ЦСКА гостува на Лиепая в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата в Латвия е от 17:00 часа.
Първият двубой на "Българска армия" завърши при резултат 0:0, което доведе до сериозно напрежение след последния съдийски сигнал.
Дни по-късно, начело на "червените" застана Стойчо Младенов, който днес ще изведе отборът за първи път при петото си завръщане.
Преди три години след дузпи беше елиминиран друг латвийски тим - Рига!
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Специалистът обяви, че не познава на 100% отбора и ще трябва да се запознава в движение с играчите. Той няма да може да разчита на Мено Кох, Бисмарк Чарлс, Митко Митков, Федерико Варела, които са с контузии. До последно ще се преценява състоянието на Валентин Антов, който получи тежък удар в окото в първия двубой.
Очаква се Младенов да не направи драстични промени по състава за днешната среща. Почти сигурно той ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1, като Бусато ще бъде на вратата, а пред него в отбрана ще действат Турицов, Матей, Антов и Мазику.
Жеферсон и Юга ще да дефанзивните халфове, а Чатакович ще действа като плеймейкър. Кери и Вилдсхут ще започнат на двете крила, а в атака ще бъде Кайседо.
USD
CHF
GBP
Avatarx
на 29.07.2021 в 14:39:54 #74Абе вие не можете ли да четете!? Ето Ачката е написал: "натиск на българския отбор"! Скоро ще се развеят оранжеви знамена!
Мик Джагър
на 29.07.2021 в 14:39:10 #73Най-сетне нещо смислено и футболно
VLAD
на 29.07.2021 в 14:39:04 #72Еееее, ае са. Стойчин тренира отбора от 2 дена. Още сега да го обвиняваме как играе отбора е несериозно.
loveca
на 29.07.2021 в 14:38:07 #71До месец Стойкаса (известен като Немска аутсорсинг компания) кара Белия в Тирето.
Тунчо
на 29.07.2021 в 14:37:58 #70Дози дивия шут ме кефи.От кой холандски бар с марихуна го извадихте. От точката за дузпата изкарва в тъч....перфектен за гмо-то
kurvata05
на 29.07.2021 в 14:37:23 #6929 ми стигат! Сезона приключи,още преди да е започнал! Да си мислиме,че Стойчо ще оправи нещата е комично! Гришата си прави мангизи и титла не го вълнува..свободни агенти,на принципа 1 става,другия го гоня на полусезона! Няма да стане така..сега ни вменяват че сме му заложници,че тръгнел ли си ставаме като подуенските просяци! Докъде ни докараха....
code
на 29.07.2021 в 14:37:18 #68Тунччо, разкарай се трол.
code
на 29.07.2021 в 14:36:03 #67Мъка,мъка... След Стойчо да пробваме чичо Гошо. И той откъде ли не мина. Може и да му върже при нас.
Тунчо
на 29.07.2021 в 14:35:38 #66Спокойно бе оранжави корви на гнома...няма как тия аматьори-тенисити да не ги биете.С такава масивна негарско-туземска селекция просто няма как....А за осиек Стойчо ще ви налови нови негри за чудо и приказ.Даже може да не ги афиширате за французи.Така че не се косете оранжави корви...победата е ваша.Пак добре,че с такъв абсурден турнир като интертото не ви се налага да играете на асфалтова площадка и мини вратички.
chubtireaka
на 29.07.2021 в 14:35:22 #65тоя селски мач могат да го издържат само фенове на двата отбора... След час ще пия за 0:0
VLAD
на 29.07.2021 в 14:33:33 #64Да се връща по-бързо Вион, че Турицата, майка плаче...... Ей му ги на Тунчо българчетата.
kanchu
на 29.07.2021 в 14:33:04 #63Вай-вероятно коментатора кара Ламборджини?
loveca
на 29.07.2021 в 14:32:23 #62droidc3p0 на 29.07.2021 в 17:30:30#85 Гелосания отбор от долината на широките шалвари съществува по най-безсмислен начин, за да снабдява с кренвирши околните селяни и да ги привлече на стадион моци ===== Друго си е да съществуваш само, за да снабдяваш въпросния отбор с играчи.
VLAD
на 29.07.2021 в 14:30:46 #61Между другото Кайседо си го сеалиха с ръце в наказателното преди малко. ______________ Еми сър Ейнджъл ви предупреди ама вие му се смеехте.
aleksandar-tsolov
на 29.07.2021 в 14:30:28 #60Ще се нагледаме на страхливите "тактики" на Стойчо до откат. Що за *** би го назначил за тренер ако иска да има модерноиграещ отбор ? Още си спомням един мач с левски,когато поведоха с 3:0 на полувремето. Сините бяха готови за разгром,но Симитлийски се осра от страх и второто полувреме бави времето Пфууу..
partenkov
на 29.07.2021 в 14:29:57 #59Мурчо Липаята си има вече оправдание. На този терен са играли предимно тенис
kanchu
на 29.07.2021 в 14:29:26 #58В общи лини Ачо да препечати "пулицъра" от 2013 за утрешна главна статия?
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 14:28:58 #57Коментаторът само мен ли дразни?
loveca
на 29.07.2021 в 14:28:55 #56Мик Джагър на 29.07.2021 в 15:48:35#15 Напред, напред, напред червените С НАМИ БОГ ====
Кой бог?
Едва ли Читака, Бай, Мазику, Нзила, Ахмед и Юга имат същия бог като теб?
Да не почнахте да биете челцето в пода като Ахмед от приятелския мач?
bernal
на 29.07.2021 в 14:28:42 #55Боже Боже колко разбирачи има Боже.Мауриньо Клоп и Гуардиола да ви докарат едновремено за треньори пак няма да сте доволни.