Българският шампион Лудогорец е домакин на Славия (Прага) в първия си мач от основната фаза на Лига Европа. Мачът е с начален час 22:00 на "Хювефарма Арена" и ще бъде ръководен от французина Жером Брисар.
Както е известно от този сезон вече няма групи в евротурнирите, а се играе на принципа на шампионат, като всеки тим ще се изправи срещу осем различни съперници. "Орлите" ще имат мачове домакински мачове с Атлатик (Билбао), АЗ Алкмаар и Мидтиланд, а ще гостува на Виктория (Пилзен), Андерлехт, Лацио и Лион.
Наставникът на българите Захари Сираков има проблеми със състава, като най-основните са липсата на Бърнард Текпетей, който лекува тежка контузия, и на Антон Недялков, който има проблеми с коляното от около месец и все още не е на линия.
Чехите също имат сериозни кадрови проблеми, като няма да могат да използват четирима основни футболисти - Иго Огбу, Индриж Станек, Томаш Вълчек и Лушак Вролицки.
Луодгорец намери място в тази фаза на Лига Европа, след като първо започна евроучастието си в Шампионската лига, където последователно отстрани Динамо (Батуми) и Динамо (Минск), но след това отпадна от Карабах и се премести във втория по сила турнира на Стария континент. В плейофите разградчани елиминираха молдовския Петрокуб.
Славия също стартира евротурнирите в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, където отстрани белгийския Юнион Сен Жилоа, но след това в плейофите отпадна от френския Лил.
USD
CHF
GBP
oficer1
на 25.09.2024 в 20:30:16 #43НакоСигането е просто една крава, обула шалвари!
Пълен малоум!
Влад, Бобка
Остават само нЕколкото ахилеса...
DrINKO
на 25.09.2024 в 20:30:08 #42Резаците нещо май вко да нагъзени от чехите а? Да си пуснат мача ни с Виктория Пилзен да видят как се мачкат чехи, дейййба и съдийският от от от аматьори….
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:30:03 #41А Нако се оcpa, але, але!
imco1
на 25.09.2024 в 20:29:56 #40Господа академици, тая зелена верно ли е единия от трите фена на рязаните? Или му влияе пълнолунието?
jagliman
на 25.09.2024 в 20:29:54 #39Няма ли кой да даде дузпа за нашите шампиони?
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:29:31 #382 дпс-та 2 ц(ka-та, а а това на Диан е менте
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:28:50 #37Нако, припс комплексиран, и 32 титли поред да направи Лудогорец, все ЦСКА ще ти е в дyпките!
jagliman
на 25.09.2024 в 20:28:47 #36Къф е тоя лудия?
VLAD
на 25.09.2024 в 20:28:23 #35Рязаното момче с потурите нещо е взело да спами, обладано е май от тежки комплекси ____________ Еми гледа да избута със стинките от спама докъм изборите. После ще има кюфтаци на корем.
skolex
на 25.09.2024 в 20:27:11 #34Хаххах, с тази игра срещу Атлетик Билбао минимум 0:6
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:26:53 #33Рязаното момче с потурите нещо е взело да спами, обладано е май от тежки комплекси
VLAD
на 25.09.2024 в 20:25:56 #32Бухахахаха, спечелиха Лигата резаците, а Сколекс?
bobi_raf
на 25.09.2024 в 20:25:27 #31Те мангалите винаги са при кинтите. Опаааааа, 2:0
VLAD
на 25.09.2024 в 20:24:51 #30Ще има Байрам покрай изборите, а Нако?
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:24:44 #29Зеленясал припс, отиди на един мач в Разград!
bobi_raf
на 25.09.2024 в 20:23:30 #28Ше захлебат резаните цигaни покрай изборите. Нема да пъpдят на гладно в потyрите.
VLAD
на 25.09.2024 в 20:22:57 #27То иначе разделението в Депйесету е ясно. Мангалите са с Пеевски, турчалята с Доган. Е, при Нако се получава противоречие щото е и двете, ама кво да правиш?
edin_chovek
на 25.09.2024 в 20:21:51 #26Все пак ме е яд , че изтърбушен град с фенове , свикнали на кренвирши ше закарат отбор като Атлетик Билбао там
А ние само зяпаме отстрани...
VLAD
на 25.09.2024 в 20:19:54 #25доган или пееф ше припознаеш? ____________ Е там се знае. За Киро и маймуните един е Боко и Пеевски е неговия пророк. Удари чело в земята Нако.
bobi_raf
на 25.09.2024 в 20:19:01 #24Цензурират мaймyн, а маймуна -не