Главният прокурор Иван Гешев обяви, че ОАЕ са потвърдили, че на тяхна територия е задържан Васил Божков.
Заедно с него е арестуван и Георги Попов, който се води собственик на Левски по документи.
Източник: LAP.bg
Гешев допълни, че започва подготовка на документи, с които България ще поиска Божков и Попов да бъдат екстрадирани.
"Има официално потвърждение от Обединените арабски емирства за ареста на Васил Божков и други две обвинени лица. Предстои изпращане на документи за екстрадиция, което ще се направи по процедурата, която е правена до момента и в други такива случаи.
Правили сме го досега и за Цветан Василев, и за Арабаджиеви, и за Баневи, и за Димитър Желязков. Действаме по същия начин и виждате резултатите", заяви главният прокурор пред журналисти.

USD
CHF
GBP
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:45:09 #32*** на дърво,Левски да си плати хотела в Турция! Хубчев взе да ги тренира да бягат до хотела! Мирише на “палеж” с нощувките!
blue_canary
на 02.02.2020 в 13:42:41 #31И Баце да падне,което не ми се вярва,Черепа мое да го забравите вече.Левски в момента му е последния дерт.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:42:17 #30Ако ЦСКА 1948 влезе в Ефбет лига,конфликт на интереси ммм? Ако се обединят обаче Числото освобождава място за отбор с Уайлдкард (например ако Лефски изпадне)и конфликт на интереси няма! Ще пада гавра с Лефскиньо !
elaizgrey
на 02.02.2020 в 13:40:41 #29Пирго и всички останали телета, по- големи припознавачи от вас няма. Вие припознавате и засмуквате бибите на всеки пратен да ви бъде собственик. Лафчис, Батков, Спас, Тонев, Божков, Очко.... Списъка е безкраен. По жалки припознавачи никога не е имало, няма и да има. Ако Той ви прати Лупи и него ще припознаете. Смешници
blue_canary
на 02.02.2020 в 13:38:15 #28А бе те всички викат нас ще ни има и след тоя и след тоя,докато не ги пратят във В групите.Е тогава чак разбират,че без платежен бащица са кат всички останали и само в името е разликата.
ChernotoVlechugo
на 02.02.2020 в 13:38:10 #27То да не от неделя
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:34:51 #26Около 5-6 -ти Февруари ,ще очакваме пряко включване на Теодор Теодоридис! Каргас може да им превежда!
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:32:02 #25Да се надяваме ,че Левски този полусезон ще вземе поне Х от чалметата! Ако играе де?!
Apostola
на 02.02.2020 в 13:30:37 #24Според мен е по-добре да върнат Божков в България колкото може по-скоро. Ще се разбере по-бързо какво ще става с Левски. Макар че,ако Божков е толкова умен ,и голям играч,той трябва да има един чувал с компромати срещу властимащите. Всеки олигарх играе с кръг от политици и ченгета.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:29:37 #23Апастале То в Ян Дзъ и Хуан Хъ няма вода ,имат едни големи язовирища на тях!
CarpeDiem
на 02.02.2020 в 13:29:29 #22Всичко щеше да е добре, ако самите управляващи бяха чисти като сълзи, а те не са. Толкова са потънали в кал и л..на, че ако излязат наяве всичките им престъпления и злоупотреби ще се развони, та няма да се диша. Кой ли вярва на приказките им, че мислят за благоденствието на народа, този народ, който докараха до просешка тояга?! Този млад народ, който прокудиха да изкарва прехраната си далеч от майка България, възрастните ни родители, които мизерстват с геноцидните си пенсии... Народът е беззъб - търпи да го мачкат и се надява. Надява се някой друг да му свърши работата. Не че няма лай от време на време, но никой не хапе. Затова и властниците смятат, че са недосегаеми. Затуй и Гешев се тупа самодоволно в гърдите, че е заловил най-големия бг престъпник... По отношение на Божков всичките им прояви в последно време - многобройните арести (да имаше един край щяха да арестуват половин България), вандалщината в имотите му, ваденето на кирливи ризи свидетелстват само за едно - страх!!! Не казвам, че Божков ще им бъде майсторът. Но той е старо куче и е наясно с всичките им далавери. Може да ги изобличи и те го знаят. Защото само един мафиот може да се пребори с друг! А всичките ни управници са точно такива! Дори и да успеят да обезвредят Божков, вече им се клатят краката. Паниката ги тресе, затова са побеснели. Важното е Левски да излезе невредим от цялата история. Вярвам в това! Ние, левскарите сме паникьосани, защото на този етап не виждаме алтернатива. А такава със сигурност има! Само Левски!
ChernotoVlechugo
на 02.02.2020 в 13:24:31 #21Точно когато решиха да свършат малко работа ли да им искаме оставката
Нека да дадем шанс на Гешев е радост
ChernotoVlechugo
на 02.02.2020 в 13:22:58 #20Всички сметки на националната лотария и тези на Подуяне са блокирани. Ще трябва доста да се потрудят, за да заобиколят изискванията за феърплей
elaizgrey
на 02.02.2020 в 13:22:01 #19Пирго, ти да не си на заплата в Нове холдинг?
elaizgrey
на 02.02.2020 в 13:19:56 #18Очевидно е, че всички около Божков са задържани. Това само по себе си едва ли е проблем за лефски, който се издържа от националната лотария. Ако тя работи и има договор за издръжка на обора, то лефски засега не е пряко застрашен. Но според мен нещата стават зле и ако баце не прати нов собсрееник на държавната държанка, тя умира. Все пак не всеки може да ползва коврата, трябва баш сводника да я прати....
Apostola
на 02.02.2020 в 13:18:38 #17По този принцип всички запенени джудж ета по -долу отдавна щяха да издълбаят тунел до Яндзъ.
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:16:43 #16Пирги Вместо да протестирате ,да ви дадат по една лопата,да прекарате вода до Перник! А не да хабите енергия в празни обидни възгласи към една сграда!
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:13:24 #15Ганчев не прави трансфери! Що си мисля че се готви обединение между Цеките и Ганчев! Това ще е много лоша новина за Домуса и Левски!
abumusadalzarcaui
на 02.02.2020 в 13:10:13 #14Кой българин го интересува дали Левски има -,/,:,; Никой! Левски с тире или запетая пак ще си е Левски от Подуяне! Всеки си работа ,частен бизнес и букет от проблеми,че последния дерт да му е едно тире! Няма такива утописти!
dasty
на 02.02.2020 в 13:07:40 #13Кви протести бе малоумник .ще защитавате тоя бандит който е скрил данъци за 500 млн и е присвоил антики за 1 млрд ..тоя ли ще го защитавате ? Тебе за 1000 лв неплатени задължения ще ти изкарат джигера през аспуха ..Баси това сините пуавци много сте бъгнати...много..абите въздухо само
:
:
: