Гръцкият гранд - АЕК (Атина) проявява сериозен интерес към нападателя на Левски Найджъл Робърта, пише "Меридиан мач", позовавайки се на местни медии.
"Двуглавите орли" стартират обновяването на състава, а нидерландецът е един от футболистите, които са им били предложени. Нападателят на "сините" веднага хванал окото на скаутите на тима, които му направили сериозно разузнаване.
От АЕК са категорични, че не смятат да наддавата с друг отбор за Робърта, както и да плащат трансферна сума за правата му. От клуба искат да вземат Найджъл без пари.
Робърта е спряган още и за Галатасарай и куп чужди отбори.
USD
CHF
GBP
sly
на 02.08.2020 в 16:12:43 #114initedА, това са някакви лентяи, като много от изявяващите се тук! -------------------------------------------------------------------------------------- А на Моци Арена пасахте и пасете вие!
inited20
на 02.08.2020 в 16:09:46 #113Не мога да разбера, уж сме парламентарна република, ама май не сме. Не може с незаконни средства, да свалияш нещо законно. Не че харесвам Боко, но той два пъти хвърля оставка под натиска на улицата (и малко по на изток от нея) и два пъти след това печели избори при служебни правителства. Не е лошо да се замислите....да точно Вие които гласувате. И този път протестите не са по-различни от другите, пак са съшити с бели конци, а всички знаем кой стои зад тях. Нямам никакви проблеми с това да се протестира, но не може да блокираш възлови къстовища и да пречиш на останалите, това не са мирни протести. Не може 30-40 хиляди да пречат на 300-400 хиляди. Само след 4 месеца има редовни избори, "не разбирам" защо точно сега се искат предсрочни избори......а Вие? И не забравяйте че от лошото, има и по-лошо.
sly
на 02.08.2020 в 16:06:24 #112Тъй, тъй, в Библията пише за такива като теб! И виждаш какво става!
sly
на 02.08.2020 в 16:03:53 #111Какво ще консумираш? Това, което не можахте да окрадете през'90-та? Гешев ви подплаши! Ще ви такова..... на партийните каси! Въх, даваха Костинбродската-да даваме хапче против страх на децата!
sly
на 02.08.2020 в 15:56:46 #110Трябваше през '89 да ви закрият!
sly
на 02.08.2020 в 15:55:58 #109deadman1, Бабикян промяна? Да ти е честита, но сте си лика прилика! Има един период 30-те на миналия век, и с вас ще стане така! Дерзайте, сеирът за нас! Гешев, дръж! Червените пари треперят!
sly
на 02.08.2020 в 15:52:46 #108Знаеш ли кога? Докато ви бие като маче у дирек, пари нема! Щом сте тройчовци, сънувайте!
Или мислете за автобуса!
sly
на 02.08.2020 в 15:37:54 #107Ха, ха! При тази огромна българска диаспора се намериха 30-тина непрокопсаници! Смехххх!
sly
на 02.08.2020 в 15:26:26 #106deadman1, защо говорите като отрепки? С малки изключения сте същите като революционерите на Девети!
sly
на 02.08.2020 в 15:12:15 #105gligan, не са нежни, просто си плащат данъците, за да има за подуенски фенчета пенсии и заплати! И на комунистическито котило за палатки!
german
на 02.08.2020 в 15:09:26 #104sly & gligan, всичко е възможно,
ама точно корни и мая, едва ли
zmayforever
на 02.08.2020 в 14:53:30 #103redreligion681 на...... ..... Тъпанар си ти......няма по тъпо от припознал йоргонавчетата(има изключения).....
sly
на 02.08.2020 в 14:39:23 #102german, Плевньо е тирето, ББ е подуенското недоразумение! Аз не се вписвам в това Дуо! Когато се насладите на луди европейски нощи, може да търсите към кои съм! за сега нощите ви дано поне да са креватни!
zmayforever
на 02.08.2020 в 14:37:07 #101Психо......48-те.....ще ги призная ако станат......ЦСКА СЕПТЕМВРИЙСКО ЗНАМЕ.....ЗМЕЯ Е ФЕН НУМБЪР ЕДИН.....
german
на 02.08.2020 в 14:36:01 #100абе, твърде е възможно, sly & gligan да са всъщност плевнелиев и г-н борисов
sly
на 02.08.2020 в 14:35:51 #99gligan, но не обиждай лудите! И аз отначало бях против, но видях как, когато всичко е под контрол, се получава!
zmayforever
на 02.08.2020 в 14:35:08 #98Пацо.....и си Прав....и Не си....бива.....удържат фронта..... адмирации....такива като теб и мен.... не успяхме.....жалко за нас.....но......какво братле се промени.....ние си бигафме.....казахме си.....дано....но..... какво....точно от ДАНОТО се промени братле ,хайде в очите на останалите.....сме ....боклуци....там където сме ти и аз.....УВАЖАВАТ ТЕЗИ БОКЛУЦИ.....няма как да е щом 20+ години сме ......там.....а...ТИ ГО ЗНАЕШ НАЙ-ДОБРЕ......ТАМ КЪДЕТО СМЕ Е БЪЛГАРИЯ......предполагам че за тези 20+години....един път не си казал че си ......румънец.......Братле......че ни боли боли ни.....че сме си на мястото.......и сме се ОПРЕДЕЛЯЛИ.......СПОР НЯМА......сега е същия момент в който бяхме ние.......ИЛИ САБЯ НА КРЪСТ ИЛИ Х.уй в г.з..... .... Незнам защо трябва да се оправдава ме.....след като има нещастни и като главуна.....бля....бля...бля....и нищо......
sly
на 02.08.2020 в 14:32:12 #97PanayotSt, така е! Но кой да каже къде е истината! И не е работа на тези от чужбина да си укротяват скуката. Отворят ли се границите, ща оставят протести, лозунги! Ще ни натресат нещо още по, защото у нас винаги има накъде! И ще духнат! Имаше един стих: Дворците ще превърнем в детски ясли, а вилите в почивни домове!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 02.08.2020 в 14:31:10 #96глигана е избегал от БГ ама реве за блокада в София
успял ли си да налапаш И макарите на Боко и шиши
zmayforever
на 02.08.2020 в 14:18:04 #95Психо.....Братле.....07 да е споко.....до мачовете с терето.....ще сме решили .....10-тата.....освен ако не ги ядасот.....щот знаем.....едни.....2:0.......2:3......