Изпълнителният директор на Левски Павел Колев говори пред медиите след проведеното днес събрание на Управителния съвет на клуба. На "Герена" освен него бяха Наско Сираков, Тити Папазов и Степан Хиндлиян.
"Първа точка беше разглеждане на възможността за свикване на Общо събрание. На 6 юли ще свикаме такова, ще има и втора дата - 22 юли. Преди това не можем да го свикаме по закон. Левски има над 1000 акционери.
Обсъдихме и финансовото състояние на клуба, какви приходи очакваме, трябва да увеличим малко приходната част в тази тежка ситуация. Обезсилване на акциите е доста сложна процедура, крие рискове и иска съгласието на мажоритарния акционер. Не мога да кажа колко пари ще са нужни на Левски, може би до края на юли към 3 милиона.
Няма промяна относно акциите. Дарението от Делян Пеевски? УС има позиция, че ние носим отговорност към акционерите на клуба и привържениците на Левски да направим така, че клубът да оцелее. Затова няма какво да правим, освен да приемем дарието и да го изхарчим прозрачно. Трябва да предадем Левски в добро състояние на следващото управление. Левски не се е молил за това дарение, не сме поставяли условия кой да дарява и кой не. Има дарители, привърженици и на ЦСКА. Всеки дарява по своите възможности, разбира се. На нас условия никой не ни е поставял, ние нямаме задължение освен да похарчим парите прозрачно", каза Колев.
USD
CHF
GBP
blue_canary
на 20.05.2020 в 17:57:16 #120Мишок,кой съм аз,знам само аз.
blue_canary
на 20.05.2020 в 17:53:57 #119Дали ще е Танас,Ревлата или аз проформа президент разлика няма.
gycho-popov
на 20.05.2020 в 17:52:36 #118blue_canary на 20.05.2020 в 20:48:45 #231 Жив ли си е, мишкорог.Та ива и заблуденото Станимъшко говедо. ____________________- Ти Митко Торонтото ли беше?
AK 47
на 20.05.2020 в 17:52:12 #117steiner на 20.05.2020 в 20:43:56, ------ много жестоко го контузи
УмеренЦСКА
на 20.05.2020 в 17:52:11 #116Колеги, темата на нашия форум отдавна придоби някакви "шекспирови" измерения! Смес от трагедия с комедия, която великият драматург е поднасял и то с успех на зрителите по негово време... ...У нас някак си се повтаря "войната на театрите" по елизаветинско време в Англия! Всичкото е било за привличане на публиката... Старейшината на тогавашната драматургия, Уилям Шекспир е написал своята "Буря", в която има знаменити сцени, в които пияниците Стефано и Тринкуло поят дивака Калибан... Приятелят на Шекспир, драматургът и поет Бен Джонсън, се е възмущавал от несъответствието на пиесата с "правилата" на единството на времето и действието...
blue_canary
на 20.05.2020 в 17:48:45 #115Жив ли си е, мишкорог.Та ива и заблуденото Станимъшко говедо.
AK 47
на 20.05.2020 в 17:46:45 #114Ако ще л айно да е, ама дарение да е-подуенски закон! очаква се поредното дарение от ИДИЛ и Хамас САМО ЛЕФФСКИ И ХАМАС!
filo-123
на 20.05.2020 в 17:46:02 #113Шиши на говедата пари предложи, на фалит телето да не се изложи, а в замяна той поиска, фес рогата да притиска и в краен резултат се получи турско син халифат.
steiner
на 20.05.2020 в 17:43:56 #112waterloo на 22.05.2019 в 11:02:15#36 FC_BARAJ_1914 # 19 Леевски оле - нещо общо с ДПС? ---------------------------------------------------- Да се превърта Пеевски като някакъв спосор на синия клуб е пълна глупост, която можем да намерим само в болните мозъци на някои оранжеви припознавачи
govedoebec
на 20.05.2020 в 17:43:13 #111Ах колко жалко е да си левскар!
govedoebec
на 20.05.2020 в 17:41:32 #110"НЕ ПЕТНЕТЕ ИМЕТО НА ЛЕВСКИ!!! Националният клуб на привържениците на ЛЕВСКИ и всички организирани фракции обявяваме, че сме крайно разочаровани от подписания договор между клуба и турската болница с глупавото име. Обявяваме, че сме твърдо против всякакви взаимоотношения с бизнесмени, спонсори и т.н. от турски произход, както и с лица управляващи турски капитали. Историческите факти, ИМЕТО на клуба ни, хилядите „дребните" символи, които са много важни за всеки син привърженик , патриотизма на Сектор" Б", говорят сами за позицията, която изразяваме. Поради тази причина няма да правим подробен анализ, защо сме против този и всеки подобен спонсор. Уважаеми дами и господа, никакви финансови и нематериални облаги не са в състояние да петнят историята на СИНЯ БЪЛГАРИЯ!!!"
gycho-popov
на 20.05.2020 в 17:38:10 #109https://www.novsport.com/content/cska%20akcii(1).jpg
AK 47
на 20.05.2020 в 17:38:10 #108waterloo ЧИБА ОТ ТУКА БЕ ПСЕ!
:
blue_canary
на 20.05.2020 в 17:37:42 #107А дано добутат до лятото.
AK 47
на 20.05.2020 в 17:36:16 #106govedoebec на 20.05.2020 в 20:31:58#211 АК 47 Дебелан не се е крил ,нали прати адвоката ---- да, от скрит стана явен сиреч-ще си сложи снимката на кабриото
blue_canary
на 20.05.2020 в 17:34:10 #105Що ли не съм учуден,че говедата пак търсят милиони?Ми имате си собственик,да развърже кесията.Оф,той пък си бега и даже и акциите не ще да джироса.Ой мъко,край нямаш ли?.
УмеренЦСКА
на 20.05.2020 в 17:32:20 #104"Колчо на снимката изглежда цъфнал, доволен, загладил е косъма. Явно е взел заплати най-накрая." ...Истина е, него все го представяха брадясал, изпит, за пръв път го гледам обръснат... Дано са му изплатили поне една заплата, ако има някой в синия клуб, който да заслужава някакви пари това е Колев, сам войн...
govedoebec
на 20.05.2020 в 17:31:58 #103АК 47 Дебелан не се е крил ,нали прати адвоката си
AK 47
на 20.05.2020 в 17:25:15 #102скрития собственик стана явен остават само формалностите ... после приватизация на бъди те държавни бензиностанции и казионният отбор отново е спасен
govedoebec
на 20.05.2020 в 17:19:25 #101СЛЕДВАЙ gycho-popov на 20.05.2020 в 20:14:25#205 Ти колко дари за ЦСКА ++++++++++ Купих си акций ---------------------------------------------------------------- Най-нормалното нещо е да си купиш обществено достъпни акции,на печелившо предприятие,а не като вашите да не ги дават!