Полицията в Гърция арестува трима души за кражбата на електроенергия. Смята се, че те са членове на голяма престъпна група, пише "Катимерини".

Още 105 лица са обвинени, че са членове на бандата.

Полицията отбелязва, че задържаните са манипулирали електромерите на домове и предприятия в райони на Атика, Македония, Тракия, Тесалия и Пелопонес.

В резултат на това са нанесени щети за над 9 млн. евро на гръцкия оператор на електропреносната мрежа DEDDIE.

Авария остави цяла Куба без ток

Авария остави цяла Куба без ток

Кризата се задълбочава