ЦСКА взе важната битка с Лиепая в Лигата на конференциите. Двата мача завършиха при резултат 0:0, а така приключиха и продълженията тук в латвийския курорт.
Дебютът на Стойчо Младенов се оказа обаче успешен след страхотно стечение на обстоятелствата при изпълнението на дузпи, където "армейците" ликуваха след 3:1!
Густаво Бусато се превърна в герой за столичния гранд след три отразени дузпи на противника и така ЦСКА продължава напред в третия кръг на турнира!
Източник: Topsport.bg
ТОПСПОРТ проследи мача на живо:
Срещата премина доста скучно. В 23-ата минута Кайседо претендираше, че е извършено нарушение срещу него в наказателното поле на Лиепая, но главният съдия даде знак играта да продължи, а домакините не предложиха повторение на ситуацията.
След 180 секунди Миросавлиев изскочи на опасна позиция пред Густаво Бусато.
В 39-ата дойде големият шанс за Кайседо, но ударът му с глава бе отразен. Южноамериканецът посрещна центриране отдясно на Йоан Баи и за малко да открие резултата, ако не беше намесата на вратаря.
Няма и минута по-късно той изпусна още по-фрапатно положение, след като шутира сам срещу вратаря в обсега му.
Източник: Topsport.bg
Второто полувреме предложи много скучен футбол, като опасните положения в него трудно биха се наредили на пръстите на едната ръка.
ЦСКА беще по-добрият отбор в продълженията и все пак заслужено ликуваха след рулетката на дузпите.

USD
CHF
GBP
chubtireaka
на 29.07.2021 в 17:16:25 #31mm19rlz Прав си, не може да е само от живота
Няма да забравя как ми обясняваше, че си градил имидж тук - щях да падна
Така че да го оставим, може да отлепи от 100 Дихона
vfv
на 29.07.2021 в 17:14:40 #30user avatar 58237 СЛЕДВАЙ katolu52 на 29.07.2021 в 20:12:57#34 Чакаме хвалебствията на специалните пратеници... Ще бъдат четкани както ласкаеха италянците в газета дела спорт след титлата
vfv
на 29.07.2021 в 17:13:28 #29Иначе няма такъв отбор.. дори като победи ни забавлява.. добре че след като ги заличиха пак ги създадоха.. без тези шоуто нямаше да е това което е
claudiu_offendera
на 29.07.2021 в 17:13:09 #28O, ще има, Рулз, ще има.
katolu52
на 29.07.2021 в 17:12:57 #27Чакаме хвалебствията на специалните пратеници...
loveca
на 29.07.2021 в 17:12:43 #26Тирето нямат топки. С тази игра ще са булката през този сезон. С такъв треньор - толкова.
bernal
на 29.07.2021 в 17:12:40 #25Асенсе ти какво очакваш бе пич преди 1 седмица тези футболисти бяха унижени от една група фенове сигурен съм,че половината от чужденците са поискали от мениджърите си да се оглеждат за добра оферта и да бягат по далеч от БГ как искаш днес да играят случилото се миналата седмица и събитията след това ще се отразяват дълго време,и точно тук е нашата роля да ги подкрепяме ,а не да ги довършим психически.Удачен съм много от теб и други уж големи Цесекари фирумисти тук.САМО ЦСКА!!!
vfv
на 29.07.2021 в 17:10:42 #24Има потенциал в този отбор.. или в групите ще влязат или ще са шампиони.. като нищо може и двете
УмеренЦСКА
на 29.07.2021 в 17:10:30 #23...След всички там емоции, свързани с промените в ръководството на ЦСКА, ще е добре да има някакво време да се постегнат редиците. Лошо стана, че тези промени настъпиха в най-неподходящото време (когато ще трябва да се гонят точки и резултати). По мое скромно мнение треньорската смяна може и да допринесе някакви положителни резултати, ако успее да се вмести в бързотечащото време...
11_best
на 29.07.2021 в 17:10:08 #22Не се радваме никак, но и не отказваме да регистрираме точка за коефициента. Капката си е капка... особено в сушата.
ЧУKA
на 29.07.2021 в 17:10:07 #21а Неустойчо си е се същия удря ......ама по масата на терена си е все същия плах и предпазлив пъзльо като едно време евроидьота сред тренерите
Lucho0046
на 29.07.2021 в 17:09:47 #20Честито, но очаквах в редовните минути да ги отстранят. (не съм гледал мача)
AK 47
на 29.07.2021 в 17:09:38 #19Нищо не играхме, но късметът ни покри. Аз си имам поговорка: едно лошо начало- един добър край
blue_canary
на 29.07.2021 в 17:08:53 #18Честито на Лоич,голяма мъка бяха за гледане.И го турям четвъртит на гъзирания зарзават и му бия един здрав чумбер в кухата тимберица
chubtireaka
на 29.07.2021 в 17:06:46 #17user avatar 5983 Следвай fanty на 29.07.2021 в 19:56:33 #4 специално искам да изпратя пожелания към сестрите на лелите на онези двама kрeteна Чубака и Рулзина т.е ЕПМаjчина читаци ------------------- Газиран пикоч, явно имаш здрав син дирек (не се учудвам) отзад щом тези пожелания са ти най-важни
Когато се похвали, че си пикал на Могилката си помислих, че си обикновен амбреаж, клатен от живота. Но почвам да подозирам, че някой син фен ти пикал на сурата. Затова кълнеш кат' циганин, а може и да си
Не схващам пожеланията ти към конкретните роднини, които си посочил - май точно такива нямам. Но все пак
че си фен на Тирето. Щеше да ме яд такъва боклук да е от Левски
loveca
на 29.07.2021 в 17:06:27 #16БОГ С НАМИ! Нзила, Ахмед, Юга, Мазику ...
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 17:05:44 #15Тъпунчо е за едно нещо прав - не бива да се радваме на подобни измъчени победи!
Ние такива мухи като тези Лиепая трябва да ги бием с 5 гола разлика общ резултат ПОНЕ и да мислим за следващите!
Ние сме много зле в момента и силно се надявам причината да е контузените играчи - Кох, Варела, Бисмарк, Вион и т.н. , но...
Само ЦСКА!
grozdanov78
на 29.07.2021 в 17:04:50 #14Браво на ЦСКА, на време смениха треньора и започнаха да мачкат в Европа. Тази година освен Лудогорец май и ЦСКА с тази игра ще играят в групи на евротурнирите до декември. Дано Локомотив и Арда и те да успеят да се класират за следващия кръг.
AK 47
на 29.07.2021 в 17:03:33 #13Тунчо на 29.07.2021 в 19:56:25 ---- Млъквай, дърт п едераст!
:
УмеренЦСКА
на 29.07.2021 в 17:03:05 #12Прав се оказа Стойчо Младенов, като вчера понамекна, че може да се стигне и до дузпи. Личи си, че я разбира тая пущина, футбола... Че нашите успяха да осъществят доста забележимо превъзходство над Лиепая е факт, същият, като "факта", че не успяха да вкарат поне един гол в редовното време и в продълженията, а имаха шансове. ...Имаме доста контузени играчи, което е резултат от неудачната лятна подготовка. Явно е, че отборът не е "синхронизиран". Ама какво да се прави, "кадровата политика" се води от свои си правила. И да се изкажа съвсем скромно, че Л. Пенев не успя в условията на "тази политика" да сглоби някакъв боеспособен отбор по време на лятната пауза. Не може да му се приписва някаква "вина" в това, просто неговите способности не стигнаха за такова нещо...