Българският шампион Лудогорец е домакин на Славия (Прага) в първия си мач от основната фаза на Лига Европа. Мачът е с начален час 22:00 на "Хювефарма Арена" и ще бъде ръководен от французина Жером Брисар.
Както е известно от този сезон вече няма групи в евротурнирите, а се играе на принципа на шампионат, като всеки тим ще се изправи срещу осем различни съперници. "Орлите" ще имат мачове домакински мачове с Атлатик (Билбао), АЗ Алкмаар и Мидтиланд, а ще гостува на Виктория (Пилзен), Андерлехт, Лацио и Лион.
Наставникът на българите Захари Сираков има проблеми със състава, като най-основните са липсата на Бърнард Текпетей, който лекува тежка контузия, и на Антон Недялков, който има проблеми с коляното от около месец и все още не е на линия.
Чехите също имат сериозни кадрови проблеми, като няма да могат да използват четирима основни футболисти - Иго Огбу, Индриж Станек, Томаш Вълчек и Лушак Вролицки.
Луодгорец намери място в тази фаза на Лига Европа, след като първо започна евроучастието си в Шампионската лига, където последователно отстрани Динамо (Батуми) и Динамо (Минск), но след това отпадна от Карабах и се премести във втория по сила турнира на Стария континент. В плейофите разградчани елиминираха молдовския Петрокуб.
Славия също стартира евротурнирите в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, където отстрани белгийския Юнион Сен Жилоа, но след това в плейофите отпадна от френския Лил.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:52:34 #103Нако с тези големи комплекси какво компенсира според вас?
blqblq
на 25.09.2024 в 20:52:26 #102На Нако, сефтето му го е нарпавил чичо му Сабри. ОтзаТТТ!!!
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:52:05 #101Нако с тези големи комплекси какво компенсира според вас?
blqblq
на 25.09.2024 в 20:51:40 #100На Нако, сефтето му го е нарпавил чичо му Сабри. ОтзаТТТ!!!
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:51:36 #99Мик Джагър на 25.09.2024 в 23:49:29 #157 На Нако не чу трябва лекарство, а кор ====== По накъсания почерк си личи, че спами докато го почукват!
blqblq
на 25.09.2024 в 20:51:23 #98На Нако, сефтето му го е нарпавил чичо му Сабри. ОтзаТТТ!!!
VLAD
на 25.09.2024 в 20:50:02 #97Другата седмица и Виктория да олаби потни мъде връз шалварите.
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:49:38 #96Мик Джагър на 25.09.2024 в 23:48:38 #151 Изнасилиха днес Тюркие ======= Май и Нако са изчyкaли!
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:49:29 #95На Нако не чу трябва лекарство, а кор
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:49:01 #94Ако не друго то поне има трафик...
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:49:00 #93Изнасилиха днес Тюркие
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:48:46 #92Мода, събуди се и му дай лекарството на Нако!
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:48:38 #91Изнасилиха днес Тюркие
blqblq
на 25.09.2024 в 20:48:15 #90Комплексар.
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:48:10 #89Днес щях да кажа че тая измет дето се събира в студентски град не бих ги допуснал да се разлагат в трупната ферма щото ще откриват почвата и въздуха хиляди пъти повече от АЕЦ Чернобил. Да гният другаде ..утрепките
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:48:01 #88Изнасилиха днес Тюркие
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:47:49 #87Изнасилиха днес Тюркие
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:47:45 #86Мода, събуди се и му дай лекарството на Нако!
переник
на 25.09.2024 в 20:47:13 #85Пуснете Кабаков и Гидженов, за минута обърнали мача
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:46:45 #84Как да умре ЦСКА като има Наковци дето му пишат името по милион пъти! Браво Нако, браво припс!