Отборът на Левски приема тимът на Арда Кърджали в среща от 22-рия кръг на efbet Лига. Мачът на стадион "Георги Аспарухов" е с начален час 17:45 ч.
"Сините" вече имат една победа през започналия миналата седмица нов полусезон. Те победиха Пирин Благоевград в предишния кръг с 2:1. Арда ще опита да спечели първи три точки след загубата от Локомотив (Пловдив) в Кърджали с 1:2.
Както стана ясно, Левски ще играе със специални екипи до края на сезона. Футболистите ще излязат още днес с тях, а повода е 110-годишнината на клуба.
Левски срещу Арда ще е специален за един от младите играчи на "сините" - Марин Петков. Той ще запише мач №100 с екипа на клуба за първенство.
"Сините" няма да могат да разчитат на Хосе Кордоба, който получи червен картон срещу Пирин и е наказан за един мач от ДК на БФС.
Главен съдия на мача днес е Ивайло Стоянов.
USD
CHF
GBP
1914riner
на 24.02.2024 в 17:03:19 #24Играчи дет' се мислят за по големи от ЛЕВСКИ , никога не са успявали
1914riner
на 24.02.2024 в 17:01:28 #23И в мача с Пирин и сега , изобщо не си личи липсата на Петрис
Akademik
на 24.02.2024 в 16:57:10 #221914riner
на 24.02.2024 в 16:55:06 #211914riner
на 24.02.2024 в 16:54:50 #20Фанти , нервен ми се видиш нещо
1914riner
на 24.02.2024 в 16:46:29 #19....и Мъри мачка 0:3
tundzhaka
на 24.02.2024 в 16:40:37 #18с такава игра спокойно може и тирето да изпревари в класирането.
09.09.16
на 24.02.2024 в 16:38:55 #17Ван дер каап е в пъти по добър от Димитров
1914riner
на 24.02.2024 в 16:38:09 #16Трябва да стягаме защитата и Ас.Митков да внимава мн.повече
Добре че Пламката безгрешен
09.09.16
на 24.02.2024 в 16:34:02 #15Кристиян Димитров е пълна щета, както и цялата защита. Отбор който може да си подаде два паса ще ни напълни кошарата
Akademik
на 24.02.2024 в 16:29:31 #14ЛЕВСКИ ВЕКОВЕНь
Akademik
на 24.02.2024 в 16:28:36 #131914riner
на 24.02.2024 в 16:21:30 #12grizzlybear1948
на 24.02.2024 в 16:08:05 #11Чист червен картон за Митков. И жълт не дадоха даже.
tundzhaka
на 24.02.2024 в 16:05:11 #10напротив "говедата" играят по-грамотен футбол.
tundzhaka
на 24.02.2024 в 16:04:31 #9синята лавина мачка!
grizzlybear1948
на 24.02.2024 в 16:04:18 #8Нашите ако играят като говедата, няма кой да ни вкара гол.
Akademik
на 24.02.2024 в 16:00:34 #7grizzlybear1948
на 24.02.2024 в 15:59:57 #6Блу, стига ти толкова трафик, че взе да се надуваш, като пуяк
grizzlybear1948
на 24.02.2024 в 15:58:26 #5Арда отляво са като швейцарско сирене. Няма никой. Гола подарък и той за козирката.