ЦСКА гостува на Лиепая в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата в Латвия е от 17:00 часа.
Първият двубой на "Българска армия" завърши при резултат 0:0, което доведе до сериозно напрежение след последния съдийски сигнал.
Дни по-късно, начело на "червените" застана Стойчо Младенов, който днес ще изведе отборът за първи път при петото си завръщане.
Преди три години след дузпи беше елиминиран друг латвийски тим - Рига!
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Специалистът обяви, че не познава на 100% отбора и ще трябва да се запознава в движение с играчите. Той няма да може да разчита на Мено Кох, Бисмарк Чарлс, Митко Митков, Федерико Варела, които са с контузии. До последно ще се преценява състоянието на Валентин Антов, който получи тежък удар в окото в първия двубой.
Очаква се Младенов да не направи драстични промени по състава за днешната среща. Почти сигурно той ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1, като Бусато ще бъде на вратата, а пред него в отбрана ще действат Турицов, Матей, Антов и Мазику.
Жеферсон и Юга ще да дефанзивните халфове, а Чатакович ще действа като плеймейкър. Кери и Вилдсхут ще започнат на двете крила, а в атака ще бъде Кайседо.
USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 29.07.2021 в 16:33:18 #254Е сега си ба маата!
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:33:02 #253Дузпи!
oficer1
на 29.07.2021 в 16:32:58 #252user avatar 93485 СЛЕДВАЙ 1999 на 29.07.2021 в 19:26:32
Не знм към кого е това?
Аз си подкрепям отбора, до край! В момента жената и децата са излезли, щото се очаква да счупя телевизора!
В коментарите ми изказвам разочарованието си и недоумението си от показаното от ЦСКА!
И в А-окръжна ще хода на мачове и ще пея!
Не приемай недоволството от играта, за неподкрепяне на ЦСКА! Това са две различни неща!
Турбо сме слаби в последните три-четири мача! Като фен аз съм разтревожен и недоволен от играта!
Даво при дузпите имаме късмет!
Само ЦСКА!
soro
на 29.07.2021 в 16:32:52 #251отваряте една дълга и широка тема , дали трябва да се подкрепя отбора , когато нищо не играе , разбира се ,че трябва да се подкрепи , но в мач като днешния , в който няма ЖИВЕЦ в играта , защо пък да не ги критикуваме
, това е ЦСКА , все пак , тази фанелка понякога доста тежи , и трябва да се заслужи... ние силно обичаме и мразим
, да се стягат и да играят , че тоягата ще заиграе
vfv
на 29.07.2021 в 16:32:52 #250Казахтанци убиват днес който хванат
VLAD
на 29.07.2021 в 16:32:44 #249Аз си оставам на мнението, че играчите не са лоши но им се ева мамата на подготовката.
partenkov
на 29.07.2021 в 16:32:32 #248Интересно дали ще влачат и Стойчо Липаята по земята
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:32:27 #247*kyp
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:31:55 #246вфв, Дебел и къс *** за турчеещи се мaнгали като теб! Хем да боли, хем да не стига!
elaizgrey
на 29.07.2021 в 16:31:42 #245Дори и да бием си заслужаваме всяка подигравка. Трагични сме. Само ЦСКА
vfv
на 29.07.2021 в 16:31:11 #244Базика настрана.. и ебавките.. които си ги заслужавате де.. добре че ви има да се забвляваме.. това се отнася и за Левски
vfv
на 29.07.2021 в 16:30:14 #243Ще има събличане на летището ми се струва.. вече и бой не помага.. трябва секс..
bernal
на 29.07.2021 в 16:30:05 #2421999 напълно си прав и се ядосвам че много уважавани от мене фирумисти днес се изложиха не го очаквах
:
:
:
:
:
vfv
на 29.07.2021 в 16:29:20 #241*** ЗА ЦСКА
УмеренЦСКА
на 29.07.2021 в 16:28:48 #240...Е-е-е, цесекарите, естествено, подкрепят отбора си, но никъде не е прието да се ръкопляска на лошо свирена музика!
vfv
на 29.07.2021 в 16:28:32 #239От коментарите излиза че всички сте пишман фенове.. но с оглед на това че припознахте ГГ който ви би с 8:0 говори достатъчно за това колко сте продажни..
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 16:28:07 #238Само ЦСКА!
vfv
на 29.07.2021 в 16:27:05 #237Пак Лудогорец ще брани българската чест.. селтаците са вътрешна консумация.. из села и паланки..
Komap
на 29.07.2021 в 16:27:02 #236Стойчоооо, тая смяна 114 минути ли я мисли, бе?
1999
на 29.07.2021 в 16:26:32 #235Не че нещо, но само да питам. Отбор, за който претендираш че ти е любим, се подкрепя само когато бие, нали? Когато не върви, кучета го яли, ще ги скапем. От коментарите до момента така излиза. Въпреки всичко само ЦСКА!!!