От Левски публикуваха програмата на първия отбор за последните три кръга от редовния сезон на Първа лига. Прави впечатление, че "сините" за пореден път изписаха името на вечния си съперник ЦСКА с тире.
Припомняме, че дружеството, което първоначално бе регистрирано като "ЦСКА-София", махна тирето и добавката "София" още в началото на 2025 година.
Ето какво гласи съобщението на Левски:
"Програмата на "сините" до края на редовната фаза в Първа лига:
Добруджа - ЛЕВСКИ
XXVIII кръг, 05.04 (неделя) от 17:00 часа
ЛЕВСКИ - Арда
XXIX кръг, 09.04 (четвъртък) от 20:30 часа
ЦСКА-София - ЛЕВСКИ
XXX кръг, 13.04 (понеделник) от 16:00 часа".
USD
CHF
GBP
grizzlybear1948
на 18.03.2026 в 17:25:41 #26Мен ме интересува, как изписват имената на Воднистия по паспорт, дето го няма???? Или просто слагат 00.
anatoli-iliev
на 18.03.2026 в 17:17:40 #25Май идва краят на Дилянка Костадинова и СтИфка Пеевска ....на Тиквата...престъпниците водени от синята агитка които съсипаха България !!!? Идва час на разплата !!? Само представете си какъв Армагедон ги чака в момента когато Бербатов изрита в шОтката Гъзльооу !! Тогава ще творят много работа на Тубата ....който с Везалов вече почти всяка нощ ги навестява !! Заради това цяла тумба от екзортисти обикаляткраварника !!! Да ама Господ не прощава !! Иде денятна Страшния...ЧЕРВЕН съд !! И сега за първи път....недоклатеното творение лфффск ...НЯМА да е шампион....а обикновен ..ШАМПОАН !!
anatoli-iliev
на 18.03.2026 в 16:51:53 #24Тия пък кои са !!? Нещо си спомням за Ударник...или май Завод 12 !!?? Но явно болката е нестихваща хемароидна !! Спасете телятеината ....извадете шомпола отзад ...дружеството за защита на животните ви призовава !! Явно малко сме ги млатили ....та ще кажат ...Ето Го ....ама ще е късно !! Пак ще пасат трева ....чат пат сенце от ливадата на президеншата увековечена в картината на Ван Дайк " Кравата с големите бомби " или в картината на моя приятел Зуека в картината "Косматия ваксаджия" в която Наско Косматко лъска чепиците на СВЕТВНИЯ дон Стойков придружен от верния паж Божинката -най приятното синьо нещо в света !! Изобщо ...паралелен свят ...а питате ли нощем како става на ГУЙарена...а....и.вие ще оживеете ли като видите духът на Везалов който онази вечер е бил забелязан да шие везани погребални кърпи за ковчезите на Тубата !! Страшни неща ....ама страшното предстои ....идва новия Армагедон с насраните сини кюлоти ....новият Везалов им шепти в ухото и ....естествено да са разстроени ....срещата с ЧЕРВЕНИТЕ винаги ги довежда до....разстройство !!Айде стига ...пак омирисаха форума !!?
УмеренЦСКА
на 18.03.2026 в 16:37:49 #23Уточнение. Публикацията, цитирана от Топспорт е от Фейсбук. В официалния сайт на ФК "Левски" не видях такова нещо. В таблицата за класиране е изписано ПФК ЦСКА, което е правилно. Във Фейсбук, както и в нашия форум се пише кой каквото иска.
Максим
на 18.03.2026 в 16:12:42 #22Невежество, подлост, демагогия, неуважение, изопачаване на фактите, манипулация, все отправни точки на синия морален компас.
133
на 18.03.2026 в 16:07:31 #21При следващото домакинство срещу леевски - ще пише отбор гост
kremvirsha
на 18.03.2026 в 15:18:59 #20Към момента на списването на статията има само едно тире. Нарича се хармун и милото синьо венче water.....знае много добре историята му. Моля да я копира и тук.
14_k4v_88
на 18.03.2026 в 15:03:24 #1914_k4v_88
на 18.03.2026 в 14:58:02 #18Е ква по-гадна дума
Че е педepaст е видно, интересно ми е ква е твойта гадна дума?
Левскар е, ама то е логично, след като е педepaст
14_k4v_88
на 18.03.2026 в 14:51:17 #17Сянка, Главният редактор (Кулагин) е леФскар!
panayot_stamenov
на 18.03.2026 в 14:47:51 #16shadow на 18.03.2026 в 16:42:12#19 Топ-Спорт изписва "Левски" като "Лески" няколко пъти, но да не издребняваме. Гредата в собственото око не е проблем. Твърдиш, че в топа има някой грамотен ли?
14_k4v_88
на 18.03.2026 в 14:44:32 #15Тъпунчо, Д-р Костурков каза, че и фентанила не мож ти помогне, единственото решение за теб било 9мм
captiva
на 18.03.2026 в 14:42:38 #14Затова 3 пъти бой над евроидиотите в първенството и 2 мача с делиорманци с юношите. Струва си Веласкес да потроши резервните скамейки в София и Разград.
Тунчо
на 18.03.2026 в 14:31:37 #13Ватерло,обясни на младежа от коментар 14 как се стигна до до този парадокс.
Тунчо
на 18.03.2026 в 14:27:29 #12Ще оставя колегата ватерло да обясни как се стигна до тоя срам литекс да атрофия
Тунчо
на 18.03.2026 в 14:24:42 #11Аз даже няколко тирета бих наредил,та да уважа интегрирането на литекс и Чавдар Етрополе в антибългарския урод.
XAN_lil
на 18.03.2026 в 14:17:06 #10Аз пък си мисля друго....колко повече ескалират нещата, толкова по се мотивира съперника и някой ще си плати за това
С едно разгромно 1 на мъка и нещата чисто се заплетат на 6 точки разлика .... но да видим
filo-123
на 18.03.2026 в 14:16:22 #9Ако искат и с пет тирета да пишат, голям прас. А вие Топспорт, може ли да се занимавате с подобни тъпотии.
XAN_lil
на 18.03.2026 в 14:11:31 #8"ДОКАРАНИ СЪС ОРАНЖЕВИЯ АВТОБУС ЛЯТОТО НА 2016Г" ....нищо подобно, с оранжевият автобус докараха, само майкати
....и още е на околковръстното
Мик Джагър
на 18.03.2026 в 14:05:05 #7Знаете, че съм компромисен човек и не искам да си налагам мнението, ама спазвайки принципа на съразмерност по-редно е все пак да е Лефски-Спартак
Разбира се по време на мача ще се скандира мощно - Лефски-Спартак на ЦСКА тaшaк