Главният прокурор Иван Гешев обяви, че ОАЕ са потвърдили, че на тяхна територия е задържан Васил Божков.
Заедно с него е арестуван и Георги Попов, който се води собственик на Левски по документи.
Източник: LAP.bg
Гешев допълни, че започва подготовка на документи, с които България ще поиска Божков и Попов да бъдат екстрадирани.
"Има официално потвърждение от Обединените арабски емирства за ареста на Васил Божков и други две обвинени лица. Предстои изпращане на документи за екстрадиция, което ще се направи по процедурата, която е правена до момента и в други такива случаи.
Правили сме го досега и за Цветан Василев, и за Арабаджиеви, и за Баневи, и за Димитър Желязков. Действаме по същия начин и виждате резултатите", заяви главният прокурор пред журналисти.

USD
CHF
GBP
Ol' Dirty Bastard
на 02.02.2020 в 13:02:18 #12Пиргоса не е нормален човек, има нещо сбъркано в главата му. Прощавай ме братко но ти си пълен Ку-ку. Аз такова изкривяване на истината не съм виждал от фенове на други отбори, освен от ненормалниците в синьо. Какви протести какви пет лева бе братко!? Не се ли видяхте 20 човека пред парламента ? Умрели мърши...
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 12:57:43 #11Барби Да Газпром идва ,ама още не могат да намерят адреса на офиса! Слаб им джипиеса !
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 12:56:27 #10Единственият вариант за спасение на Лефски е Черепух да ви даде печелившите билети! Така ще продължи финансирането по легален начин!
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 12:54:23 #9Пирги Какъв Бойко ще пада! Вие събирате 500 фена на мач,от тях половината искат да набият другата половина! Бойковата работа е свършена! Фенските организации са ударени от “разделяй и владей” Най-много да нашамарите Очко Бибочко или Хикимян! Друго е само плод на фантазия!
Thomаs Linke
на 02.02.2020 в 12:53:55 #8Холмаре, нали ако падне тиквата, черепа ще спре да дава кеш, за кво сте му
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 12:51:14 #7Пирги Предния път такава масовка бяхте,че още ремонтират паветата! Този път колко ще се сбирате 51 или 52 -ма ! Запор! Закривай! Баба Дора! Домуса стои наакан в тях и цъка да не е следващия,а ти твърдеше че щял да тропка по масите! Ще фърчат кораби,гемии,салове и платноходки! Боката е пич!Помниш ли как го харесвахте през 2015-2016! Ние помним! И ще напомняме! Който гроб копае други му ,сам пада в него! Цитат на Кольо Тубака!
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 12:40:56 #6Левски е в патова ситуация! От една страна има арестуван собственик богаташ,а от другата го чакат свободни собственици ама бедняци! Вземи го ти ,не вземи го ти!
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 12:38:11 #5Нека Божков да харчи парите на пенсионерите в Дубай! Важното е Боко да го запорира ,за не взима повече за напред! Да живее България!
Eternal_Souper
на 02.02.2020 в 12:33:59 #4Фалирай
Закривай
Слагай тире и число
HondaPreludeTurbo
на 02.02.2020 в 12:30:19 #3И Таки е в ОАЕ, и си живурка там, колко години??
blue_canary
на 02.02.2020 в 12:25:53 #2Тия намериха къде да се крият.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 12:17:09 #1Браво на България! Там да си стоят ! Нека запорите започнат сега! Баба Дорчи да готви апартамента в Кърджали! Спиерингси,Холмари,Робърти кой от където е!