Ръководството на Левски пусна информация за предстоящия двубой от първия квалификационен кръг на Шампионската лига.
Както е известно, "сините" започват с гостуване на Борац Баня Лука, а седмица по-късно приемат тима на "Герена".
Ето какво пишат от клуба:
"На 7 юли в Бaня Лука започва приключението "Шампионска лига". Първият двубой е от 21:30 часа. Очаквайте информация за билетите в следващите дни.
Седмица по-късно, на 14 юли, от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов" всички отново ще бъдем заедно, за да превърнем нашия дом в непревземаема крепост"
USD
CHF
GBP