Левски гостува на Ботев (Враца) в мач от 21-ия кръг на efbet Лига. Срещата започва в 16,30 часа. Евентуална загуба на "сините" ще означава, че врачани ще ги изместят от деветото място в класирането. Столичният гранд е в поредица от три равенства, като за последно позна вкуса на победата именно при гостуване в Северозапада - 2:0 над Монтана. Врачани пък прекъснаха негативната си серия от четири поредни загуби в миналия кръг, когато надвиха Монтана с 1:0 в регионалното дерби.
Треньорът на Левски Славиша Стоянович има много кадрови проблеми за решаване. От сметките му отпаднаха Ребин Сулака, Драган Михайлович и Файсал Рерас, които се възстановяват от контузии. С травми са още Стаматов, близнаците Цоневи, Краев и Стивън Петков.
За капак и универсалният играч Мартин Райнов е наказан.Очаква се Стоянович да заложи на Микулич на вратата, а отбраната пред него да е съставена от Ивайло Найденов, Патрик-Габриел Галчев, Живко Атанасов и Начо Монсалве. В средата на терена ще започнат Тома Даске и Илия Юруков, а по фланговете ще връхлитат Насиру Мохамед и Здравко Димитров. В предни позиции Стоянович ще заложи на Найджъл Робърта и Мартин Петков, които се разписаха в миналия кръг срещу Ботев.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.
Колегата му Антони Здравков също има казуси за решаване. Той ще трябва да прекроява изцяло халфовата линия, след като поради наказания двубоя пропускат Христо Златински и Даниел Гаджев. Капитанът Валери Домовчийски навлиза във форма, но едва ли ще се рискува с пускането му от първата минута на тежкия терен във Враца.
USD
CHF
GBP
Psych
на 13.03.2021 в 17:14:16 #77Антверпен
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 13.03.2021 в 16:39:06 #76Малко не ти разбирам... Ама мерси
Значи се е случвало ...
DrINKO
на 13.03.2021 в 16:30:50 #75Кажете бе говеда. Дали след още някой мач с общински отбор ще успеете да продадете Робърта? Май това е планът на НСПП. Няколко победи, някой лев от обръщалки, и трансфер на Робърта като го “помпим” в наредени мачове цяла пролет?
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 13.03.2021 в 16:24:06 #74Трионо не само Бернал е барнал .....
През коя Година и Кой век ФК Чи Ху А Ху А са вкарвали 3 гола за 8 минути
asentseto_asentseto
на 13.03.2021 в 16:23:28 #73Ммм...добре, поздравления на ФК “Левски” , сега за тях идват тежките мачове.
more-ole
на 13.03.2021 в 16:22:40 #72Ако имат полиграф Врачани добре, ако не към Варна да идат и после кой от къде е.
asentseto_asentseto
на 13.03.2021 в 16:22:11 #71Милко-дебилко,
ние сме армейци, вие сте говеда,
боли ни к*ра за вашата победа!
ChernotoVlechugo
на 13.03.2021 в 16:11:30 #70Крайно време е ФК Пеевски да бъде изхвърлен от професионалният футбол за уговорени мачове
Ragnar2
на 13.03.2021 в 16:03:46 #69Ако не можете да продадете Робърта като футболист, няма страшно- той показа добри умения и като каратист, а сега и като ръгбист
mottorrhead
на 13.03.2021 в 16:02:04 #68Баси ужаса тва не е ли картон за дебелата бърта...
Bludniq_Sin
на 13.03.2021 в 16:01:54 #67Съмнява ме да е наредено. Враца изпуснаха дузпа (не нарочно спор3д мен) а и превъзхождаха здраво първото полувреме. Второто мисля прегоряха.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 13.03.2021 в 16:01:47 #668 минути 3 гола
Само ЛеЕфски Оле
Коя година и Кой Век левски са бутали 3 гола за 8 мин
Мерси за отговора предварителбо
Bludniq_Sin
на 13.03.2021 в 16:00:08 #65Стига глупости, толкова ясно се вижда на повторението че трябва да си сляп да твърдиш че е извън наказателното.
blqblq
на 13.03.2021 в 15:58:17 #64Никаква дузпа! Нарушението е извън наказателното поле.
Bludniq_Sin
на 13.03.2021 в 15:57:36 #63Дузпата беше кристална.
Paul
на 13.03.2021 в 15:57:13 #62Шиши е платил за обръщалкат....
Paul
на 13.03.2021 в 15:56:17 #61Шиши е платил за обръщалката....
бате ВИ
на 13.03.2021 в 15:56:17 #60Аха , явно са класа
DrINKO
на 13.03.2021 в 15:56:17 #59Ейййй, след още 1-2 мача срещу още някой общински отбор, ще успеят да продадат Робърта някъде.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 13.03.2021 в 15:56:17 #58Въй въй въй Обръщалка
Е случват се понякога тия неща .....
Най вече в Слабия
Насо е говорил с Бат Венци явно