Славия приема Левски от 18:30 часа в сблъсък от 1/4-финалите на турнира за Купата на България.
И двата тима са длъжници на феновете си през сезона и надеждите съм насочени към тази надпревара, заради незавидното представяне в efbet Лига.
Стоянович има доста кадрови проблеми, най-вече в защита.
Аут са Начо Монсалве, Ребин Сулака, Фейсал Рерас и др. Очаква се в отбрана да бъде върнат Тома Даске.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
За Славия наказание изтърпява Емил Стоев. Фланговият нападател е основен играч на "белите" като е записал 16 мача за първенството.
Ивайло Димитров пък може да се похвали с три попадения във вратата на Левски в последните мачове със "сините".
Любопитен факт е, че Славия доминира над Левски в двубоите за Купата на страната.
Двата тима са изиграли 14 мача помежду си, като Славия има 6 победи срещу 3 за Левски, а пет пъти победител не е бил излъчен.
Двата тима са се изправяли и два пъти на финал, като победител неизменно е бил Славия.

USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 17.03.2021 в 18:24:11 #117Златине, най - вероятно го пази за битките за оцеляване. Аз друго обяснение нямам.
red_phoenix
на 17.03.2021 в 18:24:07 #116Ееей, тая бяла котка не спря да им минава път значи!
chubtireaka
на 17.03.2021 в 18:23:54 #115Наивна работа, но с тактически неграмотни и без особена класа футболисти толкова... Подобни грешки цяла година. Съсредоточаваме се тоя сезон да свършва и това е.
dimitar-yordanov
на 17.03.2021 в 18:23:41 #114ЕГАТИ И Д И О Т И Т Е И Н Е Щ А С Т Н И Ц И Н Е !!!!!!!!!!!!!!! У У У У У У У !!!!!!!!!!!!!!!!!!
ChernotoVlechugo
на 17.03.2021 в 18:23:34 #113Поклон пред Кучев
А аз завалийката да сложа 5 левас на ФК Пеевски
bernal
на 17.03.2021 в 18:23:16 #112Няма такива идиоти като лефски за пореден път го доказаха загубиха спечелен мач!!!
Мик Джагър
на 17.03.2021 в 18:23:08 #111Никой да не сменя канала, чакаме изявление от Венци
VLAD
на 17.03.2021 в 18:22:44 #110Овчата глава бахти тъжната физиономия извади.
Rafata
на 17.03.2021 в 18:21:40 #109Holmar на 17.03.2021 в 17:29:33 #11 Аре разкарайте ги тия полуфабрикати,никой не се вълнува от тях След малко играе най-успешния клуб в тои турнир-ЛЕВСКИ СОФИЯ Венест чеп за Венци Мяха =====
Тончо, къде си Тончо? Търсят те по телефона (112)
Мик Джагър
на 17.03.2021 в 18:21:39 #108Аз подкрепям Джабъра, за къде Рачков пази Робърта? Дошли са хора да го гледат.
Ol' Dirty Bastard
на 17.03.2021 в 18:21:02 #107В истинските мачове Леца я мятат като брашнен чувал ..
kondi
на 17.03.2021 в 18:19:36 #106Калоян ми иде да го цункам. Имам е предвид Кръстев. Опазил ме Бог да се докосна до Превземката.
CHUKCHA
на 17.03.2021 в 18:19:03 #105Сега е наистина времето да влиза Урсула.
Мик Джагър
на 17.03.2021 в 18:19:02 #104Евроидиoтът е тук
В целия си блясък
Между другото страшни голове
УмеренЦСКА
на 17.03.2021 в 18:18:51 #103Олеле-е-е!...
1999
на 17.03.2021 в 18:18:35 #102Много кратка радост за изстрадалите сини душички!
alito
на 17.03.2021 в 18:18:34 #101ПРОКОБОООООООООО
VLAD
на 17.03.2021 в 18:18:29 #100Че то кой не иска Леца или Слабия на полуфинала?
vladang
на 17.03.2021 в 18:18:27 #99На жребият новото ЦСКА срещу Славия. Запомнете!
code
на 17.03.2021 в 18:18:27 #98Ебати,няма такава гавра.