Левски уреди трансфера на Марселино Кареасо. Бившият футболист на ЦСКА се е разбрал с ръководството на "сините" и съвсем скоро се очаква да мине прегледи, пише "Тема Спорт".

Колумбиецът се опита да върти номера в последния момент за по-висока заплата, а с подобни действия той е добре познат у нас. Марселино има близо 100 мача с екипа на "червените" - 97 двубоя, така че ще има големи очаквания към него в Левски. Кареасо се е разписвал и във Вечното дерби.

Букмейкърите очакват равностоен мач за Суперкупата на България

Букмейкърите очакват равностоен мач за Суперкупата на България

Равностойни ставки

Халфът напусна ЦСКА през лятото, след като договорът му изтече и не бе подновен поради огромните финансови изисквания. През есента игра за Аполон Лимасол, където записа едва 74 минути и бе съпътстван от контузии.

Така той ще се превърне в третото ново попълнение на Левски през зимата след Армстронг Око-Флекс и Хуан Переа. Около привличането на другите двама също се заформиха трансферни саги.