"България е видяна в Европа не много добре, даже ужасно, защото докладът на ЕС много говори за корупцията, даже за мафията".
Това заяви журналистът от "Либерасион" Жан Катрмер в предаването "Денят започва" на БНТ.
В България правото не е осигурено и сега в Европа чакаме, за да видим какво ще направи правителството ви, заяви Катрмер.
Ако по структурните фондове парите започнат да пристигат и бъдат използвани не по направление, кранчето веднага ще спре и това не е шега.
Сега е важно да промените системата, допълни той.
Забогатяването и добрият живот на българите ще бъде компрометирано и ако политиците не направят нищо, те ще бъдат отговорни за лошото състояние на живот на народа ви, заключи Катрмер.
USD
CHF
GBP
burgazliata
на 12.02.2008 в 09:14:51 #95stogerov
на 12.02.2008 в 07:17:13 #94пеше
на 11.02.2008 в 20:48:05 #93keke25
на 11.02.2008 в 19:33:12 #92http://www.dnes.bg/article.php?id=47409
Dixit
на 11.02.2008 в 19:10:37 #91astroblaster
на 11.02.2008 в 18:57:44 #90e
microsystems
на 11.02.2008 в 18:53:02 #89S1lv3r
на 11.02.2008 в 18:46:28 #88Dixit
на 11.02.2008 в 18:37:02 #87Abaris
на 11.02.2008 в 18:25:45 #86keke25
на 11.02.2008 в 18:21:49 #85kerranna
на 11.02.2008 в 17:12:12 #84kerranna
на 11.02.2008 в 17:11:10 #83Screw
на 11.02.2008 в 17:09:21 #82фют
на 11.02.2008 в 16:24:58 #81Жоро Павето
на 11.02.2008 в 16:23:20 #80kerranna
на 11.02.2008 в 16:10:01 #79keke25
на 11.02.2008 в 16:02:00 #78"
simoni
на 11.02.2008 в 15:44:12 #77отдалече
на 11.02.2008 в 15:38:37 #76