Лудогорец и Локомотив (Пловдив) дават старт на 1/4-финалните срещи от турнира за Купата на България.
Двата тима имат стари сметки за уреждане, като в последните сезони именно настоящият носител на трофея създава най-много неприятности на шампионите.
"Орлите" имат само две отличия от надпреварата във витрината си и всички в клуба смятат, че е време за нов успех.
За последно разградчани вдигнаха купата през 2014 година. Затова те смятат да се хвърлят здраво, за да триумфират този сезон.
От друга страна обаче Локомотив (Пловдив) е доминантът за Купата на България в последните два сезона
"Смърфовете" спечелиха последните две издания на турнира и нямат загуба вече 1240 дни или 14 поредни мача. За последно пловдивчани отпаднаха на 1/8-финал през 2017 година от Славия.
Локо (Пд) е доста неудобен съперник за Лудогорец в последните години. "Смърфовете" победиха "орлите" за Суперкупата на България (1:0) в Разград преди началото на сезона.
Пловдивчани триумфираха и в последния сблъсък между двата тима от efbet Лига, като спечелиха с 3:2 на "Лаута".
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!
Треньорът на домакините Валдас Дамбраускас няма да може да разчита днес на трайно контузения Ихинио Марин, както и на Кирил Десподов и Антон Недялков, които също са в лазарета.
Александър Тунчев пък не може да използва Мартин Луков и Лукас Масоеро.
USD
CHF
GBP
claudiu_offendera
на 16.03.2021 в 09:15:54 #4Относно мача, очаквам да загубим лежерно с 1:0 и да си спестим тия досадни задължения за купата.
И въпреки че имаме широка резервна скамейка, че авансът ни е комфортен, а и че си изиграхме мачовете с отборите от топ 5 и реално погледнато имаме капацитета да се борим на два фронта, целта си остава титлата и докато не стане факт, фокусът не трябва да се отмества. Точно както и става, което за пореден път показва професионализма в клуба, който знае много добре кога да натисне и кога да спести усилие.
claudiu_offendera
на 16.03.2021 в 09:04:29 #3Какъв монстър кок имаш ти бе, м@ймуно? Ти дори тийн-приятелката си не можеш да уцелиш, камо ли вратата на съперника.
Клаудиу Велики с двойно повече голове от тебе при по-малко изиграни минути.
alito
на 16.03.2021 в 08:51:45 #2Спокойно, момци
Батко ви Али е тук, за да извади огромния си монстър кок и да го тури директно фостата на боклука под мен.
bggbobikempes
на 16.03.2021 в 08:17:23 #1Два УЯ в дзурлата на кренвишора под мен.