Ръководството на Левски подписа договор с нов рекламен партньор. "Сините" се похвалиха с това, че вече ще работят успешно с един от най-големите производители в Европа на картофен чипс и снакс.
Ето какво пишат столичани на официалния си сайт:
"ПФК Левски" подписа договор с нов рекламен партньор - един от най-големите производители в Европа на картофен чипс и снакс - Lorenz Snack-world. Най-популярните марки на немския производител с над 130 годишен опит са чипсовете Crunchips и картофените пръчици Pomsticks.
От 1 юли до 31 август при покупка на един от продуктите с марки Pomsticks или Crunchips може да донесе страхотна награда - топка с автографите на футболистите на "Левски", 10 Златни членски карти, 20 Сребърни членски карти, 65 ваучера за Официалния магазин на "ПФК Левски" на стойност 100 лева, 300 топки с логото на "Левски", 20 пуфа, 10 тонколонки и джага-хладилник. За спечелването на една от 427-те награди е необходимо само да бъде регистрирана касовата бележка при закупуването на продукта на https://www.lorenz-promo.com/.
"ПФК Левски" благодари на Lorenz Snack-World за решимостта да се обвърже с най-голямата и популярна марка в България", пишат от клуба.
USD
CHF
GBP
VLAD
на 05.07.2021 в 10:36:49 #27Чипс по чипс - язовир, снакс по снакс-океан.
yordan-yordanov-6i6MyI4t
на 05.07.2021 в 10:36:14 #26За Бога, братя, не купувайте!!! Баси, тая марка No.1 в света, най-популярната и обичана на планетата.... Следващият им спонсор ще е Pedigree, защото хем са помияри, хем яко педи!
orindg_prips
на 05.07.2021 в 10:29:47 #25По добре пари от снакс отколкото от поръчител и убиец лежал в затвора, по добре чипс от унижението заможно джудже с разкопчан дюкян да вика аз ша ва издържам вие само лапайте!
imco1
на 05.07.2021 в 10:28:56 #24ФК "Чипс 1914"?
Прокобата си знае работата...
FC_BARAJ_1914
на 05.07.2021 в 10:14:09 #23Мхам. ...значи към кафето и безалкохолните от Божинката ще има и пуканки и снаксове. Богата работа.
german
на 05.07.2021 в 10:06:37 #22веднъж, ученикът Папазоши попитал: "О, учителю Нас Ко Сан, просветли ума ми нима от палмите може да се произвежда чипс"
"На сянка, може всичко!"
- отговорил Нас Ко Сан и нарисувал йероглиф, означаващ "козирка"
дзен коан
german
на 05.07.2021 в 10:00:43 #21така ще е, чубак, пуканките са най вървежния продукт от нова година насам
Тунчо
на 05.07.2021 в 09:58:56 #20Kато съм взел акъл да давам на новия спонсор...няма да е зле за профита на компанията им ако и тубички ацетоново лепилце пуснат под марката lorenz.Вярно,че този продукт не е съвсем в тяхната сфера на бизнед,но в комбинация със семките е изключително популярен сред сините чавета...пардон,фенчетета
бате ВИ
на 05.07.2021 в 09:58:07 #19С тия пуканки , снаксове и чипсове как Мама Жаби да падне под 100 кила
Как ?!
chubtireaka
на 05.07.2021 в 09:56:16 #18user avatar 10455 Следвай german на 05.07.2021 в 12:46:40 #23 а пуканки нещо, няма ли да се предлагат, м ------------------------ Още няколко месеца ще трябва да се набутвате за тях, после почваме ние
edin_chovek
на 05.07.2021 в 09:51:54 #17Ексклузивни семки , лично Гугутката ги е пекъл
При покупка на 10 пакета промоция - разрешение да си пуснеш татуираното чаве на пистата , а при закупени 20 - безплатно мятане на бомбичка по полицайка
Фалирай , закривай
german
на 05.07.2021 в 09:46:40 #16а пуканки нещо, няма ли да се предлагат, м
edin_chovek
на 05.07.2021 в 09:43:22 #15Цело Подуяне ще ръфа Помстикс сега
Мик Джагър
на 05.07.2021 в 09:41:38 #14И мен това много ме беше впечатлило - семки за лефскари, пакетирани от лефскари
Тунчо
на 05.07.2021 в 09:39:51 #13До някъде ще се солидаризирам с моя опонент джагъра.Няма да е зле (от маркетингова гледна точка) новия спонсор на теляците да акцентира на нов за тях,но много популярен за сред голямата част от феновете на кеневски артикул...Слънчогледови семки с марката "лоренз"
chubtireaka
на 05.07.2021 в 09:38:24 #12Ще си хрупам чипс докато залагам в Палмите през уикенда, после паля колата, вътре мирише хубаво на ароматизатор и на стадиона. За пишещите по-долу - имам къде да "изкарам" бирата на полувремето и те така... Левски си го има, само солта може да дойде в повече
cvetomirmagnitski
на 05.07.2021 в 09:32:04 #11Язък за онзи рекламен шедьовър на Заю Баю
Тези ще монополизират пазара на чипс
german
на 05.07.2021 в 09:29:37 #10завиждам
към безплатната бира на "new dickson arena", ще се предлага и кесия с най популярния чипс
hufu
на 05.07.2021 в 09:28:38 #9След тази мегасделка има шанс Хубси да получи поне стотина хиляди
бате ВИ
на 05.07.2021 в 09:24:37 #8Рекламен клип .Мама Жаби набива чипс на дивана , Божигол като Фреди Меркюри гол , само по престилка чисти с прахосмукачка .