Изпълнителният директор на Левски Павел Колев говори пред медиите след проведеното днес събрание на Управителния съвет на клуба. На "Герена" освен него бяха Наско Сираков, Тити Папазов и Степан Хиндлиян.
"Първа точка беше разглеждане на възможността за свикване на Общо събрание. На 6 юли ще свикаме такова, ще има и втора дата - 22 юли. Преди това не можем да го свикаме по закон. Левски има над 1000 акционери.
Обсъдихме и финансовото състояние на клуба, какви приходи очакваме, трябва да увеличим малко приходната част в тази тежка ситуация. Обезсилване на акциите е доста сложна процедура, крие рискове и иска съгласието на мажоритарния акционер. Не мога да кажа колко пари ще са нужни на Левски, може би до края на юли към 3 милиона.
Няма промяна относно акциите. Дарението от Делян Пеевски? УС има позиция, че ние носим отговорност към акционерите на клуба и привържениците на Левски да направим така, че клубът да оцелее. Затова няма какво да правим, освен да приемем дарието и да го изхарчим прозрачно. Трябва да предадем Левски в добро състояние на следващото управление. Левски не се е молил за това дарение, не сме поставяли условия кой да дарява и кой не. Има дарители, привърженици и на ЦСКА. Всеки дарява по своите възможности, разбира се. На нас условия никой не ни е поставял, ние нямаме задължение освен да похарчим парите прозрачно", каза Колев.
USD
CHF
GBP
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 20.05.2020 в 17:16:21 #100Таз трибуна нека се тресееееееее.Само ДПСеееее. Таз Трибуна нека се тресеесеееее.Пред ПЕЕВСКИ на колене . А вий . Вий сте сини пеераси.Коврите на сите власти. КЗЛ. ЗАКРИВАЙ Хероин Игла.Лесни Софя
gycho-popov
на 20.05.2020 в 17:14:25 #99Ти колко дари за ЦСКА ++++++++++ Купих си акций
kanchu
на 20.05.2020 в 17:12:22 #98Колчо на снимката изглежда цъфнал, доволен, загладил е косъма. Явно е взел заплати най-накрая. Свинята верно ще вземе да спаси подуенския Цирей!?
gycho-popov
на 20.05.2020 в 17:03:47 #97govedoebec на 20.05.2020 в 19:57:52 #199 Гъчо Само 75 000 евро те само за свещи не стигат,ами тамян,кандило,поп (мюфтия ____________________________ Ами дари и ти поне 5 евро
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 20.05.2020 в 16:57:58 #96Ако няма Градус .Няма радост. КЗЛ
steiner
на 20.05.2020 в 16:56:26 #95имат си локални дистилърита, нещо като казанките за ракия навремето в България, И сега ги има в БГ,Пацо.Най-добрите вирусолози в страната,там обсъждат мерките за борба с коронавируса.
gycho-popov
на 20.05.2020 в 16:46:31 #94https://bg.helpkarma.com/campaign/vsichkizalevski-1641?fbclid=IwAR1v81za-u1J9hf_618_DJtEJCYbVtg-P9E6zpQSBkXuRrpa05yEqPtZq4c
УмеренЦСКА
на 20.05.2020 в 16:37:09 #93Като четох Колев как е насрочил някакво си Общо събрание на акционерите на 6 юли с резервна дата 22 юли (защото собственикът на ФК "Левски" можел бил и да не се яви) ми стана ясно, че поне още два месеца ще четем всякакви простотии на тема акции, дарителства, истории и какво ли не още! Много ясно е, че "собственикът" няма да се яви ни на шести, ни на двадесет и втори, защото ако се яви, би трябвало директно да го закарат в ареста по съвсем нефутболни неща! ...Ще ми са интересни две неща, живот и здраве! Именно ще спечели ли Левски купата и ще му бъде ли издаден лиценз за евротурнирите...
Blade_Reloaded
на 20.05.2020 в 16:33:16 #92И въобще какъв е тоя нонсенс, който върви от ревливото писмо на Титко Папазов. Какво общо има собствеността на дадено дружество с управлението му. Левски АД има управленска структура Управителен съвет Надзорен съвет Изпълнителен директор. Какво общо имат собствениците с лошото управление на дъртата парантия ?
german
на 20.05.2020 в 16:31:21 #91емблема,.ами той и онова куцо американско говедо са ни подарили на сталин
за десерт, алианса сринал 1/2 софия
Blade_Reloaded
на 20.05.2020 в 16:29:55 #90Аз лично ако бях на мястото на Божков щях да потърся съдебна отговорност на Павел Колев за това как е водил дружеството, на което той е мажоритарен собственик, та го е довел до фактически фалит само за 3 месеца.
Blade_Reloaded
на 20.05.2020 в 16:26:40 #89Томислав Русев едвам се сдържал да не кажел нещо си на Божков. Ми кой си ти та да кажеш на някой как ще си управлява активите бе
Човека е с едни 40 милиона вътре от този актив.
Поне една анкета може да си позволи
УмеренЦСКА
на 20.05.2020 в 16:25:18 #88"Забелязвам,че след приемането на вчерашното дарение,Пирги спря да вика Тиква,подай оставка." ...Какво ли ще стане, ако ББ успее да натисне някой нов "бащица" от тези, които са му в гащите, да поеме клуба?...
Blade_Reloaded
на 20.05.2020 в 16:24:02 #87Сега гледам новините и съм в недоумение. Степан - каква анкета? Ние вече си избрахме Сираков. Ми като сте го избрали го пращайте с оферта при Божков и стискайте палци да я приеме. Все си мисля, че за едни 20 - 30 милиона ще ви джитне столетницата.
steiner
на 20.05.2020 в 16:19:05 #86Забелязвам,че след приемането на вчерашното дарение,Пирги спря да вика Тиква,подай оставка.
Blade_Reloaded
на 20.05.2020 в 16:18:55 #85Все си мисля, че слагано - "Сами срещу всички" е време да се модифицира на нещо от рода: - Левски, Държавата, НАП, Прокуратурата, ДПС, Dsport, Шиши, Кирчо и останалите срещу Божков.
УмеренЦСКА
на 20.05.2020 в 16:18:23 #84"Тази комдия,този резил е в милиони пъти по-добре от фалита." ...Съгласен съм с колегата! И друг път съм се изказвал, че и някое "тире" е за предпочитане пред настоящата ситуация...
german
на 20.05.2020 в 16:14:48 #83да емблема, любимото на Чърчил е
УмеренЦСКА
на 20.05.2020 в 16:12:51 #82Колев: "Има дарители, привърженици и на ЦСКА." ...Предполагам, че повикът е към Ефбет. Найденов преди време обеща милион и половина годишно за Левски, стига да се смени собствеността. Е, може да пусне, ако иска, нещо в аванс... Нали бил цесекар, финансира "истинския ЦСКА"... ...До там се стигна вече, левскарите да просят пари от цесекарите...
german
на 20.05.2020 в 16:12:16 #81аре, опраскаха и стоян александров "малката секира"