Сагата със защитника на Левски Хосе Кордоба не само, че не е приключила, а се заплита.
Агентът на панамеца - Едгардо Кал направи любопитно изказване, в което твърди, че не е имало официални оферти за играча от страна на руски клубове.
Както е известно, наскоро от Левски стана скандал именно заради стопиран трансфер на Кордоба в Русия.
"Вярно ли е, че Хосе Кордоба може да дойде в Русия? Някои клубове от руското първенство го следят от миналото лято. През зимата нямаше официално предложение, имаше интерес. От Левски дадоха да се разбере, че не смятат да се разделят с него до лятото, дадоха да се разбере, че няма смисъл да отправят оферта. Какво ще стане през лятото, ще видим", каза Кал пред euro-football.ru.
Припомняме, че Наско Сираков обяви, че е отказал оферта за Кордоба от руски клуб.
"Имахме оферта за 2,5 милиона за Кордоба от руски клуб, който е в близкия кръг на Путин. Нямахме гаранция, че парите ще можем да си ги получим.Обсъдихме го с НАП и им настръхнаха косите. Втора Казанска афера не ми трябваше", каза Сираков.
USD
CHF
GBP
VLAD
на 23.03.2023 в 19:30:53 #37На Кучев май му е артисало бело от купонЯ с Джаб.
VLAD
на 23.03.2023 в 19:28:40 #36Платоническа или платонична?
Моля гусин даскала по БЕЛ да се произнесе. Титикакас?
german
на 23.03.2023 в 19:23:06 #35много плашливи, излязоха тези от левски-нап, бе
един смс от шурея на путин и им настръхнали косите
VLAD
на 23.03.2023 в 19:10:20 #34Как беше класиката от чичо Пенчо? Тича Тити по терена и се смее. Защо се смее? Защото тревата го гъделичка по мъдурите.
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 19:07:48 #33Той Умерения, поздрави за него, ей така, по инерция.
Пичове, лека от мен, че внука вече ме дърпа за приказка.
УмеренЦСКА
на 23.03.2023 в 19:03:51 #32Уважаеми форумци, даже и в нашия доста либерален форум на Топспорт се усеща явлението, че баламите вече нещо прозират на темата "манипулация" и злоупотреба с "овчедушието". Това явление го има май навсякъде в "глобалното село" на Интернета, което преди доста години разни там "социолози" обявиха като основен фактор за общуването между индивидите. Да, имаше такъв период време /и той продължава/, в който индивидите се почувстваха нещо "глобалистическо", т.е. присъствие извън всякакви "завеси", които бяха реалност на хората от моето поколение. Много години живяхме зад разни "завеси" и когато те се премахнаха какво се получи? "Глобалното село", в което бабите по скамейките обсъждат коя булка с кого било кръшнала. Разликата е само в това, че се обсъжда не само "наше село", а и в "национален", даже и "глобален" мащаб...
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 19:00:55 #31Ако някой не е разбрал Блу е отдавна пиян и си е легнал. Тука пише смарт слушалката му.
VLAD
на 23.03.2023 в 19:00:35 #30Нещо като Малечко Палечко ще дойде Тити. Как беше? С легло от кибритена кутия?
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:59:14 #29Кико, сигурно още се бъхтят, кой го eбe.
VLAD
на 23.03.2023 в 18:58:47 #28Не, Тити живее в малка къща в прерията, лови катерици за тупе и бобри да се облича.
VLAD
на 23.03.2023 в 18:56:40 #27Кучев си има един зъб, с който си дупчи доматите. Повече не са му нужни.
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:55:36 #26Тити, ти случайно да не живееш в Шеруудскя лес?
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:49:38 #25Блу, не е грешка!!! Дано титлата ме изпревари два мача преди края на първенството.
VLAD
на 23.03.2023 в 18:48:58 #24КучеФ е ларж, винаги дели на едно. _________ На повече от едно е сложно. А и трапера от прерията не може да му помогне щото в учил до втори клас.
УмеренЦСКА
на 23.03.2023 в 18:47:06 #23...Едно още не е ясно, какво ще стане с тоя пуст "лиценз"? Ще бъде ли издаден или не? Всичко зависи от НАП. А дали предстоящите избори ще предизвикат съставяне на ново правителство, което да реформира НАП по "традициите" на синята идея ще видим... ...Никак не се шегувам, НАП си е държавна организация, която много време беше все "синя", само в "междуцарствието" в последно време нещо се запъна. Но "сините деца" все чакат на власт да дойдат "сини партии" /Герб плюс СДС/ и да възстановят статуквото от предишните години. Мен ако питат, обаче, времената се промениха доста и "сините крепости" отдавна издишат като избирателен контингент...
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:46:05 #22Тити, защо как бе? КучеФ е ларж, винаги дели на едно.
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:41:09 #21Ей Блу, маймунке малка...
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:37:28 #20Тити, сега ти ме разсмя.
УмеренЦСКА
на 23.03.2023 в 18:35:49 #19...Някой забелязва ли, че в последните дни тия тримата от Левски, които се замеряха с обвинения в лъжа, нещо се прибраха по дупките си и престанаха да бомбардират невинните сини фенове с декларации. Някой им е внушил, вероятно, че предстоящата кампания за продажба на акции силно ще пострада от техните взаимни нападки... Четохме, че е имало и повишение на заплатите. Официално- на помощник- треньорите, но има ли някой да повярва, че не е имало нещо такова и спрямо главния треньор? Той /Мъри/ млъкна. Най- ефективната материя за запушване на усти са парите! Стига да ги има... ...Предстои пауза в първенството, проблемите се изместват към квалификациите на националния отбор и ФК "Левски" ще може да си отдъхне временно, поне в публичното пространство...
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:31:43 #18Тити, какво прави КучеФ пят раза? Пие, eбe или повръща?