Фенове на ЦСКА очакват главният съдия на мача с Левски Никола Попов да свири срещу любимия им отбор. Такива са очакванията и на клуба. Беше пусната декларация от ЦСКА, че не искат точно този рефер да ръководи финала, но до момента от БФС не я вземат под внимание и не сменят наряда.
Ето какво пише в страницата "Червена София" във "Фейсбук" (без редакторска намеса):
"Армейци, от няколко дни знаем, че Никола Попов ще свири финала за Купата. Неговата задача е ясна - да поднесе на тепсия Купата на синия урод.
Никола Попов винаги ни е посичал, но не може да му се отрече, че по "фин" начин.
За неделя, до 60-ата минута жълти картони ще имат централните ни защитници и опорните халфове. Ще се свири всяко докосване на Жорди Кайседо за фаул в нападение. Това е директивата.
Никола Попов е говедо и в червата, личен приятел на Мъри и Насо.
Нашият клуб за пореден път е сготвен от говедата и зелените уроди. Те са в комбина и точно заради това Мъри говори за шпалири по време на мача за Суперкупата.
В неделя ще е грозно на терена. Бог да пази ЦСКА!".
USD
CHF
GBP
az.sam.si
на 12.05.2022 в 10:28:18 #3Винаги да били така сините говеда. Мръснишки.. с номера. Заради това съм горд ЦСКА-Р. Господ гледа...въпреки цялото бутане в Неделя купата ще е червена и пак ще се изпокрият по кошарите
angela-domuschieva
на 12.05.2022 в 10:26:11 #2Трою може и да бИде наритан катУ мръсна сФиня от кочината,но съм сигурен ,че са го приютили от “оранжеви в София”!
Просто тази *** не може да е срана от гъззз различен от троювия!
1948asentseto
на 12.05.2022 в 10:20:15 #1Червена София