Към момента Павел Колев остава в Левски. Той ще продължи да бъде изпълнителен директор на клуба. Колев обмисляше дали да не подаде оставка заради напрежението с част от феновете, но е решил да продължи да работи за Левски, разбра ТОПСПОРТ. Такова е желанието и на мажоритарния акционер - Наско Сираков.
Лидерът на Сектор "Б" Любомир Костадинов зададе много въпроси към Колев, но отговори още няма. Да отговори на питанията го призова и другият голям акционер в Левски - Константин Папазов.
USD
CHF
GBP
bozhidar-nikolov
на 25.08.2020 в 09:19:56 #10Нека остане кривогледият. Шоуто трябва да продължи.
Мик Джагър
на 25.08.2020 в 08:53:12 #9Господин мразя истината Колев е рядко противно парче. Не съм против да остане в Леца и да продължи успешния си тандем с господин Малка Фирма, ниска лихва. Настоявам обаче господин Гъ3 (стана малко като филм на Тарантино) да възложи някакви отговорности и на близкия си приятел и лефскар Цанко Стоичков. Чичо Гошо вече е бита карта в буквален и преносен смисъл, та е време и за кадрови промени в спортно-техническия екип. Тренер жадното детье Митов, спортен директор Овчеглав. Да не се губи повече време, трябва да се действа
FC_BARAJ_1914
на 25.08.2020 в 07:42:52 #8Правилно! В момента той е единственият кадърен и можещ човек в администрацията на клуба!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 25.08.2020 в 07:22:59 #7Таратанец ти една къщичка за пиленца имаш ли построена
Гришата направи стадион в Ловеч и го хариза на общината
колко пари е дал човека за спорт ти толкова косми нямаш,навсякъде не само по глЪвЪта
човека и е продал най-много БГ футболисти последните 20години
факт
кой друг като него,я кажи
M6
на 25.08.2020 в 07:20:21 #6Thank you! Ако може и Тити да остане завинаги ще е идеално!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 25.08.2020 в 06:42:36 #5А бе пиргул ти пишеш за тръби и винкели ма тъпа овцЪ
после ми постваш приказки от 1001нощ
щейба в шизо водолея
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 25.08.2020 в 06:30:58 #4Таратанец ти си най-големия фен на тире
А ма виж за порените от Любо
не ти пука
и стоиш в храстите
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 25.08.2020 в 06:27:53 #3Пиргул такива теми(за нас е една на една маймуна)мога много да ти посна скандинавци,пребити пред геИарена,дилари и наркотици
селяни
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 25.08.2020 в 06:12:04 #2Пиргул какви тръби бе смешен,така ли решавате проблемите на геИарена
селяни
elaizgrey
на 25.08.2020 в 05:38:33 #1Отлична новина. Пълната прозрачност настъпва, а този патологичен лъжец е най-заслужилия да загаси лампата