Ръководството на Левски ще включи специална клауза в новия договор на Давид Яблонски. "Сините" преговарят с чеха за споразумение до лятото на 2021 година. Настоящият контракт на защитника изтича в края на сезона, пише "Тема спорт".
На "Герена" искат да се защитят от евентуални последици, след като сърцатият футболист бе осъден на 18 месеца условно и глоба за манипулиране на мачове като юноша на Теплице.
Ако в Чехия потвърдят присъдата на Яблонски, то той почти сигурно ще бъде наказан от ФИФА.
От Левски обявиха, че са убедени, че искат да задържат любимеца на феновете.

USD
CHF
GBP
ChernotoVlechugo
на 12.10.2018 в 06:03:48 #1Върджил Патладжан влезна ли вече?