Аз имам.
stoyan-kiryakov
на 09.10.2020 в 21:14:11 #82Дрозд Ще ме караш да си я купя тази книга... стига си я рекламирал, че струва £54. А само тази глава отделно ако се купи е £19
sly
на 09.10.2020 в 21:10:00 #81Цитат от книгата "EUROPEAN FOOTBALL AND COLLECTIVE MEMORY" страница 181 за отбора "Витоша" / "Лефски": .. българските „футболни идиоти на Европа“ от Левски София, така наречени за тяхното необяснимо и непонятно поражение срещу Роял Антверпен по време на първия кръг на Купата на УЕФА 1989/1990 След равенство 0-0 в първия мач, изигран в София, българите едва ли бяха фаворити, но водеха с 3-1 до осемдесет и деветата минута от реванша в Антверпен, само за да допуснат три гола в рамките на пет минути, в резултат на което 3-4 поражение По това време Левски, наречен Витоша (Уилсън, 2006), се превръща в символ на позорно поражение - на следващия ден телевизия Eurosport нарича отбора „футболните идиоти на Европа“. Името е популяризирано и повтаряно от френски и испански медии прави обиколка, за да стигне до България ..
sly
на 09.10.2020 в 21:09:03 #80droidc3p0 :
stoyan-kiryakov
на 09.10.2020 в 21:08:47 #79Това, ме не се гледа коефициента за последните 10 години го кажи на шалварите да те изядат. Та нали заради този коефициент взеха 2,2 млн тази година
sly
на 09.10.2020 в 21:05:48 #78krasimir-ivanov-OGroEhM5, педерлото си има име и много му отива! Галина, но по-нежно Галка! Точно подуенско!