Славиша Стоянович напусна Левски. Специалистът се разделя със "сините" по взаимно съгласие.
Словенецът ще подпише договор с Латвия за три години. Със Стоянович си тръгват и неговите помощници Небойша Милошевич и Енвер Чирич.
Новият изпълнителен директор на Левски Павел Колев ще доведе треньор в Кипър, където отборът се готви за пролетния полусезон. По информация на ТОПСПОРТ, "сините" ще бъдат водени от Георги Дерменджиев.
Източник: http://www.fcordabasy.kz
Новото ръководство на Левски ще налага нова политика и за целта иска и нов треньор.
Очаква се Дерменджиев и Колев да пристигнат в Агия Напа във вторник. В екипа на родния специалист остават Асен Букарев и Димитър Иванков.
Славиша Стоянович пристигна в Левски през лятото, когато замени Делио Роси. Специалистът стартира силно престоя си начело на "сините", но впоследствие тимът отпадна за Купата на България и се свлече до трето място във временното класиране на Първа лига.
Георги Дерменджиев за последно работи в казахстанския Ордабаси. У нас той първо бе помощник, а след това старши треньор на Лудогорец. Под негово ръководство "орлите" спечелиха титлата три пъти, а два пъти играха в груповата фаза на Шампионската лига.
USD
CHF
GBP
hufu
на 21.01.2019 в 09:24:34 #15zvQr на 21.01.2019 в 10:48:49 стойчо усмивката много ме кефеше, не знам как е сега в арда кърджали, ама на герена ме радваше много
Приемаше говеждите загуби с усмивка и си казваше истината.
Нямаше да забравя едно негово интервю в което си казваше, че се чудел защо отбора като гостувал из България , толкова ги псували и замеряли с какво ли не
Чичо Гошо шубата също е пич и възпитан човек.
ама освен треньор и съдиии поне за евромачовете ще трябват и играчи
hufu
на 21.01.2019 в 09:20:50 #14как само си подхвърлят стогодишната разпоретина , като парцал
а говедата мучат ли мучат
Tong
на 21.01.2019 в 09:02:05 #13Пиргосе, за Букарев и Вангелов съм напълно съгласен с теб. За чичо Гошо - не съвсем. Човекът си разбира от работата. Въпросът е каква възможност ще му дадат да работи. Защото и досегашните си разбираха.Другият въпрос тия в другите звена в Левски как работят, ако изобщо работят. Защото една птичка пролет не прави и нивото обикновено се определя от най-слабият елемент във веригата. А в Левски слаби звена - бол!
MayDay
на 21.01.2019 в 08:40:41 #12Превзетите от Микре-Ловеч-Етрополе да говорят за сателити е все едно Чекатило да говори за човешките права. Припсове, съсредоточете се върху представянето на оредяващата оранжева сбирщина.
hufu
на 21.01.2019 в 08:32:57 #11След като чичо спас се отърва от говедата, днес късмета споходи и клавиша
Ел ментако стана свидетел как говедата смениха дедо дельо, бай клавиша, пък какво остава за чичо гошо шубата
marinoff
на 21.01.2019 в 08:32:07 #10Имаме добри и доказани наши български треньори. Хора с успехи в шампионската лига, с титли у нас и успели да изградят стил на игра. Беше изключителна глупост да се наемат чужди ментета, които само приказват и вземат пари. Добър ход на новите собственици
Знак, че имат акъл
hufu
на 21.01.2019 в 08:27:12 #9Малкото гаврошче от подуяне доизносва дрехите на голямото си братче от делиормана
Говедата не го ли пробваха вече този номер
и трябва ли постоянно да копират агата
Вече взеха Стойчо Стоилов след като го изгониха от чалмарспортт и не се получи
сега ще вземат и чичо Гошо .
То не става само с треньор и съдии , трябва и малко футболисти като в разград
Juke box Hero
на 21.01.2019 в 08:17:02 #8Напълно правилно започват ТОТАЛНА ЧИСТКА ДО КОРЕН ! Там всичко е гнило. Няма да стане за месец и два, но за следващия сезон вече ще имат основа. Селекцията им е пълен боклук, отбор ще се прави наново.
CarpeDiem
на 21.01.2019 в 08:07:09 #7Щат или не щат някои хора да признаят, но нещата в Левски тръгват на оправлък. Дай Боже, откога чакаме истинските промени. Нечовешкото ни търпение и непреклонната ни вяра ще дадат резултат. Само Левски!
Juke box Hero
на 21.01.2019 в 08:04:45 #6Най-големите ми опасения започват да се сбъдват. В Левски започва колосална промяна. Това всъщност ще бъде диаметрална промяна в историята на клубния български футбол. СМЕНЯТ СЕ ПОЛЮСИТЕ, сменя се парадигмата в двата гранда. Левски се оглавява от най-богатия българин и ще гради образ на лидер, ще представлява силните, образованите и интелигентните хора. ЦСКА ще заеме десетилетната роля на Левски на опозиция, на отбор на народа, на онеправданите и оплакващите се угнетени. Дори Ганчев да реши да избяга от сблъсъка, вече ще е късно. Поразиите, които направи са непоправими. С някогашния ЦСКА е свършено. Вече ЦСКА ще е Левски, а Левски ще е ЦСКА предишния.
bad666
на 21.01.2019 в 08:02:48 #5А Пиргос, разправяше ,че Китариста ще си тръгне след Маестрото...
Мик Джагър
на 21.01.2019 в 06:34:08 #4Киряк Стефчов е прав. И на мен ми се струва, че чичо Гошо е някакъв зъл гений, който е редил в сянка съставите на не един и двама големи треньори. Имам информация, че Кире слузта се е опитвал да му се меси в работата и чичо Гошо му е му е крещял
staroto
на 21.01.2019 в 06:21:00 #3Паоло Коельо си води треньор!
Мик Джагър
на 21.01.2019 в 06:14:00 #2Чичо Гошо е идеален, очаквам точно като Стойчо Стоев да покаже истинския си потенциал извън схеми на гелосаната делиорманска мастия
Според мен онбаче той е временен вариант, треньор скоро ще е Петко Петков и в Леефски ще се завърнат Алвеша и Хмариян Огнянов
Cantona7
на 21.01.2019 в 05:50:16 #1Добре дошъл в нашите редици,Чичо Гошо!