Легендата на Левски Емил Спасов не вижда светлина в тунела за "сините". Шесткратният шампион на България с екипа на столичния гранд даде мнението си пред ТОПСПОРТ за ситуацията на "Герена".
Спасов обяви, че положението в Левски е много тежко, а привлечените чужденци са твърде недостойни за емблемата на клуба.
Легендата недоумява кой е довел Насиру, Бари, Рерас и компания, при положение, че отборът притежава добри юноши.
ЗАГУБАТА ОТ ЦСКА
"Загубихме мач, който някак си вярвах, че може да бъде спечелен. Вярвах, че ще покажат нещо по-добро. Толкова са ни възможностите. Не мисля, че футболистите са нямали желание, просто дотам стигат качествата им.
Източник: LAP.bg
Само с желание не става. Лошо е, че така разочароваха феновете, които имаха надежди. Положението не е никак розово. Тягостна е ситуацията. Със сигурност липсата на заплати оказва огромно влияние. Много е тежко. Явно Васил Божков трябва да се върне или някой друг с такива възможности, за да се тръгне нагоре"
ТРАНСФЕРНАТА ПОЛИТИКА
"Чудя се този Билал Бари кой го е гледал? Кой го е довел? Ами този отзад - Рерас? Извинявам се, но не може най-ниският футболист на терена да ти вкара гол с глава. Всичко свърши след гола.
Стояхме добре в първите минути, но какво от това? После всичко тръгна надолу. Защита нямаме, и нападение нямаме. Не може Билал Бари да бъде централният ти нападател.
Имам въпрос към ръководството - Кой доведе Насиру Мохамед и кой му даде 30 000 лв заплата, при положение, че това е сумата след като той си я е намалил. Той стои като някакъв камък, смешно е чак. Някой си прави страшен майтап с Левски.
Мога да ви кажа, че Наско Сираков за 15 години в Левски е взимал тези пари, които сега ги прибира Насиру. Това е недопустимо!
Играл съм в Швеция и знам добре какво е положението там. Футболът е аматьорски. Ако изгрее някой по-добър играч, бива веднага трансфериран някъде. Не такова е положението с Насиру Мохамед".
НАСКО СИРАКОВ
"Наско Сираков явно е разчитал на хора с пари, които да помогнат на Левски. Лош късмет с пандемията, че нещата доста се промениха. Бизнесът тръгна надолу. Може би да се отдръпнали евентуални спонсори, не знам. Не е лесно.
Източник: LAP.bg
Изходът е да се търсят хора с пари. За Левски е жизнено важно да се влеят свежи пари. Нищо няма да стане без пари. Може би правилната дестинация затова е Китай. Вариантът "В" група е съвсем реален, ако продължи да се върви в тази насока. Клубът е много, много зле.
ЮНОШИТЕ
"Ако бяха играли повече юноши вчера, едва ли щяхме да изглеждаме и стоим по-зле на терена. Не са по-лоши от Рерас, Бари и Насиру. Те със сигурност взимат много по-малки заплати от тези на чужденците. Един чужденец едва ли прибира 4-5 000 лева.
Аз има школа, ФК Талант, в която показахме, че може да се работи правилно. Наскоро победихме Левски.
От 15 години говоря едно и също, но няма кой да ме чуе. Язък, че с такива добри юноши, не могат да направят отбор"...
USD
CHF
GBP
staroto
на 30.04.2021 в 15:20:53 #36Аз см в шок! оказва се Насиру и Мазику не само не са един и същ 1овек, но дори играят в различни отбори! не ми се беше случвало от времето на Роберта и алберта..
mottorrhead
на 26.04.2021 в 16:26:02 #35Жаба виж си месинджъра, страшно, напрао да се пие!..!
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 26.04.2021 в 16:05:53 #34Жаб прати го на Лагер кат перне 13 14 на Кранево или Шкорпиловци .Молам та
Оставям си тела са зарежда и отивам в парка .....
До нас
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 26.04.2021 в 15:48:56 #33Мамка му ....... Учих китайски 2 месеца по 3 часа на ден ... Ем Баце ....Нема такъв "език" Имах колежка в ВТУ китайка ...Има и Китайски Факултет в 5ти Корпус на 10 метра от нас ...Ем не ... Ама знам че няма нито 1 Китаец който да знае всички Йероглифи .... Има към 2000 йероглифа общоприети ..... А Китайския е към 8000 ..... Всяка провинция Различни .... Ние му викаме ЛОПУШ или Кумбола .... Шопско и другаде е Лапад и Джанка .... Бубонка ...Черница
Бах мааа му ....Жаб еваларка за маленкия
staroto
на 26.04.2021 в 15:31:14 #32Правилно ли разбрах? Левски трябва да налага юношите, които школата "Талант" бие?
mottorrhead
на 26.04.2021 в 15:23:18 #31Австралийски и новозеландски
kanchu
на 26.04.2021 в 15:06:09 #30В "Белка" се подготвят нашите преди важен мач.....
mottorrhead
на 26.04.2021 в 15:02:11 #29Ми тия белки ко си му ги залепил по тялото дева сурикатите, почти се е разплакал....
Ohliovski_reboot
на 26.04.2021 в 14:48:52 #28Абе Жаберок, детето научи ли некоя дума на български или не ще да се излага пред приятелчетата?
mottorrhead
на 26.04.2021 в 14:34:47 #27Да бе голям симпатяга, ше пори яко женски..... сърца
german
на 26.04.2021 в 14:28:02 #26"взимам мерките на овалите" ... ******************* дефинирай
да не е това което си мисля
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 26.04.2021 в 14:13:12 #25mottorrhead
на 26.04.2021 в 14:12:26 #24Жаба вчера беше постнал снимка, едно детенце подарък за ГГ.. Тва синът ли е?
german
на 26.04.2021 в 14:07:06 #23...лафат на руски - та никой* да не ги разбира... ********************* а, то щото на естонски някой ще ги разбере
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 26.04.2021 в 13:55:53 #22stoyan-kiryakov
на 26.04.2021 в 13:54:35 #21А “бизнесите”. Дори и ти, с твоя милиционерски мозък, знаеш как идват на Герена от 1999. Не се прави на по-прост отколкото си!
stoyan-kiryakov
на 26.04.2021 в 13:53:35 #20НСПП докара другите ментета, да ти кажа. Освен това не го мисли НСПП, процент от заплатите на Рерас, Билал и др. се отчитат пак там. Не го мисли ти!
stoyan-kiryakov
на 26.04.2021 в 13:49:30 #19Има договори, милиционерче с пагончета, ИМА ДОГОВОРИ!!!
german
на 26.04.2021 в 13:46:32 #18няма ли да те пита от къде е туй нещоооо... *************************** и да те пита, криптовалутата не е нещо незаконно
освен, ако не си ортак на ружа игнатова
german
на 26.04.2021 в 13:41:46 #17Емо Спасов, ако чете коментите под фундаменталното си интервю, сигурно вече се е гръмнал в слепоочието
поне фк талант да оцелее