Сагата със защитника на Левски Хосе Кордоба не само, че не е приключила, а се заплита.
Агентът на панамеца - Едгардо Кал направи любопитно изказване, в което твърди, че не е имало официални оферти за играча от страна на руски клубове.
Както е известно, наскоро от Левски стана скандал именно заради стопиран трансфер на Кордоба в Русия.
"Вярно ли е, че Хосе Кордоба може да дойде в Русия? Някои клубове от руското първенство го следят от миналото лято. През зимата нямаше официално предложение, имаше интерес. От Левски дадоха да се разбере, че не смятат да се разделят с него до лятото, дадоха да се разбере, че няма смисъл да отправят оферта. Какво ще стане през лятото, ще видим", каза Кал пред euro-football.ru.
Припомняме, че Наско Сираков обяви, че е отказал оферта за Кордоба от руски клуб.
"Имахме оферта за 2,5 милиона за Кордоба от руски клуб, който е в близкия кръг на Путин. Нямахме гаранция, че парите ще можем да си ги получим.Обсъдихме го с НАП и им настръхнаха косите. Втора Казанска афера не ми трябваше", каза Сираков.
USD
CHF
GBP
radostinov
на 23.03.2023 в 18:31:43 #17Разбира се че за този мангу от 7 мия в домузлигата няма кой да даде пари. Пари в лефски идват единствено от палмите и няколко болни фена но тримата от запаса си ги разпределят като заплати.
CHUKCHA
на 23.03.2023 в 18:29:05 #16ВЕрно бе... Пана, къде зачезна тоз пакистански писоар? Да не са го повишили в индийски ибрикчия?
lilov0447
на 23.03.2023 в 18:27:14 #15Всеки ден по 4-5 водещи "новини" , 99% от тях свързани с Левски. Не ми се мисли на къде ще "избият" тези близо 20 дни без български футбол.
armeec51
на 23.03.2023 в 18:09:44 #14Не Колеги !!! В Подуяне никой не умее да лъже , пък и там са най прИзрачният клуб на 21 век . Или както твърдят Чернокожият Мигач, с бялата коса и черноджукестия Плешивец Томи Лий Рушар , няма по чист и прозрачен клуб от тях . Само че джанъм ! То бива чистота и прозрачност , ама то галиба именно зарад туй нищо се не види бе холан . Cамо едни ИСТИНИ и те край нямат . Ха някой вземе думата и хоооп, още една истина . То техните истини се размножават не като Телета, както сочи Логиката, а като зайци и току виж, до Великден ЛЪСНАЛА Синята приказка " 1 001 Истини за тревопасни " ! Ха бакалъм Агалар !
kaspacho
на 23.03.2023 в 18:04:19 #13Най-добре да изчакаме разяснение от приятелката на Курдоба.
panayot_stamenov
на 23.03.2023 в 17:47:53 #12panayot_stamenov
на 23.03.2023 в 17:39:17 #11СЛЕДВАЙ 1488_k4v_1488 на 23.03.2023 в 19:37:43#29 Така е Пана Джаб ги отказва от играта и форума изобщо, зъл е Ти естествено нямаш нищо общо
mercyfish
на 23.03.2023 в 17:38:29 #10Да приемем, че този агент не лъже и е имало само интерес, без формална оферта от въпросния руски клуб. Правилно са питали НАП може ли да се получат по принцип пари от Русия заради санкциите. И НАП са им казали не…. Повече не е имало преговори, и цялата тази сага за евентуалните милиони е безпредметна. Нещо като онзи старият виц за a priori и de facto: а приори имаме 3 милиона, де факто три ***.ви (в случая трима дето не се знае кой лъже повече от другия). Само, че на хората ще им писне и ще престанат да дават, и тогава и тримцата ще им се наложи да пият една студена вода от Сухата река и да хващат…палмите
panayot_stamenov
на 23.03.2023 в 17:38:18 #9СЛЕДВАЙ blue_blood1914 на 23.03.2023 в 19:36:17#26 Добре сте го измислили, Пана Идеята беше на Дедо ама нещо му накривя шапката и си би камшика
panayot_stamenov
на 23.03.2023 в 17:37:31 #8Благодарим. Догодина може да се включиш и ти, само изискани джентълмени сме в секцията, първа класа академици
cvetomirmagnitski
на 23.03.2023 в 17:36:38 #7Блу, гледай позитивно, има и много по-тегави случаи. Един познат се гръмна, след като разбра по много шибан начин, че казиното винаги печели.
panayot_stamenov
на 23.03.2023 в 17:34:59 #6Горе - доле така, само дето обикновено половината участници се разсърдват по средата на играта и отказват участие
Иначе обикновено призьорите се отказват от материалната награда и всичко отива за някой в нужда, тая година сме с рекорден бюджет от около £800, които вярвам всичките ще отидат за друг нуждаещ се.
cvetomirmagnitski
на 23.03.2023 в 17:32:50 #5Абе правехме Коледа по стар стил в зала Банкетна, вдигнаха се градудите и Началник Полевата кухня вика, ",чакай да пусна един sms.
Кой да предположи, че ще стане такава сага...
УмеренЦСКА
на 23.03.2023 в 17:27:51 #4...Все пак цялата тая история с Кордоба няма нищо, ама нищо общо с ЦСКА и цесекарите! Ако имаше и най- малкото червено косъмче, щеше да се раздуе до дебело въже, но явно няма...
panayot_stamenov
на 23.03.2023 в 17:27:06 #3Баси манипулаторите, братче, Наско каза, че е имало оферта от Русия чрез...смс
И аз мога да му пратя подобно съобщение.
Единствената, доказана досега оферта за Кордоба е от Брьондби за. 1,7млн.евро, всичко останало са алабалистики.
Грешка от страна на Наско, че не я прие.
УмеренЦСКА
на 23.03.2023 в 17:23:40 #2Допълнение. В писанията по медиите, които излизат от клубовете, отдавна се наблюдава упорито отъждествяване на "интерес" с "оферта". А разликата е твърде голяма. В конкретния случай, когато и Насо и Мъри, че и Ивков заявяваха за тия "милионни" оферти, очевидно са се смесвали желанията с реалностите. Но само за пред хората, тия тримата съвсем добре са знаели как стоят нещата. А след като лъжите се спукаха, започнаха да измислят разни оправдания. Първо, в хор заявиха, че решението е взето за да се запази отборът за бъдещите подвизи /с Шолак/. После и тримата взеха да се обвиняват взаимно в лъжа, а всъщност и тримата лъжеха.
УмеренЦСКА
на 23.03.2023 в 17:15:03 #1...Отдавна подозирахме, че не е имало "оферта", а е имало само "интерес", т.е. "запитване". Можем да си представим, в огрубена форма, следния диалог: - За колко ще ми го продадеш тоя? - За два милиона и половина. - Сбогом.