Малмьо приема Лудогорец в първи мач от основната фаза на Лига Европа. Срещата на стадион "Еледа" в едноименния град започва в 22:00 часа.
Днешните домакини се изправят срещу разградчани в не особено добро настроение. Тимът записа поражение с 0:1 от Юргорден в шведската Алсвенскан лига. Това бе първа загуба за Малмьо от седем мача насам.
За да стигнат до тази фаза на Лига Европа, футболистите на треньора Ридстрьом Хенрик надвиха категорично Сигма Оломоуц в плейофите с общ резултат 5:0.
Колебливото представяне на Лудогорец от началото на сезона е повече от осезаемо. Фактът, че разградчани се намират на третото място в класирането на Първа лига говори сам за себе си.
Играчите на Руи Мота завършиха наравно в последните си два мача, като не успяха да надвият Левски (0:0) и Локо Пловдив (1:1).
Това ще бъде трета среща между Малмьо и Лудогорец, като до момента те са си разменили по една домакинска победа - 2:1 за "зелените" и 2:0 за шведите.
USD
CHF
GBP
irina-borisova
на 24.09.2025 в 19:45:05 #26УВРЕДЕНИЯ ЛИТЕКС ,ГЛЕДАШ ЛИ МАЧА МЪРШО? НЕ ГО ГЛЕДАШ ЗАЩОТО Е ПО ПЛАТЕНИЯ МАХ СПОРТ, А ИНАЧЕ ИСКАШ ДЪРТО ПРАСЕ ЛОЕШКО. А СИНИТЕ ВЕНЦИ ГЛЕДКАТ ЛИ??
kokoskoo
на 24.09.2025 в 19:28:16 #25Гоооооол Ха ха
Е България има само един евробоец за съжаление
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 24.09.2025 в 19:27:41 #24Сеща се човек за онези мачове с Айндховен,С Черноморец Одеса (много корави бяха украинците).....с Лацио....
legendary-zmay
на 24.09.2025 в 19:26:59 #23svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 24.09.2025 в 19:25:50 #22И да го отменят -голяма работа
loko-pd
на 24.09.2025 в 19:17:17 #21Браво на Лудогорец.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 24.09.2025 в 19:14:38 #20Тия са много зле,да не им е уроки... Дано са концентрирани момчетата ни
kokoskoo
на 24.09.2025 в 19:13:04 #19kokoskoo
на 24.09.2025 в 19:12:09 #18svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 24.09.2025 в 19:11:57 #17Тези трябва да ги смажем,не просто бой. А Лудогорец са сила,то е ясно. Не че Левски са слаби,де. Съвсем справедлив резултат онзи ден.
legendary-zmay
на 24.09.2025 в 19:11:49 #16svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 24.09.2025 в 19:10:20 #15УмеренЦСКА
на 24.09.2025 в 19:02:15 #14"Отделно, че звучи смешно да правят селекция..." Защо да е смешно? Те си гледат това, което е възможно. Участието в "основната фаза" на второстепенните турнири на УЕФА носи пари, специално някой равен мач УЕФА плаща. За какво е иначе "голямата борба" за евроучастие у нас? Най- голям келепир е за шампиона, на второ място на носителя на купата, на трето- директните участници в ЛК. Така е учредена системата, че всички евроучастници могат да се похвалят с положителен баланс от своето евроучастие. Най- вече на тези, които се възползват от правилата, че отпадането от един турнир автоматически се изпраща в по- ниското ниво. А този който се добере до "основната фаза" с многото мачове със сигурност ще е на "келепир" по пари. ...В този смисъл за какво му е на Домусчиев да прави скъпа селекция, да я помпа с "разрешени" допинги и да се бори за участие в груповата фаза на ШЛ? Там се подвизават други, по- ербап. Стига му всяка година шампионска титла с правото да отпада от ШЛ до ЛК, при късмет- до ЛЕ. И в двата случая има гарантирани евромачове със съответните приходи...
kokoskoo
на 24.09.2025 в 18:53:48 #13Виж, знаеш ли какво се случва в голям процент от големите фирми на запад. Нещо което много им пречи да се доразвият. Ако счетоводителката или да кажем секретарката сбърка нещо, те ще бъдат уволнени. Но не така стоят нещата с директорите.Те каквото и да направят, не ги уволняват. Без думи и тихомълком се пазят един друг, това им е интереса. И така фокуса от развитието на компанията се измества до личните интереси на директорите. Най важно за тях е да запазят големите блага, с които се ползват. Затова никой от тях няма да докладва другите на собственика на компанията, защото не е сигурен дали няма да го прецакат него. И така всеки си мълчи, трае си и си взема парите. От това сега си пати и Лудогорец
n-a-chx8TkqA
на 24.09.2025 в 18:53:04 #12Надявам се да биете, все пак коеф на България пропадна жестоко, може би само Левски ще играе догодина с собствен коеф, всички други разчитат на Лудогорец
n-a-chx8TkqA
на 24.09.2025 в 18:50:00 #11Аз мисля че братята отдавна си бачкат с някаква мениджърска агенция, която им реди трансферите, а суджука само подписва
n-a-chx8TkqA
на 24.09.2025 в 18:48:21 #10Не ми се спори, ти си ги следиш нещата, просто звучи нелепо суджука да се гъбарка с Домусчиеви, двамата с Петриньо са много отдавна в клубът, сигурно взимат добри пари, за какво им е да рискуват да ги изкормят ? Отделно, че звучи смешно да правят селекция
УмеренЦСКА
на 24.09.2025 в 18:45:46 #9...Откровено казано, шансовете Стоилов да се прехвърли в Лудогорец бяха и продължават да бъдат незначителни. В Турция дават пари за селекция на отбора на Мъри, но Лудогорец изостава генерално по тая линия... Само един пример, Текпетей! Този футболист, който до преди време беше истински "жокер" в нападението на Лудогорец сега го мъчат като резерва. Не можаха да го продадат някъде. Сега просто тежи на състава даже и като резерва. За националите Чочев и Недялков нека да се изкажат лудогорските фенове.
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 24.09.2025 в 18:44:28 #8Тия са силни домакини,равен ще е успех сериозен. Иначе навън са гола вода. В Швеция нямат успехи при гостуванията като цяло. Щеше да е добре да сме домакини специално тоя мач. Квот-такова. Да стаа шоуто...
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 24.09.2025 в 18:39:23 #7user avatar 105863 Следвай jekkovv на 24.09.2025 в 21:34:13#9 И ВСЕ ПАК НА НИКОЙ ,НЕ МУ ДРЕМЕ ЗА ТВА МЕНТЕ ЛАЙНOГОРЕЦ **** На майка ти й дреме. Само това повтаря,дори с пълна уста!