"Българска армия" се оформя с бързи темпове, а активната работа не спира дори през празничните дни. Целта е една - съвсем скоро ЦСКА да се завърне в своя дом, където да продължи да пише славната си футболна история. Освен че ще отговаря на всички изисквания на УЕФА, "Българска армия" ще предложи условия, които да задоволят и най-претенциозните, а изживяването на феновете ще е наистина неповторимо", гласи съобщение от официалната страница на ЦСКА във Facebook.
Изпълнителния директор на APD България Александър Ангелов въвежда футболната общественост в сърцето на Сектор А - Ниво 0, или т.нар. "футболна зона" на стадиона: достъпа на играчите, зоните и помещенията за служебните лица, тунела, извеждащ футболистите на терена, залата за пресконференции, микс зоната, фен магазина, ресторанта с детския кът, кухненските зони и бъдещата съблекалня на ЦСКА.
Още подробности ще откриете от вградения видео клип.
USD
CHF
GBP
Червенобрежданин
на 23.12.2025 в 12:43:23 #18Кой точно ще играе на новия стадион във Варна не разбрах?? Ч.Море,Спартак Вн или Националния??
Blade_Reloaded
на 23.12.2025 в 12:38:52 #17Тъпaци, На мен моя приятел Уотърлу ми довери, че смотaната ви сглобяема конструкция не може да се намаже и на малия пръст на най-модерния стадион в България във Варна.
Червенобрежданин
на 23.12.2025 в 12:37:01 #16На първата презентация,обещаха седалките в Сектор А да са с опция за подгряване зимата!Дано е така!Друго си е с топъл армейски задник и чаша греяно вино да гледаш любиия отбор на терена с отопление! Абе топли сърцето сичко тва! Щом са предвидили даже съблекалня за децата дето гонят топките! "Смятай!"...Само ЦСКА!
reddd
на 23.12.2025 в 12:18:56 #15Ако се спазват местата, ще важи за секторите без Г Дийл
gychopopov
на 23.12.2025 в 12:15:20 #14Г-жа Христова, ще го пере на бартер!
gychopopov
на 23.12.2025 в 12:14:14 #13https://iili.io/fYNfaf4.jpg
gychopopov
на 23.12.2025 в 12:11:20 #12https://iili.io/fE26j7j.jpg Кучаф!
gychopopov
на 23.12.2025 в 12:10:28 #11Кучеф, твоето място е на Матата тоягата!
reddd
на 23.12.2025 в 11:59:59 #10За всичко са помислили, даже и за съблекалня за Християна Гутева
Дано са се сетили да инсталират CCTV там.
Остава и да помислят да се спазват местата, че ми писна на важните мачове да трябва да ходя повече от час преди началото.
ChernotoVlechugo
на 23.12.2025 в 11:59:25 #9Епохално величие се издига в Борисовата.... Поклон пред тризвездните и техният дом
gychopopov
на 23.12.2025 в 11:18:41 #8Гъчо, да си изпереш потника, твоето маме помaшко -------------------------------------------- Магнита е с Abidas!
https://iili.io/fE3qSOx.jpg
vancho-karabaha
на 23.12.2025 в 10:43:47 #7cvetomirmagnitski на 23.12.2025 в 12:36:00#6 Гъчо, да си изпереш потника, твоето маме помaшко
Няма как да го изпере!
Ако започне да го съблича ще го счупи
cvetomirmagnitski
на 23.12.2025 в 10:36:00 #6Гъчо, да си изпереш потника, твоето маме помaшко
bozhidar-nikolov-ZIgIkrFL
на 23.12.2025 в 09:46:07 #5Голяма работа. Ще е уникално посещението, на новата Армия.
boril-atanasov
на 23.12.2025 в 09:34:07 #4теслич, пак ле сочас с пръст и ти се усмихват
и едилсон е сочил с пръст николайчо, и с усмивка му е взел парите
gychopopov
на 23.12.2025 в 09:25:31 #3Quatermain педераса е на xyя ми украса!
Quatermain
на 23.12.2025 в 09:08:45 #2ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА- Гъчо педераса е на форума украса. Гъчо е средностатистически олигофрен и циклофреник със склоност към напълняване и хомосексуални наклоности.
gychopopov
на 23.12.2025 в 08:55:53 #1A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА 4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.