Изпълнителният директор на Лудогорец Ангел Петричев заяви, че тимът запазва концентрация, в условията на "силен шум". Ето какво написа управникът на разградчани в социалните мрежи:
"Чета коментари за посещаемостта ни на мача с ФК Цюрих и генералните изводи, които се правят. Не им обръщам внимание, защото анализаторите забравят, че на този стадион тази година се изиграха 9 евромача, от които "Лудогорец Арена" беше пълен на 100% в няколко от тях.
Да не забравяме и няколко мача с основните конкуренти Левски и ЦСКА.
Източник: LAP.bg
Като си преживял всички емоции през годината ти е простено да пропуснеш мач в четвъртък, от 22 ч. и при минусови температури. Но това за пропагандата няма значение. Тя си работи с пълна пара. Само че ние май сме костелив орех.
Оказа се, че работим добре и в условията на силен шум. Ще използвам футболното клише: "запазваме концентрация". Казано по-просто: Когато забравят темата със съдиите и празните седалки, значи Лудогорец яко е заскърцал. В момента точките са рекордни за полусезона. Малко почивка и през януари с нови сили", написа Петричев във "Фейсбук".
USD
CHF
GBP
XAN_lil
на 17.12.2018 в 16:18:31 #2Да да да............рекорд по точки за есента
Не виждам за тоя рекорд благодарности, към играчите ви в "черно облекло"
От тях имате едни 9,10 точки, ако ги махнем, сега щяхте да сте зад Говедата
Дерижирате цялото първенство, дори се гаврите с останалите отбори.
Като снощи, в един лек мач(въпреки снега) за рефера на ЦСКА и Ботев, накрая даде 2 мин да има, ето и ЦСКА си запази победата с късо продължение, голям праз от тия 3 т.
Абе в тая държава, за слепи ли не мислят????????????
Akad.Karpov
на 17.12.2018 в 16:16:37 #1Баси кво доживяхме - тъпият змей да си коригира драсканиците