Ръководството на Левски пусна информация за предстоящия двубой от първия квалификационен кръг на Шампионската лига.

Както е известно, "сините" започват с гостуване на Борац Баня Лука, а седмица по-късно приемат тима на "Герена".

Ето какво пишат от клуба:

"На 7 юли в Бaня Лука започва приключението "Шампионска лига". Първият двубой е от 21:30 часа. Очаквайте информация за билетите в следващите дни.

Седмица по-късно, на 14 юли, от 20:30 часа на стадион "Георги Аспарухов" всички отново ще бъдем заедно, за да превърнем нашия дом в непревземаема крепост"

Левски и ЦСКА се включват в благотворителен мач на Славия след трагедията край Ямбол

Левски и ЦСКА се включват в благотворителен мач на Славия след трагедията край Ямбол

Двата най-популярни български клуба откликнаха на инициативата на „белите“