Българският шампион Лудогорец е домакин на Славия (Прага) в първия си мач от основната фаза на Лига Европа. Мачът е с начален час 22:00 на "Хювефарма Арена" и ще бъде ръководен от французина Жером Брисар.
Както е известно от този сезон вече няма групи в евротурнирите, а се играе на принципа на шампионат, като всеки тим ще се изправи срещу осем различни съперници. "Орлите" ще имат мачове домакински мачове с Атлатик (Билбао), АЗ Алкмаар и Мидтиланд, а ще гостува на Виктория (Пилзен), Андерлехт, Лацио и Лион.
Наставникът на българите Захари Сираков има проблеми със състава, като най-основните са липсата на Бърнард Текпетей, който лекува тежка контузия, и на Антон Недялков, който има проблеми с коляното от около месец и все още не е на линия.
Чехите също имат сериозни кадрови проблеми, като няма да могат да използват четирима основни футболисти - Иго Огбу, Индриж Станек, Томаш Вълчек и Лушак Вролицки.
Луодгорец намери място в тази фаза на Лига Европа, след като първо започна евроучастието си в Шампионската лига, където последователно отстрани Динамо (Батуми) и Динамо (Минск), но след това отпадна от Карабах и се премести във втория по сила турнира на Стария континент. В плейофите разградчани елиминираха молдовския Петрокуб.
Славия също стартира евротурнирите в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, където отстрани белгийския Юнион Сен Жилоа, но след това в плейофите отпадна от френския Лил.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:38:51 #63Нако, цигле, ела бе олигофренчето ми, без теб не е толкова весело
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:38:43 #62Зеленясалия припс, на ташак написал, че е от Разград пък бил кореняк софиянец. Да повика Гинес да го отразят, че е единственият софиянец, който го е срам да си напише, че е от София.
edin_chovek
на 25.09.2024 в 20:38:40 #61Това Нако мангала ли е
steiner
на 25.09.2024 в 20:37:36 #60Поре,много поздрави на брат ти.От хер Щайнер, чест и почитания.
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:37:04 #59Жалко, че не мога да гледам нашите резаци, че гледам другите резаци от Чим Бом. Излиза Дрис Мертенс, влиза Икарди
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:36:01 #58Нако, позеленял припс, внимавай като разбереш, че новината за смъртта на ЦСКА е силно преувеличена, да не се гътнеш?!
VLAD
на 25.09.2024 в 20:35:58 #57Май взеха да му ги трият.
Това е Нако, колкото стинки успя да заработиш, дотук.
bobi_raf
на 25.09.2024 в 20:35:53 #56Тъжно е, че мaйнунът дето спами се води хомо сапиенс и е защитен конституционно, а от благородни животни като конете се прави лепило, което после маймyнът диша, за да забрави битието си.
edin_chovek
на 25.09.2024 в 20:35:42 #55Тоя зелената дисциплина е пил не червеното , или синьото хапче кат Нео от Матрицата , ми е избирал от ксанакс и Ривотрил
Ама е предозирал кат гледам
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:35:04 #54Модераторите по принцип са педepacи и те, ама не смеят ме пипнат оти трупната ферма ги зове.
steiner
на 25.09.2024 в 20:34:29 #53И Антибиотик умре...
VLAD
на 25.09.2024 в 20:34:19 #52Докато Пора беше мъдератор такива своеволия нямаше.
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:32:56 #51Нако дъ джипси с тебки конвулсии, гушнал букет от вени
jagliman
на 25.09.2024 в 20:32:25 #50Май няма модератори нощна смяна.
bobi_raf
на 25.09.2024 в 20:31:29 #49Голем ceкс неска, жалко, че захари ше го отнесе
VLAD
на 25.09.2024 в 20:31:09 #48Няма ли кой да даде дузпа за нашите шампиони? ________ Има. През уикенда. Кабака, Чинков и сие ще се погрижат.
edin_chovek
на 25.09.2024 в 20:31:01 #47Тоя зеления фен , дето дори не е и на ещадиото дали не откачи и оспами
Ся остава да цъфне и другия фен на резаците супер Ромарио с пространен анализ за великия ЦСКА
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:30:58 #46Вай вак вак аллах, дупят турците в собственото им легло, а 20’чехи надвикват вярната кренвиршова публика
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:30:47 #45А Нако се оcpa, але, але!
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:30:16 #44Доан* Абе все са утрепки...ще пукнат ще изгният и ще се разложат.