Надявайки се да направят земеделската работа по-привлекателна за младите германци, Баварската фермерска асоциация представи последното издание на календар със снимки на фермерки в еротични пози.
Младите фермерки от календара за 2010 г. представят „почитта към всички млади жени, които обработват земя в Германия и които вършат тази работа по самоуверен и забавен начин", се казва на уебстраницата на Асоциацията на младите фермери от Бавария.
Вдъхновени от подобен календар със снимки от провинцията в Австрия през 2001 г. група млади момичета се снимаха, вдъхновени от пангерманската пасторална красота, съобщи The Local.
„Искаме да представим младите земеделци като модерни и открити предприемачи и да се справим с остарялата визия и предубежденията на хората за тях", коментира председателят на Асоциацията на младите австрийски фермери Елизабет Кьостингер.
Календарът показва оскъдно облечени жени, които позират на фона на различни земеделски земи или ферми.
Например, Мис Юли позира в житно поле с плитки и корсет, а в далечината се вижда трактор, а Мис Септември е застанала до казан с ябълково вино, облечена с фина нощница от воал.
LuckySlevin
на 22.10.2009 в 16:22:32 #14ове4е о6те не мога да спра да се хиля
