Фенове на ЦСКА очакват главният съдия на мача с Левски Никола Попов да свири срещу любимия им отбор. Такива са очакванията и на клуба. Беше пусната декларация от ЦСКА, че не искат точно този рефер да ръководи финала, но до момента от БФС не я вземат под внимание и не сменят наряда.
Ето какво пише в страницата "Червена София" във "Фейсбук" (без редакторска намеса):
"Армейци, от няколко дни знаем, че Никола Попов ще свири финала за Купата. Неговата задача е ясна - да поднесе на тепсия Купата на синия урод.
Никола Попов винаги ни е посичал, но не може да му се отрече, че по "фин" начин.
За неделя, до 60-ата минута жълти картони ще имат централните ни защитници и опорните халфове. Ще се свири всяко докосване на Жорди Кайседо за фаул в нападение. Това е директивата.
Никола Попов е говедо и в червата, личен приятел на Мъри и Насо.
Нашият клуб за пореден път е сготвен от говедата и зелените уроди. Те са в комбина и точно заради това Мъри говори за шпалири по време на мача за Суперкупата.
В неделя ще е грозно на терена. Бог да пази ЦСКА!".
USD
CHF
GBP
ugliesttroll
на 13.05.2022 в 08:09:25 #23Цукалото и тъпунчо що не си налапате Висналите кожи на странично 69 и не ни отървете от присъствието си паркинсоните може и да ви помогнат да стане марсила поне на единия
Тунчо
на 12.05.2022 в 16:08:14 #22mamajabi на 12.05.2022 в 17:28:57#47 Вряно ли Джагъра е адвокат? Аз мислех, че е бакшиш и върти геврека на таксито!? ======================================================================== Какъв адвокат е джагъра бе? Завалията едвам изкласи трето отделение на помощното училище,като там беше регистриран в паралелката на най бавно развиващи се школници.Но да доида на темата,припсърите май си намерика извиненее на гнома.Съдията ще им е крив още преди мача да е почнал.Хавата е ясна на къде отива още преди негроприматите да са излезли срещу говедата.В интерес на истината и цола-драгойчевци не са много бели,но това е тема на друг разговор.Вън ребрандирания тумор от "армията".
Мик Джагър
на 12.05.2022 в 14:18:44 #21Дедо Педе се прави, че не знае ударните нападения на Леца милиционерката са Кочев-Гочев и Богдан Дочев и Мафиянски-Бакърджиев и Георги Марков (неговия човек)
Мик Джагър
на 12.05.2022 в 14:15:17 #20Гледам пак сте хванали и сте разчекнали дедо Педе
Ме знам дали си давате сметка, че така доставяте удоволствие на будапещенската мома
gipsykings
на 12.05.2022 в 13:30:15 #19Големо пренавиване на синкавите. В неделя ще плачат
ЦСКА категорично е по-добрият отбор и ще го докаже
ugliesttroll
на 12.05.2022 в 12:58:16 #18Имаме готови камикадзета които да прегърнат провинилите се съдии и да се самовзззззСЕЩАТЕ ЛИ СЕ
Bloody_Sword
на 12.05.2022 в 12:53:49 #17В бусчето с ВАР-а пък ще е Сватбата.
Bloody_Sword
на 12.05.2022 в 12:52:45 #16Повече от ясно е, че се точи брадва за ЦСКА. Само че съдията трябва да е много внимателен, за да не стане голям проблем.
anatoli-iliev
на 12.05.2022 в 12:46:47 #15Шутката попов да внимава ....иначе ще има брулене на рога и копита !! Ще ти разкажем мамата шибана говежда ...свиркаджио в сини кюлоти !!Ще ти ги налузиме а свирката отзад !!
ugliesttroll
на 12.05.2022 в 12:10:59 #14Гиганта на българският спорт с най-пищната витрина от трофеи на балканите срещу дс глезльовците el lefskinho
kalchomaniq
на 12.05.2022 в 12:07:50 #13"пренавилиса се, ще се гипсират и отиват на разлика", верно ли бе фанти..буахахахахахаха
kalchomaniq
на 12.05.2022 в 12:03:31 #12"Бог да пази", абе Вие деца и смейства нямате ли? Бог намесват, бати оранжевите въшки...
OrangeHog
на 12.05.2022 в 11:57:54 #11Къв Бог бе, коуняги? Партията ви забраняваше църквата, а после се изтърсихте всички на предна линия. Баси лицемерите
gugu-gaga
на 12.05.2022 в 11:21:00 #10е за кво ревахте толко за тия билети, като вече сте гледали финала, Ебати смешковците. Преди няколко часа прогнозирах, че пак ше има декларацийка на припознавачите без чест и хоп.... много сте прозрачни....
elaizgrey
на 12.05.2022 в 11:15:23 #9Не виждам защо от нещо написано в страница на фракция на червени фенове трябва да се вадят изводи. Сигурен съм, че подобни писания има и в говеждите форуми. Нормално. Сама по себе си адски тъпа декларация, все едно аз да напиша на някой във Фейса, че съм чул че Насо бил взел пари от агата и Гришата и обещал да ги върне от Евроучастие и те затова трябва да му пуснат купата! Разбирам ги журналята, търсим бомбастичните заглавия, но по-важното е друго, извън чисто фенската страна на нещата какво променя това кой ще спечели купата на България? ЦСКА ще почне да играе с българи от школата? Леефски ще прескочи неизбежния фалит? Национала ще се класира на някакъв форум? Безсмислен мач в безсмислен турнир.
filo-123
на 12.05.2022 в 11:09:49 #8Ако ЦСКА играе добре, ще спечели мача. Говедата значително се подобриха и имат реален шанс за успех, пък и много време са без трофей. Нека по-добрият да победи. Само ЦСКА!
ugliesttroll
на 12.05.2022 в 11:02:00 #7КЗЛУдогорскосините перукопазители
1948asentseto
на 12.05.2022 в 10:52:06 #6Ега!
8888.bg
на 12.05.2022 в 10:41:16 #5Тези под мен забравиха ли че 13 години ги ибахме Без титла и купа Настръхнали говеда
SS LEVSKI
на 12.05.2022 в 10:34:39 #4Страх тресе кочината и от сега се подсигурява и натиска съдията да свири за тях.След мача в неделя свинекомплекса се мести в Лоуеч.