Лудогорец и Локомотив (Пловдив) дават старт на 1/4-финалните срещи от турнира за Купата на България.
Двата тима имат стари сметки за уреждане, като в последните сезони именно настоящият носител на трофея създава най-много неприятности на шампионите.
"Орлите" имат само две отличия от надпреварата във витрината си и всички в клуба смятат, че е време за нов успех.
За последно разградчани вдигнаха купата през 2014 година. Затова те смятат да се хвърлят здраво, за да триумфират този сезон.
От друга страна обаче Локомотив (Пловдив) е доминантът за Купата на България в последните два сезона
"Смърфовете" спечелиха последните две издания на турнира и нямат загуба вече 1240 дни или 14 поредни мача. За последно пловдивчани отпаднаха на 1/8-финал през 2017 година от Славия.
Локо (Пд) е доста неудобен съперник за Лудогорец в последните години. "Смърфовете" победиха "орлите" за Суперкупата на България (1:0) в Разград преди началото на сезона.
Пловдивчани триумфираха и в последния сблъсък между двата тима от efbet Лига, като спечелиха с 3:2 на "Лаута".
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!
Треньорът на домакините Валдас Дамбраускас няма да може да разчита днес на трайно контузения Ихинио Марин, както и на Кирил Десподов и Антон Недялков, които също са в лазарета.
Александър Тунчев пък не може да използва Мартин Луков и Лукас Масоеро.
USD
CHF
GBP
staroto
на 16.03.2021 в 16:57:59 #24Няма празно. Ако не вкарат ще гледаме дузпи!
stefan-ganev-XShAozq8
на 16.03.2021 в 16:56:11 #23#30 1999..и Митко Илиев..а ТошкУ тъпото май не е точно от Пловдив...
1999
на 16.03.2021 в 16:55:40 #22stefan-ganev-XShAozq8 на 16.03.2021 в 18:49:29 #29 За всички тези години,така и не можах да намразя Лудогорец..може би защото ако не беше този отбор, при насипното състояние на Левски в последните години, пришълците от Ловеч щяха да са несменяеми шампиони, и щеше верно да е доста тегаво за нас Левскарите,нека не се лъжем .. ============================================================================= Стефчо, ние това добре го знаем!
Айде сега стягайте хореографията за поредния шпалир, че няма време!
1999
на 16.03.2021 в 16:53:43 #21Асен Николов-Бебето, Джанини и още безброй зверове, легенди, екзекутори!
stefan-ganev-XShAozq8
на 16.03.2021 в 16:49:29 #20За всички тези години,така и не можах да намразя Лудогорец..може би защото ако не беше този отбор, при насипното състояние на Левски в последните години, пришълците от Ловеч щяха да са несменяеми шампиони, и щеше верно да е доста тегаво за нас Левскарите,нека не се лъжем ..
stefan-ganev-XShAozq8
на 16.03.2021 в 16:44:17 #19#27 bloody забравяш Гонзо и Кривия- зверове,легенди,екзекутори!
stefan-ganev-XShAozq8
на 16.03.2021 в 16:40:35 #18До тук двата отбора ми докарват приятна дрямка...
Stariya4
на 16.03.2021 в 16:37:17 #17Трионче, Ти знаеш ли,че Садъка не можеше да излезе на разходка из Пловдив,(Аз съм очевидец),постоянно го спираха,искаха да се снимат с него,целуваха го,но най-впечетлен бях на един мач,Локо-Ботев,когато той беше в инвалидна количка,и когато цялата публика на Ботев ставайки на крака скандираха името му. В Пловдив уважаваме големите,но тъй като Лудогорец не само,че не е голям,а по-скоро е нищожество,няма как да ги уважавам. Комунистическият модел е жив.
ChernotoVlechugo
на 16.03.2021 в 16:34:25 #16Рязаните нямат нито един бял
УмеренЦСКА
на 16.03.2021 в 16:27:24 #15"За последно разградчани вдигнаха купата през 2014 година. Затова те смятат да се хвърлят здраво, за да триумфират този сезон." ...За сега не си личи...
1999
на 16.03.2021 в 16:19:49 #14Интересно! Фенове на ФК "Шпалир" подкрепят буферите срещу Ония!
chubtireaka
на 16.03.2021 в 16:12:04 #13Успех на Локото срещу амфетите. Нека лето Господне 2021 сложи началото на изрязването на тумора в българския футбол
stefan-ganev-XShAozq8
на 16.03.2021 в 15:58:24 #12Днес съм за Локо...всъщност винаги съм за Локо,освен когато играят с Гранде Левски разбира се
...айде бандата на бай Крюшо покорява долината на широките гащи!
P.s. мощен и смъртожаден ,брадат и немит ,див дедов за Гела,Гнома,Цеката ,Търбуха,БФС ,Тиквата ,Магарешки,Далавери Симеонов и всякаква подобна сволоч !
Stariya4
на 16.03.2021 в 15:52:24 #11#6 какво означава целта ни е титлата? Не ми стана ясно,би ли обяснил? На вас титлата ви е подарена,и едва ли има трезво мислещ човек,който да има съмнения. Когато изкарате от школата си футболисти като Зума,Чико,Айян,Петър Зехтински,Георги Славков,Бащата, В по-ново време,Тошко,и Митко,тогава ми говори, Дори и единственият ви читав Българин,Доминик Янков,е потомствен Локомотивец,пойнтересувай се кой е дядо му. Хубаво си го е казал Алеко,пази боже..... Ето това сте вие,слепия погледнал.
Vlady
на 16.03.2021 в 15:52:11 #10Лудогорец ще разчита на допълнителните играчи с черни гащета. Драгомир Драганов има няколко силни мача за отбора от Разград.
staroto
на 16.03.2021 в 15:28:24 #9Ако не гледам мача па на! Да разбера какъв този Пиерос и за чий са го взели?
claudiu_offendera
на 16.03.2021 в 15:12:33 #8Вратар - дебютант, само с един бек и то десен, който ще действа от ляво, за да може Терзиев да играе отдясно, без офанзивен халф (и Доминик, и Каули са резерви), с Пиерос в нападение, с дълбоки резерви като Григоре и Баджи + трайно контузените Вандерсон и Ману - титуляри...
Явно съвсем на мезе са я взели тая купа.
Не, че съм очаквал друго де... но все пак.
staroto
на 16.03.2021 в 15:11:52 #7Трима централни защитници у Лудите?
claudiu_offendera
на 16.03.2021 в 10:27:23 #6Maйка ти я шибат безплатно.
bggbobikempes
на 16.03.2021 в 10:11:32 #5Клаудия оръфляка,се шиба за парче кренвирш.