ЦСКА гостува на Базел в реванша от плейофите на турнира Лига на конференциите. Двубоят е тази вечер от 20:00 часа на стадион "Сейнт Якоб Парк".
Преди седмица "червените" изиграха най-добрия си мач до момента през сезона в Европа и това не бе случайно. Базел е отбор, който обича да атакува, а това остава повече пространства пред "армейците".
Те пък са освободени от напрежението на фаворит и така се стигна до лек техен превес на терена през целия двубой и заслужен успех. Единственото попадение в мача бе автогол на Серхио Лопес в 71 минута. През уикенда ЦСКА получи почивка, след като срещата на тима с Локомотив (Пловдив) от efbet Лига бе отложена.
Базел пък изигра мач от Купата на Швейцария през почивните дни и спечели с убедителното 5:0 срещу доста по-слаб съперник. Това бе едва третата победа за тима през тази кампания.
Базел не се разписа в две от последните си три срещи, но това не трябва да успокоява играчите на ЦСКА. Все пак швейцарският тим ще има солидна подкрепа от трибуните и на хартия е с по-класен състав от "армейците".
Последният двубой между двата отбора в Швейцария завърши при резултат 1:3 за българския тим. В края на 2020 година "червените", начело тогава със Стамен Белчев, разбиха своя противник и се класираха за групите на Лига Европа.
АНГЕЛ ДОМУСЧИЕВ, пратеник на ТОПСПОРТ в Базел, Швейцария.
USD
CHF
GBP
VLAD
на 25.08.2022 в 17:52:24 #114Цъ, НеВиждани са копитата на плейоф.
09.09.16
на 25.08.2022 в 17:51:47 #113И двата отбора са невиждани инвалиди
Rafata
на 25.08.2022 в 17:50:33 #112Турицов го правят луд
VLAD
на 25.08.2022 в 17:50:00 #1114 минути продължение на първо полувреме?? Маурисиооооо??
bernal
на 25.08.2022 в 17:49:01 #110Ех Петров , защо точно в последната секунда си изкара този картон
:
:
:
:
:
:
VLAD
на 25.08.2022 в 17:47:24 #109Ууууууффффффф
VLAD
на 25.08.2022 в 17:47:12 #108За игра без топка Лецка са нумеро уно срещу Партизан. Къртят.
bernal
на 25.08.2022 в 17:47:02 #107Указанията на Илич преди всичко сигурност отзад.
bernal
на 25.08.2022 в 17:46:34 #106Рафа Бамба играе без никаква подкрепа отпред старае се колкото може тича и пресира много , за лазар съм съгласен никакъв го няма но и мястото не му е на фланга , а в средата на терена , но си личи указанията на Илия
VLAD
на 25.08.2022 в 17:46:31 #105Югата второто ще кърти.
. Ако не, Джефи.
09.09.16
на 25.08.2022 в 17:46:05 #104Лоич играят по добре без топка отколкото с нея
VLAD
на 25.08.2022 в 17:44:17 #103Турицата ще бацне дузпата на шиптърите.
09.09.16
на 25.08.2022 в 17:42:50 #102Дано не се е контузил турчоф базел разчитат на него
Rafata
на 25.08.2022 в 17:42:20 #101Играем без Бамба и Тюфлека
papagalex
на 25.08.2022 в 17:39:55 #100Лоичъ много добре играе,дано така продължава и се класира
09.09.16
на 25.08.2022 в 17:38:09 #99titikakalelele
VLAD
на 25.08.2022 в 17:37:06 #98При третото оооооооо мушкаме.
нешо
на 25.08.2022 в 17:36:39 #97Вион осра всички фаулове и корнери.
oficer1
на 25.08.2022 в 17:36:20 #96user avatar 95027 СЛЕДВАЙ red-phoenix на 25.08.2022 в 20:29:21 Съгласен съм.
Юга се представя слабо. Но В ДЕФАНЗИВНАТА ЧАСТ НА ИГРАТА НЯМАМЕ ПО-ДОБЪР ОТ НЕГО! Линдсет последните два мача с изявите си компенсираше грешките му, особено при организирането на атака, а и не само неговите. В момента нямаме игра в центъра. Това позволява на Базел да има леко превъзходство.
За сметка на това...Християн
Браво на това момче!
САМО ЦСКА!!! СЕГА И ЗАВИНАГИ!!!
VLAD
на 25.08.2022 в 17:35:37 #95Оооооооооооо