ЦСКА гостува на Лиепая в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата в Латвия е от 17:00 часа.
Първият двубой на "Българска армия" завърши при резултат 0:0, което доведе до сериозно напрежение след последния съдийски сигнал.
Дни по-късно, начело на "червените" застана Стойчо Младенов, който днес ще изведе отборът за първи път при петото си завръщане.
Преди три години след дузпи беше елиминиран друг латвийски тим - Рига!
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Специалистът обяви, че не познава на 100% отбора и ще трябва да се запознава в движение с играчите. Той няма да може да разчита на Мено Кох, Бисмарк Чарлс, Митко Митков, Федерико Варела, които са с контузии. До последно ще се преценява състоянието на Валентин Антов, който получи тежък удар в окото в първия двубой.
Очаква се Младенов да не направи драстични промени по състава за днешната среща. Почти сигурно той ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1, като Бусато ще бъде на вратата, а пред него в отбрана ще действат Турицов, Матей, Антов и Мазику.
Жеферсон и Юга ще да дефанзивните халфове, а Чатакович ще действа като плеймейкър. Кери и Вилдсхут ще започнат на двете крила, а в атака ще бъде Кайседо.
USD
CHF
GBP
kurvata05
на 29.07.2021 в 15:50:05 #174Не им върви с черните екипи, справка-първия ни официален мач за суперкупата
Avatarx
на 29.07.2021 в 15:46:51 #173Прекрасна игра на оранжевите, но важното е, че биха Числото!
XAN_lil
на 29.07.2021 в 15:46:42 #172И за 2та смяна ме послуша, но другия Живков го пази, а трябваше 3та на веднъж да ги смени
Ай
chubtireaka
на 29.07.2021 в 15:46:36 #171Вървя към печалба, сигурно половин България е заложила на хиксче
Гледам заглавието - още пропуски през втората част, пък малко по-нагоре не виждам нито едно. Кой лъже?
cvetomirmagnitski
на 29.07.2021 в 15:46:33 #170Използвам тази висока трибуна да се извиня на г-жа Уорън
kurvata05
на 29.07.2021 в 15:46:24 #169Шибан редактор,как го мразя мамка му!
VLAD
на 29.07.2021 в 15:46:01 #168Ами подготовката и произлизащата от нея игра сега са от обичания от всички Любо. Сега аз не искам да плюя по него, обаче и Младенов, който е водил 3 тренировки досега да плюем....
code
на 29.07.2021 в 15:45:57 #167Цолов, айде още един бияч.Свикнал си да разрешаваш всичко с бой
С два пръста може да стискаш жена си и тъща си.Сигурен съм че си ги побийваш като жулнеш 5-6 ракийки,няма лошо,а?
Доста далеч съм от България и тази дива действителност, където юмруците винаги имат предимство.
kurvata05
на 29.07.2021 в 15:45:31 #166Влад- Гайс Макута! който правилен каквото си иска,беше в Берое при Херо,онзи с плитките,много добър играч,от Брага Б дойде..
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 15:43:37 #165Оцеляхме тук...
oficer1
на 29.07.2021 в 15:43:28 #164Олеле майкооооо...
loveca
на 29.07.2021 в 15:43:25 #163Според мен вратарчето на Папая е класа. Този отбор, ако беше в А група, щеше да е в тройката. Коварен съперник!
kurvata05
на 29.07.2021 в 15:42:41 #162Кой пич каза за дузпите,такъв резил не съм си и помислял че е възможен,ако ни нагъзят, после идва мач с турчелята и ще ни помелят пак...все едно гледам царско село....
oficer1
на 29.07.2021 в 15:42:16 #161Необяснимо слаб футбол! Ся Леапая не ги знам, ама нашите примадони са мноо зле, ве! Какво продиктува този крах, ева ли го. Подготовката ни е пълен смех, вече нямаме сили да мръднем, а с показаното, сигурно ще се тича допълнително още 30 минути.
Rafata
на 29.07.2021 в 15:41:52 #160Бусато - другия клоун в отбора, който много ме дразни
:
Ragnar2
на 29.07.2021 в 15:41:51 #159Осъзнаваш колко точно скучен е мачът, когато коментаторът стигне до там да коментира кога залязва слънцето в Латвия...
VLAD
на 29.07.2021 в 15:41:13 #158Не обвинявайте г-жа Ива. Проблемите на Бичкията са отпреди нея.
OrangeHog
на 29.07.2021 в 15:41:07 #157Мисис Уорън няма да я барате, както и немската аутсорсинг компания (Стоилас де).
kurvata05
на 29.07.2021 в 15:40:20 #156Тиаго,да го продадеш за 1 мил.евро си е чисто престъпление!! до тях ли е стигнал Гришата,1 мил.за най-важният ни играч, мотора на отбора.Влизането в групите е само 3 мил.евро! при всички положения ще ги докараме до 4 мил.евро,а сега си заминаваме..
mehmed-kesedzhi
на 29.07.2021 в 15:40:17 #155невероятно слаб мач на оранджавото. на стою му давам не повече от 2-3 седмици като трениор.