Изпълнителният директор на Левски Павел Колев говори пред медиите след проведеното днес събрание на Управителния съвет на клуба. На "Герена" освен него бяха Наско Сираков, Тити Папазов и Степан Хиндлиян.
"Първа точка беше разглеждане на възможността за свикване на Общо събрание. На 6 юли ще свикаме такова, ще има и втора дата - 22 юли. Преди това не можем да го свикаме по закон. Левски има над 1000 акционери.
Обсъдихме и финансовото състояние на клуба, какви приходи очакваме, трябва да увеличим малко приходната част в тази тежка ситуация. Обезсилване на акциите е доста сложна процедура, крие рискове и иска съгласието на мажоритарния акционер. Не мога да кажа колко пари ще са нужни на Левски, може би до края на юли към 3 милиона.
Няма промяна относно акциите. Дарението от Делян Пеевски? УС има позиция, че ние носим отговорност към акционерите на клуба и привържениците на Левски да направим така, че клубът да оцелее. Затова няма какво да правим, освен да приемем дарието и да го изхарчим прозрачно. Трябва да предадем Левски в добро състояние на следващото управление. Левски не се е молил за това дарение, не сме поставяли условия кой да дарява и кой не. Има дарители, привърженици и на ЦСКА. Всеки дарява по своите възможности, разбира се. На нас условия никой не ни е поставял, ние нямаме задължение освен да похарчим парите прозрачно", каза Колев.
USD
CHF
GBP
steiner
на 20.05.2020 в 12:23:49 #20Поре ,ние винаги използваме леца,лефски,геренбахче.....
edin_chovek
на 20.05.2020 в 12:19:01 #19Тия пумии от леске и от ИДИЛ и Андерш Брайвик да им дадат пари , и техните ще вземат
Оправдението - ми те са фенове на лески , ко
Къде отидаха думите морал , чест , дето много държаха на тях
Повече препоръчвам името на Левски да не се използва като коментираме тия нещастници . Има си леца , лесни , Леевски и т.н.
edin_chovek
на 20.05.2020 в 12:13:08 #18Не ми го побира акъла как може да вземеш пари от Делян Пеевски .
Най - голямото зло и мафиот последните 10 - 15 години в България.
Същите тези левскарчета , които се водят десни , костовисти , Радан Къневци и Трайчо Трайковци
Сигурно 2013та всичките са били на площада пред МС да пеят "Долу Пеевски" /то и аз бех разбира се / , а сега му налапаха хоята со се .ташаците и мляскат мръсните му парички
Тунчо
на 20.05.2020 в 12:05:19 #17Говеда,да не ви накарат скоро да нахлупвате фесове,***,правите сюнет и нахлузвате шалварите?А и едно минаре може да вдигнете наместо козирка.Ще влизате боси на гей-арена с килимче под мишница.Поне да се прекръстите на ФК "Султан Мурад първи",та да не скверните името на апостола.Разбира се ако агата Пеевски позволи,че той ви плаща масрафите поганци недни.
bozhidar-nikolov
на 20.05.2020 в 12:05:18 #16Дарявам две кофи гъша мас, перфектно качество,лично изпробвана многократно от Пиргуса.
Ol' Dirty Bastard
на 20.05.2020 в 12:03:09 #15Този е супер наглец и голям лъжец, как не го е срам?
DDT77
на 20.05.2020 в 11:48:32 #14Дарявам 100 кила сапун да се подмиете и 100 кила вазелин. Ще Ви управят няма страшно.
hufu
на 20.05.2020 в 11:45:36 #13Ако си мислите , че си измислям Заплата с размер на 20 000 евро на месец е предложението на Левски към вратаря Николай Михайлов https://topsport.bg/levski/levski-predlozhi-fantastichna-zaplata-na-nikolay-mihaylov.html
Колко от вас ще могат да се похвалят , че са допринесли за почивката на свирколета в дубай това лято
hufu
на 20.05.2020 в 11:41:54 #12Пафката е прав , какво са по 1.3 милиона на месец
Все пак зетя и сина трябва да получават заплати.
Малката перука не обича ли лефски , че не се отказа от 40 бона заплата на месец и то при положение , че не е играл от близо година
Дарявайте и не мучете
Говежда пърдюха
на 20.05.2020 в 11:34:09 #11Я само питайте Пафката Колев колко от даренията си спира за неговата “скромна;” заплата от 12000 кинта
hufu
на 20.05.2020 в 11:31:46 #10Как няма да даряват ами Господин Божков си каза, че от 10 години собственикът в сянка ни е премиер
elaizgrey
на 20.05.2020 в 11:27:42 #9user avatar 5983 СЛЕДВАЙ fanty на 20.05.2020 в 14:22:03#10 Агонията продължава! Защо обаче БФС мълчи. ============================== За Фурндажиев лефски има ясен собственик и прозрачно финансиране - от феновете. Не мълчи, всичко е точно
hufu
на 20.05.2020 в 11:26:49 #8Мичурин Гнусливецо, Шиши и адвоката му ангелов даряват само на твоя отбор опссс на отбора на премиера , а ти си му само фен
Говежда пърдюха
на 20.05.2020 в 11:25:58 #7Говеда вие не сте дъно, вие сте под дъното)))
german
на 20.05.2020 в 11:25:42 #6...нямаме задължение освен да похарчим парите прозрачно... =============================================================== ЗАДЪЛЖЕНИЕ, да харчиш пари ...
hufu
на 20.05.2020 в 11:22:59 #5ПаФка пуснете една благодарствена серия от потури и тениски на леевски ХХХХL за шиши покажете признателност
hufu
на 20.05.2020 в 11:19:11 #4E на това му се вика бездънна яма До края на юли има 70 дни и на говедата им трябвали 3 милиона Това са има няма по 43 хиляди лева ден
За болния лефскар и голямото момче ДП това са джобни
elaizgrey
на 20.05.2020 в 11:19:06 #3Ми той гела не крие, че е от ЦСКА, Цеката също.
Machkai.Kobra
на 20.05.2020 в 11:17:10 #2А да сте чули фен на Леефски да е дал пари за ЦСКА на времето.... Плужеци доооолни
DrINKO
на 20.05.2020 в 11:05:51 #1Приемайййй! Вирни синьото дупенце и го поеми!