Финансовата криза в Левски оказва все по-сериозни последици по реномето на столичния гранд. След поредния неспазен срок за получаване на дължимите заплати, футболистите на Левски са взели решението да бойкотират вчерашната тренировка на тима, научи ТОПСПОРТ.
"Сините" останали крайно разочаровани от факта, че за пореден път са били излъгани от ръководството и този път решили показно да демонстрират негодуванието си от създалата се ситуация. Освен това играчите били ядосани от факта, че никой от ръководството на отбора не разговаря с тях и нямат никаква яснота какво се случва с клуба.
Припомняме, че наскоро левскарите получиха една от забавените си заплати, а обещанието към тях бе, че ще им се преведе всичко дължимо до средата на май. Това така и не се случи въпреки парите от продажбата на Найджъл Робърта и официализирането на новия спонсор Belfry.
След като разбрал за назряващия бунт, президентът Наско Сираков е решил да разясни ситуацията, разговаряйки с част от футболистите. Той казал на играчите да изберат четирима свои представители, които да проведат откровен разговор с мажоритарния собственик. След това футболистите излезли на терена и провели заниманието.
Тази вечер "сините" приемат Ботев (Пд) на "Герена", като само победа, и грешка на Черно море, ще ги задържи в борбата за баражното седмо място.
USD
CHF
GBP
FC_BARAJ_1914
на 21.05.2021 в 15:49:06 #35Футболистите на Левски отказали да тренират
Телетата имат нужда от пасища, а не от тренировки
elaizgrey
на 20.05.2021 в 22:09:21 #34Роги, предупредени сте! ТИК- ТАК
stoyan-kiryakov
на 20.05.2021 в 20:08:10 #33Футболистите на Пеевски не заслужават това!
stoyan-stoyanov-jL8RQq9P
на 20.05.2021 в 19:31:14 #32Закривай шибаната кравеферма на ДС .Да ви е честит фалита злобари.Кацнахте ли на червеният к.р сини проститутки
sly
на 20.05.2021 в 19:14:40 #31Форумен Педер, а какво е това "сЪмолет"? Васил КЪнчев? Кажи на Astor! А, педер?
sly
на 20.05.2021 в 18:41:31 #30Педерло, айде бегай и софийска зона! Стига хленчи за снажни армейци!
sly
на 20.05.2021 в 18:39:38 #29"Умерен, я зарежи комунистическите си похвати останали в съзнанието ти от бай Тошово време!" педер, да кажеш за рабфака? Дърт педерузино, комунистическо гейче, ти ли казваш кой какъв,а? Ченге джендърско, кажи как те изучи партията?
sly
на 20.05.2021 в 18:37:51 #28Педер, бегай да продаваш дантелите, нема пари за подуене!
sly
на 20.05.2021 в 18:37:17 #27Форумен Педер, а ти къде си виждал диплома за средно,а? Къде я скри, под калъфката? Ау, вие и това нямате! Н......Ангелов, къде се обучи на дантелите? У ребфака? В дантели ли обслужваше? Галка доцентката, дантелената муцка! Педерло няма средноооооо! Йористе? Педер какво е това, което си написал: "сЪмолет"? Васил Кънчев! Ак, питай го какво е рабфаки дантелите у Будапеща? Първи гей с данатели!
ASTOR
на 20.05.2021 в 18:34:42 #26Защо обръщаш внимание на изпрделия Юрист ? Остави го да си живее във мизерията, той е скапал по дефолт.
УмеренЦСКА
на 20.05.2021 в 18:06:55 #25"...по този начин се отклонява вниманието от плачевното финансово състояние на депесарския фирмен клуб ЦСКА-София..." ...Ватерлоо, пожелаваш ли си тихомълком твоят "Левски" да е с такова "плачевно финансово състояние" каквото приписваш на ЦСКА? Я си признай, че за такова нещо си мечтаеш...
drilldo
на 20.05.2021 в 16:47:12 #24Армейци, стискайте палци да остискат още 2-3 месеца, че да им се радваме и другия сезон в ебемтилига!
УмеренЦСКА
на 20.05.2021 в 16:35:34 #23...Чукча, много е вероятно Левски да получи лиценз за А група (знаем как стават тия работи), но да му се наложи да играе с "младите си таланти" начело със Зетя като треньор...
CHUKCHA
на 20.05.2021 в 16:05:26 #22Умерен, пепел ти на езика! Другия сезон кой ще ни забавлява? Сал един Немахорец не стига.
УмеренЦСКА
на 20.05.2021 в 15:55:18 #21...Истина е, че на футболистите на Левски се дължат няколко заплати, това беше потвърдено от официално лице, самия Собственик. Че на играчите никак не им е комфортно в тази ситуация всеки може да разбере, ако се постави на тяхното място. Дали са били готови още сега да вдигнат бунт или не не е толкова важно. Важното е друго, че както вървят нещата като свърши сезонът може и да се разбягат, ако не им платят и то съвсем законно. Имаше вече такива случаи, могат да станат и масови, ако не се намерят пари...
Falcon
на 20.05.2021 в 15:35:59 #20Раев чака Боко и Чоко да спечелят изборите за да текнат пак парите на данъкоплатците в джобовете на ритнитопковците от Подуене. До юли ще са на пост и молитва.
djingibi1914
на 20.05.2021 в 15:06:32 #19Чубак Как сравни Раев и Стоичков Освен теб и още 10 000 говеда друг не е чувал за Гъзера аааа как щях да забравя Лигендътъ Йомов е вдигнал цели 2 купи за последните 10 години ,а Леца 0 кравай Купувай ароматизатори че братчетата Цончууви лежаха 6 месеца на гърба на простите геведца ,а сега и пари искат
stoyan-kiryakov
на 20.05.2021 в 14:52:32 #18Номер*
chubtireaka
на 20.05.2021 в 14:51:40 #17Абе, Лупи толкова голям чорбар ли е? Освен да му предложат акциите на него
Иначе ми е кеф да чета гърчовете на Газирания вече над година. За другото си има Мастеркард
chubtireaka
на 20.05.2021 в 14:49:04 #16Баба Дора е идеалния синдик. Лошото е, че няма Канал 3 и ако отидем във В група няма рейтинг. Така няма да има и нова лига, дейба
Иначе аз съм оптимист за оцеляването, но не съм оптимист за отбор на терена. Но ще преживеем още една нулева година, няма как. Пък и аз като фен на Милуол съм свикнал без купи