ЦСКА взе важната битка с Лиепая в Лигата на конференциите. Двата мача завършиха при резултат 0:0, а така приключиха и продълженията тук в латвийския курорт.
Дебютът на Стойчо Младенов се оказа обаче успешен след страхотно стечение на обстоятелствата при изпълнението на дузпи, където "армейците" ликуваха след 3:1!
Густаво Бусато се превърна в герой за столичния гранд след три отразени дузпи на противника и така ЦСКА продължава напред в третия кръг на турнира!
Източник: Topsport.bg
ТОПСПОРТ проследи мача на живо:
Срещата премина доста скучно. В 23-ата минута Кайседо претендираше, че е извършено нарушение срещу него в наказателното поле на Лиепая, но главният съдия даде знак играта да продължи, а домакините не предложиха повторение на ситуацията.
След 180 секунди Миросавлиев изскочи на опасна позиция пред Густаво Бусато.
В 39-ата дойде големият шанс за Кайседо, но ударът му с глава бе отразен. Южноамериканецът посрещна центриране отдясно на Йоан Баи и за малко да открие резултата, ако не беше намесата на вратаря.
Няма и минута по-късно той изпусна още по-фрапатно положение, след като шутира сам срещу вратаря в обсега му.
Източник: Topsport.bg
Второто полувреме предложи много скучен футбол, като опасните положения в него трудно биха се наредили на пръстите на едната ръка.
ЦСКА беще по-добрият отбор в продълженията и все пак заслужено ликуваха след рулетката на дузпите.

USD
CHF
GBP
loveca
на 29.07.2021 в 17:58:11 #71Голям Стойчо Младенов днес вдигна отбора и голяма европейска победа с 0:0 в два мача срещу Папая!
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 17:56:26 #70Да, Бастааард!
Много хубав коментар, обаче не бъди сигурен, че противникът ни ще бъде Осиек!
Днес Хайдук отпадна по толкова драматичен начин, всичко се случва при 0:0...
Да се надяваме, че в близкото бъдеще предстоят по-добри неща, защото аз вече съм си настроил очакванията до минимума, но не губя надежда!
AK 47
на 29.07.2021 в 17:56:10 #69Баахти комарите мутирали
:
Пръскам се с репелент,
на едно място на крака ми
се образува капчица,
а той, гадът му със гад,
кацна и я изсмука
добре че е акациевата
да ме спасява от гадините
Ай наздраве!
Само ЦСКА!
elaizgrey
на 29.07.2021 в 17:54:10 #68Стойчо трябва да е магьосник за да вдигне тези футболисти за 10 дни. Магьосник. Трябва много работа и късмет за да станат нещата. Дано се справи, само ЦСКА.
Ol' Dirty Bastard
на 29.07.2021 в 17:53:25 #67Колеги форумци, забравихте ли как миналата година играхме трудно срещу малтийците? Нека изминат още няколко мача за да свикнат момчетата със Стойчо, ще покажем по-добра игра срещу Осиек сигурен съм! Много трудно ще е срещу Осиек но на нас ни е в ДНК-то да правим силни мачове срещу силни съперници! В играта сме и продължаваме това е важното сега!
chubtireaka
на 29.07.2021 в 17:53:05 #66user avatar 89530 Следвай code Мерси
code
на 29.07.2021 в 17:52:47 #6581
VLAD
на 29.07.2021 в 17:51:54 #64waterloo на 29.07.2021 в 20:30:45#64 Поздравявам момчетата от преименувания оранжев ловешки депесарски клуб, че успяха да елеминират за втори път, макар и с клизма, отбор на балтийски рибари _______________ Е верно, не е като да те порят кипърски рибари със седем гола, ние и на малко се радваме.
german
на 29.07.2021 в 17:51:20 #63голям проблем, момчета
заложих панелката и жигулата на точен и дузпи
сега имам 3/три/ панелки и Порше, кво да ги правя
абе квоттакова, честито на печелившите
code
на 29.07.2021 в 17:51:02 #62Рулз
chubtireaka
на 29.07.2021 в 17:50:56 #61Газиран Пикоч, псувай, кълни, няма как да се промени циганската ти душевност. Знаеш, че си те слагаме на оная работа. Но не намесвай майки, че скалата на Дихона вече не те хваща
code
на 29.07.2021 в 17:50:13 #60Е, щом си и спечелил,честито тогава.
claudiu_offendera
на 29.07.2021 в 17:49:11 #59Коде, и аз ви честитя веднага!
Никога не съм бил против български отбор, няма и да бъда. Отделно носите точки за националния коефициент. И не на последно място, ще ви е по-натоварено около мача ви срещу Зеления Звяр след десетина дни, който е доста важен за посоката на първенството.
А и извън ебавките, в Европа слаби отбори няма и всяка елиминация на отбор си е успех. Но няма как човек да не се подиграва на Симитлията или на двата чартърника.
Не, не искай това от мен/нас.
chubtireaka
на 29.07.2021 в 17:47:05 #58user avatar 89530 Следвай code на 29.07.2021 в 20:39:27 #73 Да благодаря на левскарчетата Чубака и Рулз,които макар и с половин уста ни честитиха. ----------------------- Ма аз съм си доволен, Трою ми осребри коефициента
code
на 29.07.2021 в 17:39:27 #57Да благодаря на левскарчетата Чубака и Рулз,които макар и с половин уста ни честитиха. Ловец,много зле прикрита,зад ирония и сарказъм злоба. Много ти личи,стига се излага.
machkai-kobra-2
на 29.07.2021 в 17:37:46 #56Вече над 3 години отбора от герена няма загуба в Европа Титани сте момчетааааа Винаги сме зад вас.... Когато сте надупени
cvetomirmagnitski
на 29.07.2021 в 17:36:45 #55Естествено, Офицер, има
Ако зависеше от мен, Наумов щеше да ни е вратар. Не, че след такъв гол като на Юга, нямаше да ги пратим на кучето в ***-а
11_best
на 29.07.2021 в 17:35:44 #54Тричковски ли вкара 4 на Хайдук? За едни познати питам...
oficer1
на 29.07.2021 в 17:32:25 #53user avatar 95833 СЛЕДВАЙ cvetomirmagnitski на 29.07.2021 в 20:29:17
На Бусато нищо лошо не му желая! Измъкнал ни е в два-три мача, но ни е провалял в десет! Това според мен!
Пиша му отличен за играта срещу Лиапея, но смятам, че по земята има далеч по-качествени играчи за номер 1.
loveca
на 29.07.2021 в 17:32:19 #52УмеренЦСКА на 29.07.2021 в 20:29:48#62 ...Само слепец не вижда дефектите в настоящия отбор на ЦСКА. ----- Мълчи, бе, тъпак! В момента имаме и треньор и играчи. Мачкаме! такива антицесекари като теб да си гледат Разград.