Лудогорец и Локомотив (Пловдив) дават старт на 1/4-финалните срещи от турнира за Купата на България.
Двата тима имат стари сметки за уреждане, като в последните сезони именно настоящият носител на трофея създава най-много неприятности на шампионите.
"Орлите" имат само две отличия от надпреварата във витрината си и всички в клуба смятат, че е време за нов успех.
За последно разградчани вдигнаха купата през 2014 година. Затова те смятат да се хвърлят здраво, за да триумфират този сезон.
От друга страна обаче Локомотив (Пловдив) е доминантът за Купата на България в последните два сезона
"Смърфовете" спечелиха последните две издания на турнира и нямат загуба вече 1240 дни или 14 поредни мача. За последно пловдивчани отпаднаха на 1/8-финал през 2017 година от Славия.
Локо (Пд) е доста неудобен съперник за Лудогорец в последните години. "Смърфовете" победиха "орлите" за Суперкупата на България (1:0) в Разград преди началото на сезона.
Пловдивчани триумфираха и в последния сблъсък между двата тима от efbet Лига, като спечелиха с 3:2 на "Лаута".
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!
Треньорът на домакините Валдас Дамбраускас няма да може да разчита днес на трайно контузения Ихинио Марин, както и на Кирил Десподов и Антон Недялков, които също са в лазарета.
Александър Тунчев пък не може да използва Мартин Луков и Лукас Масоеро.
USD
CHF
GBP
code
на 16.03.2021 в 18:05:25 #44user avatar 93485 1999 на 16.03.2021 в 19:53:21#53 TR1923 на 16.03.2021 в 19:48:06 #44 "Само за ТРАБЗОНСПОР съм ..." ============================================================================ Ами тогава що щеш във форум на БЪЛГАРСКИ сайт? Бягай да пишеш в анадолските такива! -------------- Е как да пише там,като нема го разберат резац.ите. Тоя със сигурност е циг.анин и знае две-три псувни на турски и това е.
Stariya4
на 16.03.2021 в 18:05:06 #43Коментара го каза мнооооу точно, Локомотив никога не трябва да бъде отписан, Мачкайте машини мачкане,убийте тумора. А ние сме Локоооооооо
kondi
на 16.03.2021 в 18:04:12 #42Сору Ку4еф, Сефтето се отлага.
staroto
на 16.03.2021 в 18:03:13 #41Кешерю влиза за дузпите
1999
на 16.03.2021 в 17:59:20 #40Пичове, някой да знае какъв е коефициентът за обръщалка? За един приятел питам. А, Милко, вместо да правиш неуспешни опити за остроумничене, бягай при другите сини приятелки да стягате хореографията за шпалира!
УмеренЦСКА
на 16.03.2021 в 17:59:16 #39"От литекс какво се радват след като цялата съдийска комисия беше впрегната за ,,победа" срещу Етър!!! Факт!!!" ------------- Някои и на сън не могат да извадят тоя "Литекс" от устата си! Какво общо има тоя "Литекс" с настоящия мач?
любо пенев
на 16.03.2021 в 17:59:09 #38Последният фаул за кренвиршите бе потресаващ. Около лудогореца нямаше никой на 2 метра, но въпреки това се пльосна и полчолучии фаул
grozdanov78
на 16.03.2021 в 17:58:39 #37За съжаление Лудогорец са до тук, та те след 60 минута едвам ходеха. Имам чувството че Локомотив са толкова свежи, че все едно сега започват мача. Просто не виждам как разградчани ще издържат на натиска още 30 минути.
loko-pd
на 16.03.2021 в 17:56:18 #36Айде Локо цял Пловдив е с вас.
УмеренЦСКА
на 16.03.2021 в 17:54:59 #35...Не го очаквах това изравняване, но е факт! Браво на Локомотив, че се бори до края!
alito
на 16.03.2021 в 17:54:55 #34Абсолютно подкрепям мъдреца под мен !
kondi
на 16.03.2021 в 17:54:51 #33Ти да видиш
Превземката май ще познае за сефте?
Stariya4
на 16.03.2021 в 17:53:37 #32Гоооооооол А ние сме Локо о Локо Пловдив,а ние сме Лоооооокоооооо Мачкайте машини,ние сме с вас
1999
на 16.03.2021 в 17:53:21 #31TR1923 на 16.03.2021 в 19:48:06 #44 "Само за ТРАБЗОНСПОР съм ..." ============================================================================ Ами тогава що щеш във форум на БЪЛГАРСКИ сайт? Бягай да пишеш в анадолските такива!
alito
на 16.03.2021 в 17:52:38 #30АААААААААААААААА
УмеренЦСКА
на 16.03.2021 в 17:45:05 #29УЕФА отдавна обезцени турнирите за националните купи, като даде правото на носителите да си опитат късмета в ЛЕ. Ако е вярно това, което пишат за предстоящите "реформи" в евротурнирите, носителите на националните купи ще ги пратят още по-ниско, в третостепенен турнир, ако нямат право да играят в по-висшите ешелони. Купите и суперкупите отдавна придобиха само морална стойност, без материално покритие...
stefan-ganev-XShAozq8
на 16.03.2021 в 17:44:29 #28#37 Стария, Гочо Василев не беше ли от македонския край, Гоце Делчев или някъде наоколо?
Stariya4
на 16.03.2021 в 17:36:05 #27#40да бе friend,всички знаем,че ти си от Трабзон,Бешикташ,Галатасарай,Фенерградина,но и на мен ми е кеф,(густо майна),когато провинциален отбор набива канчетата
на соц. грандовете.
Stariya4
на 16.03.2021 в 17:16:10 #26Тошко е от Белозем,както и Бащата,е от Асеновград,но те са наши юноши,и обичат отбора си повече от всичко,а от къде е Бате Гочо,някой знае ли? И Той по-малко ли е Локомотивец от останалите легенди?
Stariya4
на 16.03.2021 в 17:01:10 #25#22,blade,фаулвете(казва се фаул,а не фал),в мача ни с ЦСКА не ги извършиха футболистите,а представителя на Темида,той просто обслужваше интереси,нали ние,и чорбата,единствено нарушаваме комфорта на човека слънце, ОК нека ни бият след като са по-добри,но пусни го мача да се играе. И тук пак ще засегна темата за комунизма, Той просто все още не си е отишъл. Лошо Седларов.