Лудогорец домакинства на Левски в четвъртфиналите на турнира за Купата на България. Първият съдийски сигнал в Разград ще бъде даден в 18:00 часа. Наряда за главен съдия получи Волен Чинков.
Двата отбора играха само преди осем дни за Суперкупата на България. Разградчани спечелиха с 1:0 в София. Те са и в серия от три поредни победи във всички турнири. "Сините" пък се отърсиха от поражението след успх с 3:1 над Ботев Враца през уикенда.
Оптимизъм в лагера на гостите бе внесен с дебютни голове на новите попълнения Армстронг Око-Флекс и Хуан Переа срещу Ботев Вр. Лудогорец пък се справи с Локомотив София на лошия терен в "Надежда" със същия резултат - 3:1, след като стигна до обрат.
На 5 март съперниците отново ще играят в Разград, но този път за първенство. Така серията им от срещи ще продължи. Първият мач между Левски и Лудогорец на "Георги Аспарухов" преди зимната пауза завърши при нулево равенство.

USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:50:25 #69#114 Е,някой ги интересува,мен конкретно не.
mottorrhead
на 11.02.2026 в 17:50:12 #68Чинката дали подпря елегантно резаните
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:49:36 #67Дузпа,дузпа,дузпа....
duneraaa
на 11.02.2026 в 17:49:13 #66Говедата са доста слаби..
mottorrhead
на 11.02.2026 в 17:48:26 #65Требъл-дабъл-сингъл...
boris
на 11.02.2026 в 17:48:20 #64Недялков ги отчая.
нешо
на 11.02.2026 в 17:45:23 #63Не ви боли кога Лудогорец е бил създаден,ама за ЦСКА постоянно пишете,че не бил автентичния ЦСКА .
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:43:58 #62user avatar 30174 Следвай нешо на 11.02.2026 в 19:38:39#109 Автентичният Лудогорец фалира през 1999г така че недей да пишеш лъжи. Сегашният клуб е създаден 2010. **** Боли ни смукания кога бил създаден
нешо
на 11.02.2026 в 17:42:58 #61Добитъка откъде ги изкопаха тия футболисти-Бурас,Търдин ,Сула,Камдем. Тия са толкова смешни колкото са и имената им.
Vlady
на 11.02.2026 в 17:40:41 #60Дълговете към държавата и общините трябва да се плащат иначе следват процедура по несъстоятелност и няколко години в долните дивизии. Сираков спаси Левски от несъстоятелност, за целта дори се скара с Мъри, който се бъркаше в управлението на отбора и го водеше към фалит.
нешо
на 11.02.2026 в 17:38:39 #59Автентичният Лудогорец фалира през 1999г така че недей да пишеш лъжи. Сегашният клуб е създаден 2010.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:38:07 #58salam-drugari на 11.02.2026 в 19:31:23#104 Умерен, разбирам те. Как човек може да се впечатли днес от тез , след като вчера е гледал извънземния ЦСКА? Как? *** Ей така, много лесно. А тия твоите извънземни с отбор от коя Галактика играха? С шампиона на Марс?
Ето точно това имам предвид.
Това самочувствие след мача с неможачите от 48, ще катастрофира скоро.
Янев е прав,че трябва да са стъпили на земята.
Щото още следващия мач с Лудогорец,ще бъдат РАЗБИТИ! Вярно,с 1:0 ,но стига.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:34:56 #57salam-drugari на 11.02.2026 в 19:31:23#104 Умерен, разбирам те. Как човек може да се впечатли днес от тез , след като вчера е гледал извънземния ЦСКА? Как? ***
salam-drugari
на 11.02.2026 в 17:34:18 #56“Антибиотик Били създадени 1918 “ jekkovv Пеницилина е създаден 1928 година.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:33:52 #55Тия тук от Тъпcпoрт мача го дават с 10 мин.напред.... 78-ма,вместо 68 Мин. го пише в момента.
Явно получават информация от бъдещето....
salam-drugari
на 11.02.2026 в 17:31:23 #54Умерен, разбирам те. Как човек може да се впечатли днес от тез , след като вчера е гледал извънземния ЦСКА? Как?
УмеренЦСКА
на 11.02.2026 в 17:27:10 #53...Не се много впечатлявам от настоящия мач. Миналата година какво стана и не е изключено да се получи пак същата работа с титлата, купата и евроучастията...
УмеренЦСКА
на 11.02.2026 в 17:22:20 #52...Отмененият гол на Дуа си беше чиста засада. До момента няма основания за някакви оплаквания от съдийството... При гола на Видал и Камдем можеше да се намеси по- адекватно. Реши да играе с тяло. Защитник на Левски (не видях кой точно) се наведе и пропусна над главата си центрираната топка. А и Луков можеше да се намеси по- добре, топката в неговата врата беше доста бавна. Всичко това е в рамките на футболната игра.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 11.02.2026 в 17:20:37 #51А Числото са много зле. Не знам ЦСКА какви изводи си правят от тоя мач,ама по-добре никакви. Аз поне не се съмнявах,че ще ги млатят. *Обаче левскаритв са безпомощни срещу Станич. Много груби.
slayer
на 11.02.2026 в 17:19:36 #50Умерен, това са най-обикновени комплексарчета.
А говедата с тази игра и тези играчи не ги виждам как ще станат шампиони. Може би чакат Мързелиньо.