ЦСКА гостува на Лиепая в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата в Латвия е от 17:00 часа.
Първият двубой на "Българска армия" завърши при резултат 0:0, което доведе до сериозно напрежение след последния съдийски сигнал.
Дни по-късно, начело на "червените" застана Стойчо Младенов, който днес ще изведе отборът за първи път при петото си завръщане.
Преди три години след дузпи беше елиминиран друг латвийски тим - Рига!
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Специалистът обяви, че не познава на 100% отбора и ще трябва да се запознава в движение с играчите. Той няма да може да разчита на Мено Кох, Бисмарк Чарлс, Митко Митков, Федерико Варела, които са с контузии. До последно ще се преценява състоянието на Валентин Антов, който получи тежък удар в окото в първия двубой.
Очаква се Младенов да не направи драстични промени по състава за днешната среща. Почти сигурно той ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1, като Бусато ще бъде на вратата, а пред него в отбрана ще действат Турицов, Матей, Антов и Мазику.
Жеферсон и Юга ще да дефанзивните халфове, а Чатакович ще действа като плеймейкър. Кери и Вилдсхут ще започнат на двете крила, а в атака ще бъде Кайседо.
USD
CHF
GBP
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 14:27:11 #54Не, не....не можем да играем така!
Мик Джагър
на 29.07.2021 в 14:24:44 #53Турицов го направи смешен тоя негър... нещо много лежерно и защитно стоим, а тия ги е страх да нападат. Между другото Кайседо си го сеалиха с ръце в наказателното преди малко.
Ragnar2
на 29.07.2021 в 14:24:28 #52Турицов до 60тата минута ще е с втори жълт... Присъединявам се към призива- да минем директно към дузпите
aleksandar-tsolov
на 29.07.2021 в 14:24:01 #51Футбола,който изповядва Младенов се играеше някъде в палеозоя Всеки път едно и също. Само гръмки "цесекарски" лозунги и обвинения към всичко що мърда. Дано не стигнат до Осиек,че..се задава нова шестица
kanchu
на 29.07.2021 в 14:23:55 #50А Велизар вместо да ми коментира мачове, да ги научи да падат за дузпа!
loveca
на 29.07.2021 в 14:23:55 #49Тези домакините, ако бяха купили един куц българин през лятото, в този мач щяха да имат повече българи от Тирето. И все пак победа за
, въпреки че ги няма.
kurvata05
на 29.07.2021 в 14:23:31 #48Тунчо пак ли забавлява публиката с тъпизмите си!
MM61
на 29.07.2021 в 14:23:00 #47Тия латвийци играят с такъв страх!Системата им е "ела,мечко,изяж ме!"Ама нашите чакат домакините сами и да си вкарат....мъъъъка,майчице!
kanchu
на 29.07.2021 в 14:22:13 #46Бусато играе за дузпи...
kurvata05
на 29.07.2021 в 14:20:25 #45Трагични! още по- смешно , мача изглежда като приятелска среща с това излъчване! 2 паса досега нямат точни,егати резила! по-добре да избегнеме Осиек,че там...
Лиепая, отбор който струва колкото Славия.....кой палячо беше казал,че словашкото първенство било по-добро от нашето
VLAD
на 29.07.2021 в 14:20:14 #44Типична Стойчо - тактика. Отзад да не пускаме гол. Напред квото такова. Обаче в сегашното ни състояние това може и да е най-добрата.
Тунчо
на 29.07.2021 в 14:18:43 #431488 на 29.07.2021 в 17:14:58#63 Терена е в пъти по-зле от този на Надежда Доброславци Кой въобще им позволи на тея да приемат тук Велик ЦСКА Смъртожадния ми Вълк не би и препикал тази нива : ============================================================= A бе келеш,Надежда доброславци играят в далеч по реномиран турнир от интертото.Затова е така
code
на 29.07.2021 в 14:14:32 #42user avatar 78206 СЛЕДВАЙ Avatarx на 29.07.2021 в 17:10:40#59 fanty, "обаче аз не си спомням да е имало такава активност по техните теми" - товаа е защото вас целия народ ви обича! ---------- Или ни обичат до смърт или ни мразят до смърт.Средно положение няма.Не сме безразлични на никого. На кой му пука за отбора от Долината на широките гащи.
kanchu
на 29.07.2021 в 14:13:22 #41Стадиона напомня на Арената в Разград...
VLAD
на 29.07.2021 в 14:11:47 #40И Кайсиев ли си ева мамата?
Avatarx
на 29.07.2021 в 14:10:40 #39fanty, "обаче аз не си спомням да е имало такава активност по техните теми" - товаа е защото вас целия народ ви обича!
legendary-zmay
на 29.07.2021 в 14:09:09 #38Я малко стайл..... помаклар..... ...... Турците в зелено що не искат отлагане на мач.....да се подготвят..... Ми се на нас......тия от БФС......ВЪН.....ПЕРУКА ВЪН.....
kanchu
на 29.07.2021 в 14:07:23 #3722 номер и предния мач направи 6-8 симулациии
Avatarx
на 29.07.2021 в 14:05:59 #36Що почнаха още преди мача да се оплакват от Литекс от съдиите не разбрах!
code
на 29.07.2021 в 14:05:16 #35Нашите определено не играха нито в контролите,нито първите няколко официални мача от сезона. За щастие,спечелихме късметлийски мача с Числото. Определено егото на Любо е причина за бунта в съблекалнята. Да видим къ ша е при 100-йчо Младенов.